10558 відвідувачів онлайн
12 463 66

ХАМАС подякував Путіну за "невтомні зусилля Росії"

путін

Ісламське угруповання ХАМАС заявило в суботу вранці, що вітає "невтомні зусилля Росії, спрямовані на припинення агресії Ізраїлю" проти бойовиків, та подякувало за таку позицію.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УП, про це йдеться в заяві ХАМАС.

"Ми цінуємо позицію президента Росії Володимира Путіна щодо сіоністської агресії проти нашого народу і його неприйняття облоги Гази, припинення поставок гуманітарної допомоги і нападів на цивільне населення", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, напередодні Путін закликав обидві сторони в бойових діях між Ізраїлем і ХАМАС "мінімізувати або звести до нуля" жертви серед цивільного населення, а згодом Міністерство закордонних справ у Москві виступило з аналогічними закликами до спокою.

Наголошується, що Путін це говорить у той час, коли Росія продовжує безжальну військову кампанію проти України і перебуває під слідством Міжнародного кримінального суду за злочини проти людяності.

На додаток до коментарів Путіна, посол Росії в ООН розповсюдив у п'ятницю резолюцію із закликом до "припинення вогню".

Топ коментарі
+56
Сюр якийсь. Таке відчуття, що половина людей землі наглухо *********.
показати весь коментар
14.10.2023 15:34 Відповісти
+35
Для спілкування з руснею

показати весь коментар
14.10.2023 15:44 Відповісти
+30
Сюр то сюр, але таке враження, що 80-річне щеплення від Великої Війни закінчилося і людство на всіх парах летить до Третьої Світової.
Центр Європи горить, скоро загориться і Близький Схід, а якщо під цей шум і Китай почне вирішувати свої справи з Тайванем, то це вже вся земна куля. А там "Ефект Доміно", в пекло полетить все й інше, навіть "непричетне та незацікавлене"
показати весь коментар
14.10.2023 15:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сюр якийсь. Таке відчуття, що половина людей землі наглухо *********.
показати весь коментар
14.10.2023 15:34 Відповісти
Воно так завше було. Просто не завше було це видно.
показати весь коментар
14.10.2023 15:39 Відповісти
Я давно це помітив. І "Псих.лікарня" таке казав - типу настав час "ВСІ ПРОТИ ВСІХ"
показати весь коментар
14.10.2023 15:39 Відповісти
Це навіть не сюр. Це загострення шизофренії в чистому вигляді.
показати весь коментар
14.10.2023 15:42 Відповісти
Сюр то сюр, але таке враження, що 80-річне щеплення від Великої Війни закінчилося і людство на всіх парах летить до Третьої Світової.
Центр Європи горить, скоро загориться і Близький Схід, а якщо під цей шум і Китай почне вирішувати свої справи з Тайванем, то це вже вся земна куля. А там "Ефект Доміно", в пекло полетить все й інше, навіть "непричетне та незацікавлене"
показати весь коментар
14.10.2023 15:43 Відповісти
Китай не настільки дурний, щоб вставати на бік недолугих терористів, які вочевидь проти всього світу програють. Якщо світова війна і почнеться, то це буде швидке побиття кацапів, іранців і півнікорейців всім світом.
показати весь коментар
14.10.2023 18:15 Відповісти
Захід розчаровує. Від рашки я й не очаровувся. А от Захода були великі очікування. Такими темпами і персики, і навіть таліби будут скоро з ядерноб зброєю
показати весь коментар
14.10.2023 15:59 Відповісти
Ну звісно, якщо ******** не давати по зубах, ******* борзіє. "ссанкциі", коли за санкцій у підсанкційного купується більше енергоносіїв і продається більше товарів, ніж до санкцій, очевидно не працюють... та й реально може спрацювати тільки повне торгове ембарго, а на це ділки ніколи не підуть - інвестори ж не можуть просто посидіти рік-два без постійного щоквартального зростання надприбутків...
показати весь коментар
14.10.2023 16:08 Відповісти
Майбахи тре кожні два роки міняти - ви просто це не розумієте яка це мука їздити на Майбаху якому більше двох років .
показати весь коментар
14.10.2023 19:15 Відповісти
вонючі бойовики -ваші благання до ДУПИ,ви почали,тому терпіть ,поки вас натягувати будуть
показати весь коментар
14.10.2023 16:28 Відповісти
Миколо, закусювать треба)
показати весь коментар
14.10.2023 16:39 Відповісти
це кучка отбросів, яка щє половина?
показати весь коментар
14.10.2023 18:11 Відповісти
Майже вся Азія, майже вся Африка, майже вся Південна Америка - це навіть більше половини. Докерувалися, бл*дь.
показати весь коментар
21.10.2023 09:54 Відповісти
Вірити собакам краще.як рашистським нелюдам і вбивцям.
показати весь коментар
14.10.2023 15:36 Відповісти
Свій до свого по своє.
показати весь коментар
14.10.2023 15:38 Відповісти
Україна опинилася за рівнем безробіття поруч із Палестиною.Про це пише https://www.slovoidilo.ua/2023/10/12/infografika/svit/********-vxodyt-desyatky-******-svitu-najvyshhymy-pokaznykamy-bezrobittya Слово і діло
показати весь коментар
14.10.2023 15:39 Відповісти
І чого б то у воюючої країни безробіття?
показати весь коментар
14.10.2023 15:47 Відповісти
доречі воюючий постійно Ізраїль має безробіття тільки 3% ,це менше ніж у країнах ЕС.
показати весь коментар
14.10.2023 16:00 Відповісти
Ти дійсно НАСТІЛЬКИ тупий , що порівнюєш Україно-рашиську війну і те що відбувається в Ізралії

