10129 відвідувачів онлайн
3 948 11

Повідомлено про підозру водію, який збив військового на блокпосту під Києвом

дтп

Водію автомобіля, який уночі 22 жовтня збив насмерть військового на блокпосту на в’їзді до Києва, повідомлено про підозру.

Про це в телеграмі повідомила Національна поліції України, передає Цензор.НЕТ.

"Водію повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України та вручено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, вночі 22 жовтня, приблизно о 00:30, на блокпосту при вʼїзді до столиці водій автомобіля "Хонда" скоїв наїзд на військового. Від травм потерпілий помер.

Топ коментарі
+5
Терорист на авто атакує блокпост і залишається живий? Дивно...

Схоже, що начальник гарнізону не може (не хоче?) забезпечити підготовку особового складу до дій в умовах терористичної загрози.
показати весь коментар
22.10.2023 22:21 Відповісти
+4
А що за водій такий, якому пофігу на комендантську годину і на блокпости? Чому не розголосити, як його звати?
показати весь коментар
22.10.2023 23:28 Відповісти
+3
Комендантська година для адвокатів не обов'язкова?
показати весь коментар
22.10.2023 22:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Комендантська година для адвокатів не обов'язкова?
показати весь коментар
22.10.2023 22:08 Відповісти
Комендантська година для кріпаків, а для господ стаття 286.2. КК України ніякої комендантської години не виявило. 🤷‍♂️ Ви бачите якусь іншу, чи додаткову статтю? Я - ні, А щодо події, в корумпованій країні не можливо посадити за грати адвоката. Навіть не сумніваюсь що слідство та зв'язки що військовослужбовець там також не мав знаходитись, що не знайдеться ні блокпосту ні документів, ні хто його серед ночі ставив чи-то в караул, чи-то на догляд.
показати весь коментар
22.10.2023 22:23 Відповісти
показати весь коментар
22.10.2023 23:28 Відповісти
А особа водія встановлена? Чому не озвучена.
показати весь коментар
23.10.2023 06:28 Відповісти
Тандира озвучили, а хіба він покараний? Там справа - на 10 хвилин, а морозитися будуть, поки всі не забудуть, і навіть умовного не буде. Ще й поновлять тварюку на роботі з компенсаціями та "заслуженою" пенсією.
показати весь коментар
23.10.2023 08:51 Відповісти
Так, звісно що немає там чого розлідувати на кілька місяців. Наші органи спеціально затягують справу...