10794 відвідувача онлайн
2 154 41

Рада може розглянути законопроєкт про заборону УПЦ МП цього тижня, - ЗМІ

кирил,онуфрій

Верховна Рада планує цього тижня розглянути урядовий законопроєкт 8371 про заборону діяльності релігійних організацій, пов’язаних з державою-агресором.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Главком із посиланням не джерела.

За даними видання, проєкт закону розглянуть не раніше четверга. Але тільки після розгляду всіх правок до закону про державний бюджет та ухвалення головного кошторису держави на наступний рік.

"Якщо ж бюджетний процес затягнеться, зокрема, через те, що депутати провалили законопроєкт про вилучення з місцевих бюджетів "військового ПДФО", то розгляд заборони УПЦ МП перенесеться на пізніші терміни", - йдеться в повідомленні.

Водночас LB.ua повідомляє із посиланням на джерела, що законопроєкти, що забороняють на території України діяльність промосковської церкви, голосуватимуться у Верховній Раді одними з перших.

"Якщо питання потрапить на сам кінець засідання, голосів може не вистачити. Так колись заледве знайшлися голоси, аби провести правки у важливий проєкт деколонізації", - зазначають у русі "ЧЕСНО".

Після цього група депутатів ініціювала перегляд порядку денного. Наразі питання заборони промосковської церкви визначено пріоритетним. Крім того, за даними джерел, у залі на підтримку зазначених законопроєктів є щонайменше 240 потенційних голосів.

Наразі у Верховній Раді є кілька законопроєктів, що забороняють діяльність проросійської церкви, зокрема внесений Кабінетом Міністрів та Службою безпеки України.

Топ коментарі
+13
Країна мрії зеленьского:
- Колаборант, зрадник, Паша Мерседес на волі.
- Розвідник, патріот, Роман Червінський в тюрмі БЕЗ ПРАВА ЗАСТАВИ.
показати весь коментар
19.10.2023 11:58 Відповісти
+8
Большое сомнение что зелёные , проголосуют ЗА прикрытие этого ФСБшного гадюшника.
показати весь коментар
19.10.2023 11:42 Відповісти
+7
А як же цинізм арахамії в цьому питанні? "Я в церкву не ходю тому мене це не цікавить."напівпатріоти слуги нетого народу
показати весь коментар
19.10.2023 11:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Есть закон от 2018 года и его тупо нужно исполнять. А не устраивать цирковое шоу для плебса.
показати весь коментар
19.10.2023 11:39 Відповісти
Можна посилання?
показати весь коментар
19.10.2023 11:40 Відповісти
https://ccu.gov.ua/novyna/konstytuciynyy-sud-********-uhvalyv-rishennya-u-spravi-shchodo-povnoyi-nazvy-religiynyh https://ccu.gov.ua/novyna/konstytuciynyy-sud-********-uhvalyv-rishennya-u-spravi-shchodo-povnoyi-nazvy-religiynyh

показати весь коментар
19.10.2023 11:46 Відповісти
цей закон не про заборону московського патріархату, а про те, щоб чорне називати чорним, а біле - білим. тобто в цьому законі упц мп зобов'язали перейменуватись у "рпц в Україні". а ті кгбешні сектанти особливо після виборів 2019-го через продажні суди порішали собі назву просто УПЦ. і тепер волають на весь світ, що ніякого зв'язку з гундяєвим і фсб у них тепер нема. тож якщо не хочуть перейменовуватись (та навіть якби і перейменувались у тих, ким є вони насправді), краще заборонити їх взагалі і викорчувати той кгбшний розсадник з України.
показати весь коментар
19.10.2023 11:54 Відповісти
Читайте последние абзацы. Я уже одному ответил ниже