Маштаб трохи несумісний
показати весь коментар
14.10.2023 16:08 Відповісти
Це торль малорозумний!!!!
показати весь коментар
14.10.2023 18:42 Відповісти
Давай без цієї поки що недоречної х@йні ,Діма.
показати весь коментар
14.10.2023 17:24 Відповісти
Слово і діло))) у Дніпрі не вистачає вчителів ....близько 300 на місто..це досить багато.Немає посад з більш- менш пристойною зарплатою.На зарплату 6 тисяч вакансій повно
показати весь коментар
14.10.2023 15:51 Відповісти
чи можливо забезпечити родину на 6т?так отож.
показати весь коментар
14.10.2023 15:56 Відповісти
Реально отримують набагато більше
показати весь коментар
14.10.2023 16:51 Відповісти
тоді інше питання виникає а нахіба така система?немає довіри.держава найо.. людей а люди відповідно найо державу ..це суспільний договір такий?то це точно не західні цінності треба визначитися,а куди ми прямуємо.
показати весь коментар
14.10.2023 20:02 Відповісти
Вчителі - жінки переважно. Виїхали. Навіть при союзі, коли хлопців приймали першочергово у виші на вчителів - у мене в школі було 2 фізруки, географ, музрук, вчитель німецької, трудовик і воєнрук..
показати весь коментар
14.10.2023 16:02 Відповісти
Дивно, а work.ua публікує новину, в якій каже, що по статистиці за серпень-вересень 2023 вакансій більше ніж бажаючих... Мабуть, причина в тому, що місцеві рабоволодільці ставлять довоєнні зарплати, а зарплати і до війни були, м'яко кажучи, сильно за межею виживання?
Інакше кажучи, як на мене, то просто скотиняки користуються напливом біженців-переселенців, і бажають набирати на роботу цих біженців, які готові працювати за дві пачки мівіни, бо кушац хотца. А біженці за 2 пачки мівіни працювати не хочуть, і правильно роблять.
показати весь коментар
14.10.2023 16:04 Відповісти
Бі-Бі також прівєтік !!
показати весь коментар
14.10.2023 15:43 Відповісти
І як відреагував Ізраїль?
показати весь коментар
14.10.2023 15:44 Відповісти
На прес-конференції представник "RT Arabic" поставила питання - "Чи правда те, що у терористів ХАМАСу було знайдено американську зброю, поставлену Україні?"
Він відповів - Я чутками та плітками не займаюся".
Ну, ти зрозумів, сподіваюсь. Коли йде війна немає ні часу і можливості звертати увагу на собаче виття
показати весь коментар
14.10.2023 15:54 Відповісти
Пропустив:
"Він", це заступник речника Міноборони з арабських ЗМІ
показати весь коментар
14.10.2023 15:56 Відповісти
Так Рашисти й передали Хамасу зброю захоплену в Україні.
Не до Київа ж літали з візитом лідери Хамасу.....
А що ж Ізраїль?
показати весь коментар
14.10.2023 15:59 Відповісти
Повторюю вже другому?
- "Коли йде війна немає ні часу і можливості звертати увагу на собаче виття".
Ось, наприклад, у тебе горить дім, а на сусідній вулиці виє собака. І чим ти займатимешся - палаючим домом або виттям далекого собаки?
Нехай виє
показати весь коментар
14.10.2023 16:06 Відповісти
arye z. Приклад про дім невдалий.... але навіть якщо розглядати у такому ракурсі (дім- пожежа) То я, поки Батя з братами гасять палаючий будинок, біжу гасить ******* того хто кидає у будинок "коктейлі молотова" й того хто надає ці "коктейлі" тому який їх кидає. Інакше гасіння пожежі то марна справа якщо не придушити ПЕРШОПРИЧИНУ займання вогнища!
А собаки хай гавкають про "неначасі" їм за те кістки у будку підкидають куратори.
показати весь коментар
14.10.2023 16:49 Відповісти
молчит конечно. Это ж не Украину обгавкивать
показати весь коментар
14.10.2023 18:17 Відповісти
Для спілкування з руснею

