8147 відвідувачів онлайн
5 922 89

Кулеба: Працюємо над поверненням Ikea, H&M і Zara в Україну

кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба запевняє, що його відомство докладає зусиль для поверненням Ikea, H&M і Zara в Україну.

Про це він заявив в інтерв’ю Наталі Мосійчук, повідомляє Цензор.НЕТ. 

Кулеба нагадав, що мережу закладів швидкого харчування McDonald's вдалось повернути в Україну після його телефонної розмови з держсекретарем США Ентоні Блінкеном.

Кулеба наголосив, що McDonald's в Україні – це сигнал інвесторам, що тут можна працювати.

"Я вважаю, що чим більше тут буде міжнародного бізнесу працювати, тим більше впевненості в перемозі це додаватиме", – зазначив він.

Топ коментарі
+44
Ото проблеми в довбня!
показати весь коментар
15.10.2023 17:06 Відповісти
+23
інколи думаю, що вони косять під дібілів, щоб потім на суді не нести відповідальність за свої тотальні пройоби.
показати весь коментар
15.10.2023 17:15 Відповісти
+20
"Луч" будемо гнобити,а Ikea, MD будемо вилизувати дупу?
показати весь коментар
15.10.2023 17:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
спочатку росіян з півдня виженіть
показати весь коментар
15.10.2023 17:02 Відповісти
О це так завдання для МІД ! ? !

Ви серьезно ?

Магазин дешевого одягу Zara нам потрібен? Замість Перемоги?

Лругих важливих питань нема?!

Не очікував, я цего від Кулеба…
показати весь коментар
15.10.2023 23:03 Відповісти
"Zara" - це вам не "Boeing".
показати весь коментар
15.10.2023 23:32 Відповісти
А чому не очікували? Зелена команда. Завжди називає нереалістичні гучні цифри
показати весь коментар
17.10.2023 04:29 Відповісти
Ото проблеми в довбня!
показати весь коментар
15.10.2023 17:06 Відповісти
інколи думаю, що вони косять під дібілів, щоб потім на суді не нести відповідальність за свої тотальні пройоби.
показати весь коментар
15.10.2023 17:15 Відповісти
Вони не косять...
показати весь коментар
15.10.2023 19:58 Відповісти
Усё зрозуміло, бабки є, а за кордон не усіх чинуш пускають.
показати весь коментар
15.10.2023 17:06 Відповісти
Zara