https://ccu.gov.ua/novyna/konstytuciynyy-sud-********-uhvalyv-rishennya-u-spravi-shchodo-povnoyi-nazvy-religiynyh
показати весь коментар
19.10.2023 11:59 Відповісти
Такими заходами зокрема є обмеження доступу священнослужителів релігійної організації (об'єднання), яка є структурою іноземної релігійної організації (об'єднання) і підпорядкована її керівному центрові. Вільний доступ таких священнослужителів до частин збройних сил держави, що зазнала агресії, створює істотні ризики для військовослужбовців.
То виходить, що можна заборонити доступ моспопам до наших військових, та й все.
Тобто немає про заборону УПЦ МП (РПЦ) на території України, а головне, тут тільки стверджується правомірність виникнення такої заборони. Самої заборони ще немає. Її якраз мають ввести законопроєктом 8371.
показати весь коментар
19.10.2023 12:18 Відповісти
У нас законами уже запрещена деятельность любых организаций страны агрессора. Улавливаете юридическую суть? Я чуть ниже уже ответил.
показати весь коментар
19.10.2023 12:29 Відповісти
Якщо той не виконували, то і цей не будуть.
показати весь коментар
19.10.2023 12:50 Відповісти
Вот я про это и говорю. Нехрен устраивать шоу для плебса, нужно просто исполнять существующие законы. И всех делов.
показати весь коментар
19.10.2023 12:54 Відповісти
Так у нас це *******. За державний кошт, 53 штуки одночасно, і це тільки по ящику.
показати весь коментар
19.10.2023 12:58 Відповісти
в законі від 18-року мова тільки про перейменування і про обмеження, а не про заборону. тому зараз якщо проголосують заборону, то хай голосують. зрозуміло одне - тих московських попів потрібно викинути з України і крапка. навіть якщо для цього доведеться прийняти ще кілька законів. бо якщо це спочатку чітко законодавно не врегулювати, то ті московські попи будуть своїх фанатиків до бунтів закликати. а такі бунти зараз нам в середині країни зовсім не потрібні.
показати весь коментар
19.10.2023 13:08 Відповісти
Вы решение КС внимательно читали? И я уже ответил человеку выше. Нет смысла повторять.
показати весь коментар
19.10.2023 13:09 Відповісти
завдання Конституційного Суду - це тлумачити відповідають чи не відповідають прийняті закони Конституції України. тобто КС своїм рішенням визнав конституційність закону від 18-го року. а в цьому законі немає заборони московського патріархату. там лише йде мова про перейменування УПЦ мп в рпц в Україні і про обмеження московським попам (коли вони масово відмовляли хоронити полеглих атовців і не допускали, щоб їх відспівували у церквах уПЦ мп). я тут не бачу жодного сенсу для суперечок, бо і ви, і я тільки "за", щоб той фсбешний сектанат викинути з України. )
показати весь коментар
19.10.2023 15:08 Відповісти
Вы вообще закон читали? Особенно ст.4 переходных норм. Все написано подробно выше и ниже. Читайте, повторять не собираюсь.
показати весь коментар
19.10.2023 15:59 Відповісти
який саме закон? від 18-го року?
показати весь коментар
19.10.2023 16:07 Відповісти
4. У разі якщо протягом чотирьох місяців (для релігійних громад - дев'яти місяців) з дня набрання чинності цим Законом та/або набрання чинності законом, яким іноземна держава визнається такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України, релігійна організація (об'єднання) не внесла передбачених законом змін до своєї офіційної назви та не подала відповідні зміни до свого статуту (положення) на реєстрацію, її статут (положення) втрачає чинність у частині, якою визначається повна офіційна назва релігійної організації (об'єднання).