показати весь коментар
14.10.2023 15:44 Відповісти
....при пез ДНО ті
показати весь коментар
14.10.2023 15:48 Відповісти
О, да... **** марионетка Востока...
Си его имеет и не тока...
ХАМАС - в глаз-
Аятолы - в ухо...
Но и на деда бывает проруха...
показати весь коментар
14.10.2023 15:56 Відповісти
Надо было его еще добить фразой-" И вообще рашка предала СССР, так как первая вышла из тройки учредителей СССР.
показати весь коментар
14.10.2023 17:00 Відповісти
Якось Ізраїль дуже скромний в звинуваченнях росіі. А хамас їздив в рашу, як до себе додому. Сподіваюсь Ізраїль перегляне свою позицію щодо парашинців.
показати весь коментар
14.10.2023 15:47 Відповісти
А хіба Ізраїль звинувачує росію? Начебто нічого такого від Ізраїлю не було і не впевнена, що буде.
показати весь коментар
14.10.2023 16:00 Відповісти
Вот так разведчики и пропадают.
показати весь коментар
14.10.2023 15:48 Відповісти
Кремляди и хамас = братья навек!
показати весь коментар
14.10.2023 15:51 Відповісти
https://t.me/voynareal/74857 Ізраїль стягує військову техніку до кордонів Сектору Гази.
показати весь коментар
14.10.2023 15:55 Відповісти
**********- син Сатани, цинічна й брехлива мразота..... як в принципі й більшість його рабів - Кацапов.
показати весь коментар
14.10.2023 15:56 Відповісти
https://t.me/voynareal/74849 🔥Тим часом у столиці кацапів потужна пожежа. Повідомляється про спалах складів.
показати весь коментар
14.10.2023 15:56 Відповісти
Маски остаточно скинуті. Праздник непослушания у розпалі. Чи достатньо на планеті дорослих щоб нашвидше це зупинити? Зараз час, коли це вирішується.
показати весь коментар
14.10.2023 15:58 Відповісти
Це якийсь пистець, куди котиться світ... Сами напали, повбивали більше тисячі мирних людей, а потім дякують *****, такому ж самому як і вони, за зусилля спрямовані на припинення агресії Ізраїлю" проти бойовиків. Це абсцес, повний абсцес...
показати весь коментар
14.10.2023 16:02 Відповісти
Типовий результат "керування" ліваків і популістів, нажаль.
показати весь коментар
14.10.2023 16:10 Відповісти
сброд террористов именуемых палестинцами и терористы кацапы для меня одни и те же ублюдки!
показати весь коментар
14.10.2023 16:11 Відповісти
ну так че ж офиц. израиль набрал воды в рот и молчит?! Сс*тся россию?
показати весь коментар
14.10.2023 18:19 Відповісти
ответка Израиля за резню хамасского отродья не заставила себя долго ждать!Израиль уничтожил двух организаторов резни 7 октября

Новости

14:48

Утром в субботу, 14 октября, ЦАХАЛ и ШАБАК объявили, что ликвидировали командующего спецподразделения «Нухба» боевого крыла ХАМАСа Али Качи. Он был одним из организаторов террористической атаки ХАМАСа на поселения, окружающие сектор Газа.

