9488 відвідувачів онлайн

У Словаччині сформували уряд україноскептиків

фіцо

Голова партії "Напрямок - соціальна демократія" Роберт Фіцо, який неодноразово обіцяв зупинити військову підтримку України, підписав 16 жовтня коаліційну угоду з лідерами лівої партії "Голос" і проросійської "Національної партії" про формування нового уряду Словаччини

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

Словацький парламент складається зі 150 депутатів. Нинішня коаліція матиме в парламенті 79 представників.

Згідно з попередніми домовленостями, закріпленими у меморандумі про створення урядової коаліції , партія Фіцо призначить прем'єр-міністра та шістьох інших міністрів, тож Фіцо вчетверте очолить уряд Словаччини. "Голос" призначить зі своїх лав спікера парламенту і сімох міністрів уряду, а проросійська Словацька національна партія отримає три міністерські портфелі.

Водночас Фіцо наголосив, що три політсили ще мають призначити своїх міністрів до того, як він передасть список президентці Словаччини Зузані Капутовій, яка має привести новий уряд до присяги. Фіцо не уточнив, коли це може статися, але повторив, що сподівається представляти Словаччину на наступному саміті лідерів Європейського Союзу, запланованому на кінець наступного тижня.

Топ коментарі
+20
Сформували уряд уродів.
показати весь коментар
16.10.2023 22:52 Відповісти
+19
Фіцо - це маріонетка кремлівського фашиста і терориста номер один в світі 😡
показати весь коментар
16.10.2023 22:55 Відповісти
+10
Провал польських правих робить неможливим створення антиєвропейської осі Варшава - Будапешт - Братислава, до лідерів якої мали б увійти Качинський, Орбан та https://espreso.tv/na-parlamentskikh-viborakh-u-slovachchini-na-pershe-mistse-viyshla-prorosiyska-partiya-smer Фіцо, який зараз намагається стати новим прем'єр-міністром Словаччини.

Позиції Угорщини та Словаччини навіть, якщо https://espreso.tv/u-slovachchini-sformuvali-uryadovu-koalitsiyu-na-choli-z-antiukrainskim-fitso Фіцо зможе сформувати стабільний уряд у своїй країні, будуть звичайно підірвані цим програшем партії "Право і справедливість".😠
показати весь коментар
16.10.2023 22:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сформували уряд уродів.
показати весь коментар
16.10.2023 22:52 Відповісти
Фіцо - це маріонетка кремлівського фашиста і терориста номер один в світі 😡
показати весь коментар
16.10.2023 22:55 Відповісти
Фіцо!
Україна... фріцци...
Шнеля, Шнеля....

Щось це нагадує...
Аушліц... розтріли...
Ведуть евреїв...
Одиночні постріли...
Траншеї, в які кладуть-
Тіла... Холокост...

Кошмарний сон!
Певно це знову не допустять -
Звон...
Чи війна знову закусить?
Де, ***, ООН...
показати весь коментар
16.10.2023 23:48 Відповісти
Ну таке. Я особисто розмовляв з багатьма словаками і в мене виникло дежавю ніби я розмовляю в 2014 році з прихильниками яника зі сходу. Ті самі фрази про те що Америка посоріла два брацкіх народа, і що українців шкода але рашка просто захищається від Заходу... і все в такому дусі.
Там рашиська пропаганда працює на всю катушку. Мери деяких містечок теж ватні наглухо. Поки найвеличніший відбирає акредитацію в іноземних журналістів щоб не показувати правду яка йому не вигідна, то Світ і не буде нічого знати про війну рашки в Україні
показати весь коментар
17.10.2023 01:42 Відповісти
Провал польських правих робить неможливим створення антиєвропейської осі Варшава - Будапешт - Братислава, до лідерів якої мали б увійти Качинський, Орбан та https://espreso.tv/na-parlamentskikh-viborakh-u-slovachchini-na-pershe-mistse-viyshla-prorosiyska-partiya-smer Фіцо, який зараз намагається стати новим прем'єр-міністром Словаччини.

Позиції Угорщини та Словаччини навіть, якщо https://espreso.tv/u-slovachchini-sformuvali-uryadovu-koalitsiyu-na-choli-z-antiukrainskim-fitso Фіцо зможе сформувати стабільний уряд у своїй країні, будуть звичайно підірвані цим програшем партії "Право і справедливість".😠
показати весь коментар
16.10.2023 22:53 Відповісти
Боже , хлопче не тупи.

Ми що маємо забути скільки допомоги саме PІS надала Україні напочатку війни

Але Ze-шапіто розсварилося з усіма союзниками
показати весь коментар
16.10.2023 22:57 Відповісти
Вся ця допомога виявилась не безкоштовною. «Зеленський» ні з ким не срався в Польщі. Із зерном поляки так само винні як і українські трейдери.
показати весь коментар
16.10.2023 23:37 Відповісти
«Зеленський» ні з ким не срався в Польщі. ,,,але тепер на одному гектарі поля із "зеленським", ближні сусіди , навіть і посцяти разом не захочуть
показати весь коментар
16.10.2023 23:56 Відповісти
та ти шо,бо вони купляли,а ми такі під "нездоланною силою" не змогли не продати,що прям за руки викручували та бакси в писок пхали? може хоч раз нашим недополітикам треба було проявити принциповість і не вестись на забаганки бариг,то й поляки б перестали пробувати купити,але ж бабло так пахне ммммм...
показати весь коментар
17.10.2023 02:48 Відповісти
А ви впевнені шо саме польскі зернотрейдери - дуже просто можна зареєструватись як підприємець у Польщі українцю, чи будь кому. І до речі, а чому не називаєте отих українських трейдерів - я можу допомогти - вони всі з монобільшості в раді. А пересрався за свою шоблу кровавий зеленский з поляками це 100% - йьому поляки не забудуть йього нікчемного виступу в оон та іншіх місцях.
показати весь коментар
17.10.2023 07:09 Відповісти
А чому поляки вимагають від України відкликати позов до СОТ, якщо Україна не права?
показати весь коментар
16.10.2023 23:54 Відповісти
Бо це імідж влади перед виборами.