ну так там ж написано, що статут цієї організації УПЦ МП втрачає чинність, якщо вона не перейменується на рпц в Україні.. ну так вона по суті сама і скасувала той статут, коли через продажні суди перейменувалася в УПЦ. тому їх не перейменовувати потрібно, а забороняти і викидати з України.
показати весь коментар
19.10.2023 16:17 Відповісти
Річ не в назві. Парафія залишилася кацапською
показати весь коментар
19.10.2023 11:52 Відповісти
А это не о названии, а о юридических нормах. У нас запрещена деятельность организаций раши. А этот закон определяет что это не УПЦ МП, а филиал РПЦ в Украине. Не даром московские попы так яросно боролись с этим законом, прошли все судебные инстанции. Читайте выводы Конституционного суда, там все описано
показати весь коментар
19.10.2023 11:58 Відповісти
но пока что речь идет только о переименовании, а дальше суды продажные.
показати весь коментар
19.10.2023 12:00 Відповісти
Там о юридическом подчинении. Если это юридическая структура РПЦ - она автоматически запрещена, как любая организация раши в Украине. Поэтому они и вопили.
показати весь коментар
19.10.2023 12:04 Відповісти
враги очень хитрые, их можно загнать под название, но им внутреннее содержание не изменится. Допустим согласятся переименовать по закону, кому лучше от этого или легче станет?
показати весь коментар
19.10.2023 12:09 Відповісти
Если это не УПЦ МП, а филиал именно Российской Православной Церкви в Украине - у нас запрещена деятельность любых организаций страны агрессора. Есть такие законы. Попы не полные идиоты и все прекрасно понимают. Не даром так бились с этим законом. Нельзя просто запретить УПЦ - поднимется вой про свободу совести, свободу вероисповедания и т.д. Всякие Дмитруки, Богуцкие, Усики и прочие га@доны. Они гарантированно дойдут до ЕСПЧ и докажут незаконность решения по украинской церкви, если до этого не докажут это в наших ВС и КС. А так сразу все, шабаш, сливайте воду.
показати весь коментар
19.10.2023 12:27 Відповісти
А як же цинізм арахамії в цьому питанні? "Я в церкву не ходю тому мене це не цікавить."напівпатріоти слуги нетого народу
показати весь коментар
19.10.2023 11:39 Відповісти
Большое сомнение что зелёные , проголосуют ЗА прикрытие этого ФСБшного гадюшника.
показати весь коментар
19.10.2023 11:42 Відповісти
Я також сумніваюся, однако. Всякі дмитруки будуть вставляти палки в колеса .
показати весь коментар
19.10.2023 11:45 Відповісти
невже, каливан, знайшов голоси?
арахамія, знову терміново втече в туалет.
показати весь коментар
19.10.2023 11:42 Відповісти
та невже ??????????
показати весь коментар
19.10.2023 11:45 Відповісти
Московська брехня, це і є її історія!
https://www.youtube.com/watch?v=-rTlrarqQD8
показати весь коментар
19.10.2023 11:46 Відповісти
Вже пашу "мерседеса" арештовували. тут буде то саме
показати весь коментар
19.10.2023 11:48 Відповісти
тут є всього два варіанти. Московські агенти не заборонять підрозділ ФСБ
або варіант 2 так заборонять що по факту для попів нічого не зміниться
показати весь коментар
19.10.2023 11:53 Відповісти
Дєрьмак не дозволить. Це ж елєхторат найвеличнішого образиться. До того ж, вони ще сподіваються перетворити УПЦ МП (фсб) в УПЦ ОП (ЄрЗе). Тому, на мою думку, будуть затягувать і тікати до туалету наче після проносного...
показати весь коментар
19.10.2023 11:55 Відповісти
Країна мрії зеленьского:
- Колаборант, зрадник, Паша Мерседес на волі.
- Розвідник, патріот, Роман Червінський в тюрмі БЕЗ ПРАВА ЗАСТАВИ.
показати весь коментар
19.10.2023 11:58 Відповісти
Цю попівську структуру кацапської фсб, треба було заборонити ще в 2014 році, але при всіх владах з того часу, до сьогодні це питання завжди не на часі. Мабудь тому, що у власних структурах України, завжди були агенти фсб!
показати весь коментар
19.10.2023 12:10 Відповісти
Для чого ти брешеш, провокатор? Нагорі все пояснили як і коли але ти все рівно просуваєш свій наратив про «минулу владу». Як ви вже осточортіли тут тролі різних мастей.
показати весь коментар
19.10.2023 12:30 Відповісти
Да пусть не торопятся, фсб поработает еще немного,большое дело,законы про кульки,кассовые аппараты и велоэнергетику важнее.
показати весь коментар
19.10.2023 12:16 Відповісти
вчорашнє Корчинського:

https://www.youtube.com/watch?v=dxtBGL1BRDM Завтра голосування по УПЦ ФСБ! http://savefrom.net/?url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DdxtBGL1BRDM&utm_source=chrome&utm_medium=extensions&utm_campaign=link_modifier
показати весь коментар
19.10.2023 12:19 Відповісти
показати весь коментар
19.10.2023 12:19 Відповісти
Може розглянути а може і ні Рада вона така Ще може розглянути і не проголосувати
показати весь коментар
19.10.2023 12:23 Відповісти
Треба забороняти. Спершу трохи повизбухають, але потім звикнуть. Питання, що робити з тисячами храмів ?
показати весь коментар
19.10.2023 12:25 Відповісти
Та Зельониє хоч що зроблять тільки б голосування не відбулось. Єрмак може навіть попросити Пуйла балістичну ракету по Раді.
показати весь коментар
19.10.2023 12:44 Відповісти
Если хотели ,то в 2018 году развелись с промосковской этой церквью , и перестали платить дань для мафий в кремле.
показати весь коментар
19.10.2023 15:52 Відповісти