В 2005 году Качи был арестован после похищения и убийства израильтян и освобожден в рамках сделки Шалита.

Перед этим, в ночь с 13 на 14 октября ЦАХАЛ нанес удар по оперативному штабу ХАМАСа и уничтожил десятких террористов из спецназа «Нухба». В их числе был еще один из командующих атаки на Израиль - Мурад Абу Мурад В пресс-релизе говорится, что он отвечал за «воздушную деятельность» в Газе. Возможно, имеется в виду подразделение беспилотников - либо террористы, вторгшиеся в Израиль на парапланах.

Террористы «Нухбы» составляли костяк «сил вторжения» и руководили резней израильтян.

Ранее командующий ВВС Израиля объявил о том, что израильские спецслужбы составили полный список боевиков, которые проникли в Израиль, и что все они будут ликвидированы один за другим.
показати весь коментар
14.10.2023 16:16 Відповісти
Вперше подивилась відео Марка Солоніна, він сказав,що порівнювати війну в Україні та в Ізраїлі не можна, бо на окупованих територіях України "хороші "руські не вбивають українців, ну хіба що поодинокі випадки, а от в секторі Газа араби всіх євреїв повбивали чи взяли в заручники, і жодного слова про справжнього агресора росію ((.
показати весь коментар
14.10.2023 16:21 Відповісти
Якщо оцінювати ситуацію в Ізраїлі, то в ній вигодонабувач один -
це московський фюрер. 😠
І у нього одна дорога: або путін домагається Світової війни,
І стає повноправним гравцем, і зрештою з ним сядуть за стіл переговорів,
або його чекає доля Мілошевича, і досить швидка.

Вже є доказані факти того, що тренери російських ПВК тренували ХАМАС.

БПЛА і частково ракети постачалися Іраном.

Розробка операції здійснювалася за участі Генштабу Росії та Ірану. 😕Технічна підтримка й електроніка забезпечувалася Китаєм.

Чим більше розвиватиметься ситуація, тим більше ці факти будуть виходити на поверхню🙁
показати весь коментар
14.10.2023 16:23 Відповісти
один терорист поплакався другому, а той подякував
і все публічно і всі вкурсі що це терористи

пи₴дець дожилися
показати весь коментар
14.10.2023 16:44 Відповісти
*уйлу мало проблем в Україні , то ще туди носа стромляє.
Таак, не та вже Америка, якби отако років тридцять назад то від мордору напевне територія залишилася.
показати весь коментар
14.10.2023 16:45 Відповісти
Добре, що розкрилися. Ну а потім, все брехня
показати весь коментар
14.10.2023 16:58 Відповісти
Якщо , світ не задуше терористів зараз, потім буде піздно
показати весь коментар
14.10.2023 17:50 Відповісти
Хіба незрозуміло - цей припіздёниш на ім'я "х%йло", хоче сісти за один стіл з Штатами та китайозами, при цьому використовуючи іранських бородатих підарів, і поділити світ білих і червоних.
показати весь коментар
14.10.2023 17:52 Відповісти
Оце тепер на ***** в Трибуналi навiшають - i хамази ще, тобто *******.
показати весь коментар
14.10.2023 18:26 Відповісти
Зараз мене забанить адміністратор сайту цн,тому нічого не коментувати..
показати весь коментар
14.10.2023 18:50 Відповісти
Впереди идет ХАМАС
"спасибо" путину,
"спасибо" *****.ам,
АТАС
показати весь коментар
14.10.2023 19:01 Відповісти
Фєдєрасти і ХАМАСєки - адіннарот.
показати весь коментар
14.10.2023 20:24 Відповісти
Евреи...Вы ослы.Без обид..Связаться с ******** такой продвинутой нации...ну это просто полный пердоманокль...
показати весь коментар
14.10.2023 21:09 Відповісти
Кат дякує різнику
показати весь коментар
15.10.2023 00:57 Відповісти
Сам Уткин из музыкантов при жизни хвастался ,что вагнеровцев ждет большая или огромная работа . Но самому Уткину (создатель ЧВК Вагнер) неудалось дождатся . Теперь и выяснилось где они намеревались направится..... участвовать в подготовке "хамаз" "хезболах" и самим участвовать в тероризме против Израиля и Израилтян.
показати весь коментар
15.10.2023 04:39 Відповісти