У нас на Поділлі "Зара!" нерідко вживають у значенні "Ага, щас!"
показати весь коментар
15.10.2023 17:07 Відповісти
зара зара, то є польське почекай....
показати весь коментар
15.10.2023 17:19 Відповісти
зараз... еге ж
показати весь коментар
15.10.2023 18:37 Відповісти
Працюєте підвищуючи купуючу спроможність українців? Болтуни
показати весь коментар
15.10.2023 17:07 Відповісти
В бажаючих чимало, зараз усі ТЦ забиті народом на вихідних. Інша справа, що у інших містах Zara не працювала, то нахєр вона їм потрібна.
показати весь коментар
15.10.2023 17:12 Відповісти
H&M ще у серпні заявили у себе на фб сторінці, що вони повертаються у Київ і Львів у листопаді. На сайтах з пошуку роботи була купа вакансій. Так що тут без кулеби шведи розібралися.
Інша справа - Inditex, їх повернення чекаю більше всього, однак вони хєр відкриються раніше лютого/березня.
показати весь коментар
15.10.2023 17:08 Відповісти
Дуже дивну стратегію вони обрали, навіть Макдональдс повернувся
показати весь коментар
15.10.2023 17:38 Відповісти
Макдональдс повернувся, бо на Банковій таке не їдять.
показати весь коментар
15.10.2023 23:34 Відповісти
Та ну!
показати весь коментар
16.10.2023 07:26 Відповісти
бізнес не дуже іде туди де влада краде все що бачить,
і це щє не додаючі ризики війни.
суто бізнес, який не любить ризиків.
показати весь коментар
15.10.2023 17:10 Відповісти
Чомусь Boss, Nike, Adidas, Under Armour, Levi's, CK, Tommy Hilfiger працюють. Нікому війна не заважає.
показати весь коментар
15.10.2023 17:14 Відповісти
ви не помітили головну причину навмисно? - а війну я не додавав.
показати весь коментар
15.10.2023 17:18 Відповісти
В Україні до війни працювали майже всі світові ретейлери і бренди від Brioni до terranova. І нікому твої ризики не заважали.
показати весь коментар
15.10.2023 17:25 Відповісти
тобто ви знову не помічяєте головної причини, що
"влада краде все що бачить" ?
зеленеголові непробивні наглухо,
навіть кращя броня в них навколо мозоку ніж в "Абрамса"...
показати весь коментар
15.10.2023 17:29 Відповісти
Типу в 2020 чи 2021 не крали? І всі магазини ж працювали...
показати весь коментар
15.10.2023 18:14 Відповісти
в кацапів більше крали, але всі бізнеси працювали.
Ikea носом роками крутили, типу в нас корупція, а в кацапів в той час працювали.
Лицемірні шведи.
показати весь коментар
15.10.2023 17:44 Відповісти
не треба дивитися на кацапів - на себе треба.
показати весь коментар
15.10.2023 17:49 Відповісти
Извините, а товары производят-ли как в рашке или это только торговля ?
показати весь коментар
15.10.2023 17:56 Відповісти
Кацапи на іноземців та їх бізнес не тиснули та не чіпали,друг друга жерли та доїли,а їх -ні,вони були поза межою корупції,тому вони там і відкривали заводи та торгівельні мережі.
показати весь коментар
15.10.2023 18:10 Відповісти
який ппц. А інших проблем зараз немає? Дібіли.
показати весь коментар
15.10.2023 17:13 Відповісти
Ну, відкриття магазинів - це робочі місця для українців і податки в бюджет.
показати весь коментар
15.10.2023 17:17 Відповісти
Ну так усе ж неначасі, така риса є в нас, українців, "невгодиш" називається або неначасі іншими словами. З одного боку засуджуються ті, що виїхали закордон працювати, а з іншого відкриті робочі місця - неначасі
показати весь коментар
15.10.2023 17:43 Відповісти
Сигнал інвесторам - знищення корупції і прозора система правосуддя!

Де "мльярдні інвестиції" з Оману, ОАЕ, про які тринділо одне нікчемне з подарунковим дипломом юриста? А це було ще до повномаштабного вторгнення! І щось я не бачив оголошень про недостачу "інвест-нянь" для супроводу інвесторів

Просто черговий вкид від Банкової про те, що "ми готові (красти, пиляти, дерибанити) до фінансових вливань (в "зелені" офшори, гаманці, схованки) від партнерів України".
показати весь коментар
15.10.2023 17:15 Відповісти
Поработай лучше над отправкой зимнего секонд хенда из Европы для людей в прифронтовой полосе.
показати весь коментар
15.10.2023 17:15 Відповісти
Зрадники далі розвалюють Україну.
показати весь коментар
15.10.2023 17:16 Відповісти
Міністр закордонних справ України турбуєтся про IKEA- Так і повинно бути, особливо під час війні, під чутким керівництвом ЄрмакоОПи
показати весь коментар
15.10.2023 17:17 Відповісти

Кулеба: Працюємо над поверненням Ikea, H&M і Zara


показати весь коментар
15.10.2023 17:17 Відповісти
Купівельна спроможність населення і ємкість українського ринку під час війни ніяка. Товари таких виробників зараз не актуальні. За час війни, наприклад, собі жодної модної шмотки не купив. Краще б міністр переймався залученням виробників зброї до створення підприємств в Україні.
показати весь коментар
15.10.2023 17:21 Відповісти
Недавнє весілля у Львові за 1 млн. дол говорить про зворотнє
показати весь коментар
15.10.2023 17:26 Відповісти
И сколько их было?
показати весь коментар
15.10.2023 19:41 Відповісти
Коли шмотками забита шафа, можна потерпіти. А коли пара джинсів на хазяйстві, а одні подерлись, сидіти дома і ждати поки висохнуть?
показати весь коментар
15.10.2023 21:42 Відповісти
Ха! Я старий домашній "барбос". Потреби в шмотках мінімальні - аби зручно. За парканом в приватному секторі мене чужі не бачить, а свої не вибагливі.
показати весь коментар
15.10.2023 22:16 Відповісти
якась фігня під час війни
показати весь коментар
15.10.2023 17:21 Відповісти

