5398 відвідувачів онлайн
7 303 86

Суд залишив Коломойського під вартою

коломойський

Суд залишив запобіжний захід бізнесмену Ігорю Коломойському у вигляді тримання під вартою без змін.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.

Адвокати просили замінити тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт. Адвокат Лисак заявив, що у Коломойського в СІЗО погіршився стан здоровʼя.

Нагадаємо, 2 вересня, СБУ та БЕБ повідомили Коломойському про підозру у шахрайстві та легалізації майна в іншій справі. У цьому випадку йдеться про легалізацію понад 500 млн грн нелегальних доходів через "Приватбанк" у 2013-2020 роках.

Того ж дня Шевченківський районний суд Києва обрав бізнесмену Ігорю Коломойському запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на два місяці в Дніпрі з можливістю внесення застави в понад 500 млн грн. Наразі він перебуває у СІЗО.

15 вересня СБУ та БЕБ повідомили ще одну підозру Коломойському про заволодіння коштами "Приватбанку" на загальну суму 5,8 млрд грн у період з 2013 по 2014 роки.

16 вересня суд переобрав запобіжний захід Коломойському - сума застави збільшена до 3 млрд 891 млн грн.

Топ коментарі
+21
Новий серіал для лохів від ігарьвалєріча.
показати весь коментар
24.10.2023 15:38 Відповісти
+15
Мосейчучка там йому підносить кохвє і какаву с чаєм -а папа Карло "вистругує" під рятування себе з ЗЕблдотою нового Буратіно , час у нього є , а креативчику не позичати!
показати весь коментар
24.10.2023 15:36 Відповісти
+14
не допомогли БаблоМойськомй 38 попугаїв пардон 23 рабіна.
Бєня, виписуй шаманів з тундри !
ти ж курва хотів здати Україну за 100 міліардів.
13 листопада 2019 (шість місяців після обрання ЗЄлі преЗЄком

цитати з коломойського:

- "Дайте їй (Україні) п'ять, 10 років, і кров буде забута",
- "Ми візьмемо 100 мільярдів доларів у росіян. Я думаю, що вони із задоволенням дали б їх нам сьогодні",
- "Який найшвидший спосіб вирішити проблеми і відновити стосунки? Тільки гроші "
- "Російські танки будуть розміщені біля Кракова і Варшави"
- "Ваше НАТО буде мочити свої штани і купувати памперси".

повні откровєнія курви тут
https://www.pravda.com.ua/news/2019/11/13/7231838/
показати весь коментар
24.10.2023 15:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а как же кофе пить?
показати весь коментар
24.10.2023 15:31 Відповісти
Мосейчучка там йому підносить кохвє і какаву с чаєм -а папа Карло "вистругує" під рятування себе з ЗЕблдотою нового Буратіно , час у нього є , а креативчику не позичати!
показати весь коментар
24.10.2023 15:36 Відповісти
Сказали - кохве вредно
показати весь коментар
24.10.2023 16:18 Відповісти
Будет сидеть! Я сказал (с)
показати весь коментар
24.10.2023 15:33 Відповісти
йому пасує тюремна роба кольору блю-з(с)
показати весь коментар
24.10.2023 15:45 Відповісти
На одеяльце пожадничал , не купил .
показати весь коментар
24.10.2023 15:38 Відповісти
в клітинку, це тЮлька і насрілов всі забрали.
показати весь коментар
24.10.2023 18:07 Відповісти
Новий серіал для лохів від ігарьвалєріча.
показати весь коментар
24.10.2023 15:38 Відповісти
Видайте його в Ізраїль.
показати весь коментар
24.10.2023 15:42 Відповісти
до БаблоМойського є питання у США
показати весь коментар
24.10.2023 15:44 Відповісти
Тому він і посадив сам себе в СІЗО. (внєзапна)
показати весь коментар
24.10.2023 15:54 Відповісти
В США є потужне єврейське лобі. Воно і великі гроші Бєні не дозволять його засудити. На США марні надії. Як сказав колись Рокфеллер : " Великі гроші можуть все. А що не можуть великі гроші, те можуть дуже великі гроші".
показати весь коментар
24.10.2023 23:15 Відповісти
У американців тюрми більш комфортабельні От тільки "закон Савченко" не діє - не зарахують відсидку в нашому СІЗО
показати весь коментар
24.10.2023 16:40 Відповісти
У них нет ВИП камер.
показати весь коментар
24.10.2023 17:58 Відповісти
Ну - хіба що….
показати весь коментар
24.10.2023 18:04 Відповісти
не допомогли БаблоМойськомй 38 попугаїв пардон 23 рабіна.
Бєня, виписуй шаманів з тундри !
ти ж курва хотів здати Україну за 100 міліардів.
- "Російські танки будуть розміщені біля Кракова і Варшави"
- "Ваше НАТО буде мочити свої штани і купувати памперси".

