13957 відвідувачів онлайн

ЗСУ мають успіх у районі Кліщіївки та Андріївки, росіяни через значні втрати перекидають додаткові підрозділи, - Генштаб

зсу

На Бахмутському напрямку бійці ЗСУ продовжують наступальні дії на південь від Бахмуту.

Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Генерального штабу Збройних Сил України Павло Ковальчук, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"Мають успіх на схід від Кліщіївки та на схід від Андріївки", - зазначив представник Генштабу.

Російські загарбники при цьому здійснили понад 50 невдалих спроб відновити втрачене становище у цих районах, а також біля Васюківки, Богданівки та Хромового. Через значні втрати вони перекидають на цю ділянку фронту додаткові підрозділи. 

Топ коментарі
+15
Господи, Матінко Богородице, бережіть та допомагайте нашим захисникам
показати весь коментар
23.10.2023 09:13 Відповісти
+6
під який там 0? звідкіля чутно?
там кацапів рази в 3-4 більше, ніж ЗСУ.
показати весь коментар
23.10.2023 09:22 Відповісти
+4
Капец, только и слышно что их там под ноль уничтожили, а у них еще и еще есть резервы и бк и лс и техника.....
показати весь коментар
23.10.2023 09:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Господи, Матінко Богородице, бережіть та допомагайте нашим захисникам
показати весь коментар
23.10.2023 09:13 Відповісти
Капец, только и слышно что их там под ноль уничтожили, а у них еще и еще есть резервы и бк и лс и техника.....
показати весь коментар
23.10.2023 09:19 Відповісти
під який там 0? звідкіля чутно?
там кацапів рази в 3-4 більше, ніж ЗСУ.
показати весь коментар
23.10.2023 09:22 Відповісти
Господи захисти ЗСУ!
показати весь коментар
23.10.2023 14:32 Відповісти
Всі кацапи повинні здохнути на нашій святій землі 😠
показати весь коментар
23.10.2023 16:11 Відповісти
Якось про успіхи наших війск не надихає, бо немає довіри, знаючи з інших, реальних джерел реальність. Не вдався контрнаступ, не вдається і інше ( не зважаючі на ту самопожертву і героїзм бійців на позиціях ). Чомусь і про командування змінилась думка на гірше. Конкретно проїбали можливість кацапів постійно знаходити резерви. А за те, що не вимагають від влади, МО, реальних результатів - ганьба. За героізмом бійців ховають великі пройоби....
показати весь коментар
23.10.2023 19:47 Відповісти
Як би всі успіхи під Кліщіївкою і Авдієвкою скласти то мали б бути вже під Ростовом. Навіщо сіяти недовіру до командного складу? Дуже хочеться повідомити на верх про успіх?
показати весь коментар
23.10.2023 20:15 Відповісти
На самий верх треба повідомляти. В Вашингтон.

Зараз йдуть важливі голосування в Конгресі. Треба показувати щодня хоч чкийсь успіх, бо Байденівські мільярди можуть закінчитись
показати весь коментар
23.10.2023 22:02 Відповісти
Щось якусь х..ню ви написали...