Спочатку турни єрмака, що сидить на твоєму місці, а ти десь в стороні. Займись своїм ділом, а повернення бізнесу залиш бізнесменам.
показати весь коментар
15.10.2023 17:22 Відповісти
Что с иеббалом Ильича ?
показати весь коментар
16.10.2023 00:02 Відповісти
"Тоні, а що взагалі за непорядок, що це за таке ставлення до нас?"
Це новітня дипломатія.Хтось ще здивований послами і послицями з непотрібу?
показати весь коментар
15.10.2023 17:26 Відповісти
А Ікеї в Україні і не було...тільки інтернет магазин
показати весь коментар
15.10.2023 17:29 Відповісти
Ні, вони з великими потугами все ж відкрили магазинчик на Петрівці)
Щось їм все так важко давалось тут.
показати весь коментар
15.10.2023 17:43 Відповісти
Напевно, до світла ніяк не могли підключитися)))
показати весь коментар
15.10.2023 19:43 Відповісти
Коли українцям хатинку до мережі підключають, то просять 5 000 доларів, а с такої фірми і 100 000 дол. візьмуть.
показати весь коментар
15.10.2023 19:55 Відповісти
Не бреши, так було десь до 2016, а тепер 23 тис.грн і підключають в любій сраці, ставлячи стовби.
показати весь коментар
21.10.2023 09:00 Відповісти
"Луч" будемо гнобити,а Ikea, MD будемо вилизувати дупу?
показати весь коментар
15.10.2023 17:30 Відповісти
Грім-2, система ППО-ПРО Кільчень, БПЛА та дрони - це і нахрін кровавому режиму зеленского не потрібно - гинуть та калічяться інші. Скіки зрадників наплодила Україна.
показати весь коментар
15.10.2023 17:36 Відповісти
У нас выходит для части жителей актуально возвращение ZARA, а часть из за войны простейшего не имеет
показати весь коментар
15.10.2023 17:38 Відповісти
Є такі люди, що не можуть по розміру підібрати одяг, а в ZARA на любу фігуру є. Мені так розказувала родичка. Сама ніколи там не бувала.
показати весь коментар
15.10.2023 21:48 Відповісти
я, взагалі, ніхера не зрозумів!!!
міністр закордонних справ, є представник закордонних бізнесових компаній в україні???
****, докерувались!!!
показати весь коментар
15.10.2023 17:38 Відповісти
Торговий агент. "Канадська компанія."
показати весь коментар
16.10.2023 00:04 Відповісти
Зелені істоти сподіваються, що пасіонарну частину населення, яка є найбільшою загрозою для них, виб'ють на війні, тому забили болт на армію. Чим більше загине вояків тим спокійніше для виродків.
показати весь коментар
15.10.2023 17:46 Відповісти
Шо, шо ти робиш, брехло плісняве?