повні откровєнія курви тут
https://www.pravda.com.ua/news/2019/11/13/7231838/
показати весь коментар
24.10.2023 15:42 Відповісти
А ойго буратинка 🤢🤥, сколочений з табуретки на Г+Г , одразу створив ОПГ з підручних - Беляева , ермака, Баканова, Шефіра, венедиктовоі, Маркаровоі …… «по присоединению к Росії «
показати весь коментар
24.10.2023 18:00 Відповісти
Інвестиції Коломойского в патріотизм під час війни 2014-2015 не окупились, тому Коломойский став красти і шахраювати нахабніше.
показати весь коментар
24.10.2023 19:38 Відповісти
В банках есть камеры хранения коломойского?
показати весь коментар
24.10.2023 15:43 Відповісти
Він взагалі сидить у сізо??
Чи слухання провели, повезли у сізо для картини, а потім таємним виїздом додому .
показати весь коментар
24.10.2023 15:43 Відповісти
Йому збудують тюрму як для Ескобара
показати весь коментар
24.10.2023 15:52 Відповісти
сізо вони різні за елітністю є) тут конспірологія не потрібна навіть.
показати весь коментар
24.10.2023 16:08 Відповісти
сидить, реально.
показати весь коментар
24.10.2023 18:15 Відповісти
та він і так вдома сидить)))) шоу для охлоса.
показати весь коментар
24.10.2023 15:44 Відповісти
А можна показати умови утримування Беня в СІЗО? Юлю колись показували, навіть як вона ходить в душ, а тут таека тайна. Можливо він числиться в СІЗО, а сам катається на мосейчучках в Буковелі?
показати весь коментар
24.10.2023 15:44 Відповісти
тЮльку не з СІЗО показували, а з колонії, а умови, не позаздриш, навіть якщо в платній, то це всеодно гірше ніж на волі в хрущобах однокімнатних.
показати весь коментар
24.10.2023 18:18 Відповісти
Та Ви шо? А мені здається, що Юльку показувалди з кімнати якоїсь лікарні, де її(я не її прихильник), ктували, оббріхували і навіть били.
показати весь коментар
24.10.2023 18:39 Відповісти
кого, тЮльку, катували, оббріхували і били? це лише в її хворій уяві.
показати весь коментар
24.10.2023 19:03 Відповісти
Та ні, пів країни дивилися записи, як ніби вона пересровується по палаті на високих рідборах і пів країни дивилися, як вона знімала побої від нанесених їй тілесних ушкоджень начальником закладу відбування покарань і його підлеглих, які її били.
показати весь коментар
24.10.2023 19:12 Відповісти
Короче, группа "Квартал" решила расчехлить группу "Приват" !
А шо, лох, благодаря США, подвернулся - надо кинуть....
показати весь коментар
24.10.2023 15:44 Відповісти
Ну якщо так як з приватбанком - то українці і не проти.
показати весь коментар
24.10.2023 16:13 Відповісти
Ніби то у Коломойсього не розкішна люкс камера як готельний номер 1 класу а бетоний мішок 2 на 2 метри з трьома співкамерниками
показати весь коментар
24.10.2023 15:45 Відповісти
ну да ты знаешь
показати весь коментар
24.10.2023 16:03 Відповісти
Кишеньковий бот Бені на тебе вся надія
Згинь чудо під проксі
показати весь коментар
24.10.2023 16:14 Відповісти
Бритий..то точно він???))
показати весь коментар
24.10.2023 15:47 Відповісти
Нє то брат близнюк - невдаха сантехнік з ЖЕКу вирішив відсидіти за брата 🤣
Хоч комедійний серіал знімай про Зе владу і їх спонсорів.
показати весь коментар
24.10.2023 16:16 Відповісти
Педикульоз замучив.Пустіть до нього жінку-хай хоч воші йому подавить.
показати весь коментар
24.10.2023 21:00 Відповісти
Умный еврей, а умудрился привести к власти тех кто его посадит.
показати весь коментар
24.10.2023 15:57 Відповісти
тупого єврея
показати весь коментар
24.10.2023 19:58 Відповісти
Та він живе так само як і до арешту
показати весь коментар
24.10.2023 15:57 Відповісти
Туди ж і хриплого зє-покидька давно пора
показати весь коментар
24.10.2023 15:58 Відповісти
"Пройдуть роки…. І десь в Айдахо чи у Мені
Знайдуть тюремний напис на стіні:
"Тут двом страждальцям: "Клоуну" і "Бені"
Давали їсти сало в вихідні…."
показати весь коментар
24.10.2023 16:45 Відповісти
Поголили вже, щоб воші не заводилися?
показати весь коментар
24.10.2023 16:03 Відповісти
Беня сам себе арештував. Самоарешт, щоб не їхати в Лондонський суд, бо враз стане Асанжем.
показати весь коментар
24.10.2023 16:04 Відповісти
він вже асанж українського розливу, його не видають в США 😁
показати весь коментар