Хоча я розумію тому , кому навіть IQ не вистачило вивчити державну наврядче це зрозуміє
показати весь коментар
17.10.2023 02:03 Відповісти
это поляцкое шапито розсварилося
показати весь коментар
17.10.2023 00:03 Відповісти
І після такого підходу і відповіді ви сподіваєтесь на допомогу від Польщі . Ну-ну

Як бидло повядяться , а потім хнюпляться чому їм все меньше і меньше допомогають
показати весь коментар
17.10.2023 02:04 Відповісти
мне они на хрен не упали. Сидят на подсосе бомжами у европы и амеров и стоят из себя помогальщиков смешно
показати весь коментар
17.10.2023 02:42 Відповісти
ну про бомжів.тут східніше Польщі,є одні мільонів так 30,не знаєш такихї,по суті живуть за чужий рахунок
показати весь коментар
17.10.2023 02:49 Відповісти
абсолютно также як і хвалена польща. На тих же дотаціях від європи. Чув по таке?
показати весь коментар
17.10.2023 03:24 Відповісти
угу от тільки на відміну від ***** вумних бомжів,ці бомжі бабло вкладають в економіку та оборону а не *******
показати весь коментар
17.10.2023 04:09 Відповісти
Для тих, кому не байдуже, можна доступніше крайній абзац? дякую
показати весь коментар
16.10.2023 22:57 Відповісти
Путін не пробачає дружбу з ним, в цьому вже впевнилися Зе та Натаньяху. Нам та євреям вже прилетіло, і словакам з угорцями ще прилетить.
показати весь коментар
16.10.2023 22:57 Відповісти
Угорцям та словакам (коли вони були у складі Чехословаччини) вже прилітало з-за поребрика у 1950-60 роках, але пам'ять, на жаль, виявилась короткою.
показати весь коментар
16.10.2023 23:00 Відповісти
та нє память у них якраз добра,тому вони в нато, а в нас бабки совкові скакали на солдатів нато на навчаннях
показати весь коментар
17.10.2023 04:10 Відповісти
Коли вступали в НАТО, то ще пам'ятали, Угорщина тоді чи не поперед усіх бігла.
показати весь коментар
17.10.2023 10:23 Відповісти
Зе тут звісно ні до чого, так 73 відсоткові?
показати весь коментар
16.10.2023 23:00 Відповісти
"Україноскептики" - це такий собі "політкоректний" термін для визначення "путінферштейнів"?
показати весь коментар
16.10.2023 23:06 Відповісти
У нього морда - як в Орбана, подивіться! Їх вирощували в одному " питомнику" за ху-ловські гроші! ...
Прийшов час ІСТИНИ, і все " потустороннє" вилазить назовню! ...
Он уже Ізраїльський " вождь" пішов цілуватися до х-ла!...
Якось зо всіх уродів, включаючи наших зермаків, злітають маски ! І дуже ясно стає, хто є хто!... Хто кого купив!...
Включаючи Штати!...
Вражає рівень світового ЗЛА , і рівень його досягнень!...
Точно, Судний День! Але сатана повернеться в ПЕКЛО, разом зі своїми слугами! До речі, і з нашої багатостраждальної Батьківщини теж!!!
показати весь коментар
16.10.2023 23:11 Відповісти
...."Їх вирощували в одному " питомнику"....

це наслідки раціону харчування - обоє були на підсосі у ху*ла
показати весь коментар
16.10.2023 23:23 Відповісти
Пошліть туди послицею якусь ескортницю (так тепер називають КУРВІВ) - і у них буде уряд україноненависників. Бо вона не відпрацює ні як курва, ні як послиця.
показати весь коментар
16.10.2023 23:23 Відповісти
Як у Болгарії
показати весь коментар
16.10.2023 23:25 Відповісти
треба їм показувати тих ждунів параши на бамбасє,
де вони зараз,

чи думає скосить бабла поки путлєр ще не сдох
показати весь коментар
16.10.2023 23:32 Відповісти
Запамʼятали.
показати весь коментар
16.10.2023 23:35 Відповісти
Війна розкрила всі концерви у світі.

показати весь коментар
17.10.2023 00:15 Відповісти
Там войны нет, война в Украине и то только в отдельных регионах, в западной части все как и раньше было
показати весь коментар
17.10.2023 07:16 Відповісти
Сідіт мілай на крильце
С вираженьєм на ліце фіце.
Виражаєт то ліцо фіцо,
Чєм садятся на крильцо! (с)
показати весь коментар
17.10.2023 00:41 Відповісти
Ну, шож, так обрала більшість народу у Словачинні. В Україні теж більшість обрала тіло котре персонально получило " з небес" пророцтво - побач мир у глазах ху..ла, і воно побачило. Будуть як і мадьяри виступати за мир але на умовах раші. Це їх вибір. Поважайте, або ні. І неважливо яке лице у фіца - так вирішили словаки.
показати весь коментар
17.10.2023 07:17 Відповісти
Німці теж вирішили у 1933 році, чим все закінчилось усім відомо ...
показати весь коментар
17.10.2023 07:58 Відповісти
Так, вирішили - до влади прийшли націонал-соціалісти. І почалася війна між соціалістами - різниця лише була в тому, шо одні були класові, а інші національні. Та спочатку вони, ці соціалісти подеребанили Польщу.
показати весь коментар
17.10.2023 08:21 Відповісти