Уряд Швеції пообіцяв сприяти поверненню IKEA та H&M в Україну, - Порошенко

2.10.2023

Петро Порошенко у Швеції провів зустрічі з керівництвом Ріксдагу, представниками всіх парламентських партій та ключовими міністрами шведського уряду та розповів про підсумки візиту.
показати весь коментар
15.10.2023 17:46 Відповісти
кулєба шукає себе в нових справах і тепер за сумісництвом працює міністром харчової і легкої промисловості? Бо з посадою речника єрмака у закордонних справах якось не склалося!
показати весь коментар
15.10.2023 17:48 Відповісти
Зачем? Я лично слышал что есть кому и в Украине делать то что и вот эти компаним
показати весь коментар
15.10.2023 17:51 Відповісти
И швец и жнец, универсальный министр.Всемудачи.
показати весь коментар
15.10.2023 17:57 Відповісти
Вже всі питання вирішені, що вирішили Ikea, H&M і Zara повертати?
показати весь коментар
15.10.2023 18:00 Відповісти
поки що ви, курви офісно-преЗЕдентські, працюєте цілодобово над знищненням КБ Луч, Павлоградського хімічного заводу, КБ Південне та української оборонки загалом ...
показати весь коментар
15.10.2023 18:07 Відповісти
Мабуть кокс !
показати весь коментар
15.10.2023 18:43 Відповісти
Як же без ікеї? світильник в розбомблену хату де купить? (сарказм, іронія)
показати весь коментар
15.10.2023 18:31 Відповісти
Пане Кулебо, а що ж у нас змінилося щоб приходили інвестори? Схеми ті самі, судді ті самі, прокурори ті самі. Вся влада і місцева і державна та сама. А ще ви хочете щоб з усім цим кодлом корупціонерів і бандитів нас у ЄС прийняли. Вся прогресивна молодь виїхала закордон. Я співчуваю тим інвесторам які наважаться сюди зайти.
показати весь коментар
15.10.2023 18:33 Відповісти
Вважаю, що "неначасі", бо ж "воювати будуть усі", не буде кому і коли працювати в цих закладах, купувати теж....
показати весь коментар
15.10.2023 18:39 Відповісти
Народу як раз тільки шмоток від ZARи і не вистачає для повного щастя...
показати весь коментар
15.10.2023 18:47 Відповісти
там где коррупция, там нет бизнеса
показати весь коментар
15.10.2023 18:48 Відповісти
А до війни хіба в Україні не було корупції? Так чому тоді ікеа, зара, H&M працювали?
показати весь коментар
15.10.2023 22:06 Відповісти
Клімкін це ти цього бройлера в МЗС витягнув??? Він же не знає чим йому на посаді займатися!!! Він же взагалі нічого не робить… ну скажи Кулєба на яух тобі та Zara??? Ти з АТАСАМами ті H&M часом не поплутав??? Ну як тут не матюкатися????????
показати весь коментар
15.10.2023 18:58 Відповісти
А Клімкін теж не діпломат, але вчитель математики. У нас нема професіональних дипломатів років 14.
показати весь коментар
15.10.2023 19:50 Відповісти
Ікеї тут не особливо й було, бо конкурент нашим товстосумам
показати весь коментар
15.10.2023 19:49 Відповісти
Дипломати світового рівня - залючають стратегічні та військові союзи ...
Дипломатія шапіто - секонд хенд і збірка меблів
показати весь коментар
15.10.2023 20:01 Відповісти
поверніть роботу людям з гідною зарплатою і всякі ікеї самі повернуться
показати весь коментар
15.10.2023 20:04 Відповісти
Скільки у тебе була "гідна зарплата"?
показати весь коментар
15.10.2023 22:05 Відповісти
Хто працює? МЗС у нас ніщо. Кулєба манекен, якому ОПа каже що можна сказати. ОПа працює тільки над схематозами, бореться з журналістами та опозицією, і намагається втримати рейтинг Зеленского. Все.
показати весь коментар
15.10.2023 20:21 Відповісти
Чув ще ательє по пошиву вечірніх ****** переїхала до Польші.
Їх теж треба повертати вже.
TIU як повернете? Припортові теж будете викупити після розпродажу?
Комедні.
показати весь коментар
15.10.2023 20:21 Відповісти
#уйово працюєте!!!
Зюзя своїм гундосеням розлякав всіх західних партнерів.
показати весь коментар
15.10.2023 21:24 Відповісти
похоже проблем у нас больше нет, осталось только уговаривать бизнесы вернуться. Понавыбирали, *****...
показати весь коментар
15.10.2023 21:55 Відповісти
А як загорнув -після мого дзвінка Блінкену МД повернувся. Промокашка Дерьмака нагадує про своє існування. Відать, з Дерьмаком разговарівать перестали.
показати весь коментар
16.10.2023 01:01 Відповісти
Міністр закордонних справ здорової людини: добивається працюючих санкцій і унеможливлює лазівкок по санкціям, тисне на граничну ціну за барель до 30$ і обмежені об'єми закупівель, замість 70$ без обмежень об'ємів, добивається реалістичних сценаріїв забезпечення безпеки, вступу до НАТО починаючи з контрольованої території
Міністр закордонних справ курця: братішки, я вам китайського ширпотрєба приніс