24.10.2023 16:11 Відповісти
Какой-то рыхлый спектакль, нужно Беню в фуфайку одеть и папироску в зубы, типа на лесоповале ишачит.
показати весь коментар
24.10.2023 16:08 Відповісти
Чом би йому і не зарізатись тихцем?
показати весь коментар
24.10.2023 16:11 Відповісти
Обмiняйте цю сцуку на наших полонених, плiз!
показати весь коментар
24.10.2023 16:12 Відповісти
Ой а як же ж так? Це вже мля ваащє….
показати весь коментар
24.10.2023 16:13 Відповісти
Обрили уже
показати весь коментар
24.10.2023 16:17 Відповісти
Кстати, после того как побрился, очень похож на жириновского. Гены пальцем не раздавишь?..
показати весь коментар
24.10.2023 17:02 Відповісти
Астанавітєсь!! У Бєні піднявся цукор,тиск,холестерин,впало лібідо та апетит! Терміново бізнес-джетом на лікування в Сектор Газа!
показати весь коментар
24.10.2023 16:30 Відповісти
Краще бізнес джетомдо фінансового департаменту ФБР США.
показати весь коментар
24.10.2023 17:12 Відповісти
м-да... лібідо надо поднять!
показати весь коментар
25.10.2023 02:32 Відповісти
Головне щоб шоу зеленому лошью заходило
показати весь коментар
24.10.2023 16:32 Відповісти
Нащо іроди знущаються над спасітелем Дніпра та кормільцем рабов нікопольского феросплавного заводу.
показати весь коментар
24.10.2023 16:43 Відповісти
Ну что, Беня , пригрел и взрастил змееныша на своей груди ? Он тебя теперь и кусает. Что, впрочем , очень хорошо и наглядно указывает на особую гнилость внутреннего ливера Слуги Асфальта ... говоря словами Высотского-Жеглова из известного сериала.
показати весь коментар
24.10.2023 16:47 Відповісти
У тебе криша поїхала від шоу.Як може кукла нашкодити свому хозяїну який смикає його за мотузочку.Лялька без суфльора даже рота не може відкрити.Ляльку бояться показати на марафоні бо як почують його висері і побачать фейс без фотошопа то даже трезвіють алкаши біля наливайки.
показати весь коментар
24.10.2023 16:59 Відповісти
Ясно, что Беня сидит в особо комфортных условиях. Но 22 апреля 2019 года ему даже в страшном сне не могло присниться , что при его Слуге Асфальта он окажется в СИЗО ... пускай даже как часть шоу для лоха73%.
показати весь коментар
24.10.2023 17:37 Відповісти
Та ні, нікуди йому не треба. І цій владі це не потрібно. Бо амери одразу беруть його за фаберже, а зеленим ой як цього не хочеться
показати весь коментар
24.10.2023 17:04 Відповісти
руzzкая свинья, заработало ты пару срублишек?
показати весь коментар
24.10.2023 20:03 Відповісти
Виходить беня зі своєї трикімнатної камери зі всіма зручностями і меню з ресторанів до журналістів, а йому і кажуть "ігарь малєрічь, а сдєлойтє літсо погрустнєє, а то ніхто нє павєріт"
показати весь коментар
24.10.2023 18:52 Відповісти
Тюремщики до Бені в тапках прибирати заходять?
показати весь коментар
24.10.2023 19:29 Відповісти
23 головні рабини України https://www.rbc.ua/rus/news/23-golovni-rabini-********-zvernulis-genprokurora-1698077230.html заступились за Коломойського.
показати весь коментар
24.10.2023 19:35 Відповісти
Інвестиції Коломойского в патріотизм під час війни 2014-2015 не окупились, тому Коломойский став красти і шахраювати нахабніше.
показати весь коментар
24.10.2023 19:40 Відповісти
Так адвокат Лисак, виявляється, ше й лікар!
показати весь коментар
24.10.2023 19:46 Відповісти
..вопрос знающим:а когда этот друган зэШки будет передан юстиции США
показати весь коментар
24.10.2023 20:03 Відповісти
Никогда
показати весь коментар
24.10.2023 21:44 Відповісти
Про пом'якшення запобіжного заходу суд просили залучені його адвокатами поручителі телеведуча Алла Мазур, народний депутат від партії "Слуга народу" Сергій Демченко та головний рабин Дніпра Шмуель Камінецький.
показати весь коментар
24.10.2023 20:10 Відповісти
Кошерна корова ніяк не хоче кошерно доїтися.
показати весь коментар
24.10.2023 20:13 Відповісти
Скільки ця мерзота зла заподіяла для України, то краще б він сдо.х.......
показати весь коментар
24.10.2023 22:20 Відповісти
Щоб покращити бені здоров"я депортуйте його у США!
показати весь коментар
24.10.2023 23:33 Відповісти
95 квартальный театр.Имитация задержания и расследования.
показати весь коментар
25.10.2023 01:03 Відповісти