8634 відвідувача онлайн
2 624 37

Росіяни спровокували демографічну кризу на Луганщині: За роки окупації населення зменшилося на 40%, - Центр нацспротиву

демографія,цнс

За роки тимчасової окупації Луганської області населення регіону зменшилося на 40%.

Про це повідомляє Центр національного спротиву, передає Цензор.НЕТ.

"За даними окупантів, населення ТОТ Луганщини складає 1,5 млн осіб, що на 40% або мільйон осіб менше, ніж на момент російської окупації перших територій у 2014 році. При цьому тенденція до зменшення населення продовжується", - йдеться у повідомленні.

Як зазначає ЦНС, депопуляція регіону супроводжується заселення росіянами, "промивання мізків" дітям й масової мобілізації етнічних українців на війну проти рідної держави. Ворог активно депортує населення під виглядом евакуації та проводить політику фільтрації, коли людей примусово вивозять селами.

Топ коментарі
+9
окончатєльноє решеніє лугондонського вопроса

українці в Україну, сепари в землю через мобілізацію-могилизацію
далі - Реконкіста Дикого Степу
показати весь коментар
24.10.2023 15:49 Відповісти
+7
Єта всьо план далєса і міровая закуліса. 😶
показати весь коментар
24.10.2023 15:51 Відповісти
+6
Можна звісно поржати, але демографічна криза тепер по всій Україні, побігло щонайменше 20% населення.
показати весь коментар
24.10.2023 15:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
окончатєльноє решеніє лугондонського вопроса

українці в Україну, сепари в землю через мобілізацію-могилизацію
далі - Реконкіста Дикого Степу
показати весь коментар
24.10.2023 15:49 Відповісти
Єта всьо план далєса і міровая закуліса. 😶
показати весь коментар
24.10.2023 15:51 Відповісти
Омєріка і рука Госдепа
показати весь коментар
24.10.2023 16:18 Відповісти
Госдепа чи Господа?
показати весь коментар
24.10.2023 16:55 Відповісти
Можна звісно поржати, але демографічна криза тепер по всій Україні, побігло щонайменше 20% населення.
показати весь коментар
24.10.2023 15:54 Відповісти
і саме це найстрашніше, навіть не втрата територій
це найбільший злочин ЗЄлі !
показати весь коментар
24.10.2023 16:04 Відповісти
Тс-с-с!! Це велика таємниця! План такий: звільнити плодючі і благодатні українські землі від українців,недаремно ж Зельць прийняв перед війною закон про продаж 200000 га на рило іноземцям. Іноземцям не потрібні на їх землі якісь українці,особливо якщо це 73%-й мудрий зе-бабуїнний нарід....Всіх на той світ або в еміграцію!
показати весь коментар
24.10.2023 16:26 Відповісти
А хтось заважав українцям обрати собі розумного керівника під час війни?
показати весь коментар
24.10.2023 18:58 Відповісти
я не знаю,розкажіть що вам відомо
показати весь коментар
24.10.2023 19:27 Відповісти
Там "за даними окупантів", які вочевидь перевищують реальні показники. І тільки на Луганщині. А щє Крим, Донеччина, частини Херсонської і Запорізької області. Ось тобі і твої 20%.
показати весь коментар
24.10.2023 16:06 Відповісти
Це дані МВФ. На 8 мільйонів стало менше.
показати весь коментар
24.10.2023 16:26 Відповісти
А хто здав більшу частину області у 22 році?
показати весь коментар
24.10.2023 16:07 Відповісти
Парашенка???
показати весь коментар
24.10.2023 16:56 Відповісти
Демографічна криза, дякуючи кацапам і некомпетентній зеленій владі, вже по всій Україні.
показати весь коментар
24.10.2023 16:12 Відповісти
Як криза??? Так "ввєді", чи я пак, не правильно зрозумів?
показати весь коментар
24.10.2023 16:17 Відповісти
Пригадую. Середина 80-х... Скрізь оголошення - на роботу потрібні... У ЗМІ постійні зойки - демографічна криза! Не вистача робочих рук! Всього 50 млн. люду! Що робити?
показати весь коментар
24.10.2023 16:21 Відповісти
І чого мені їх не жалко? Зникнення лугандонців...це ж така втрата для цивілізації....
показати весь коментар
24.10.2023 16:27 Відповісти
Наші мали б виїхати звідти, залишились "ждуньі"/сепари. Після звільнення, вважаю, шахти закрити, степ роздати воїнам, побудувати укріп.райони.
показати весь коментар
24.10.2023 16:36 Відповісти
Там роботи після всього стільки, що не вистачить пасти в ручці
показати весь коментар
24.10.2023 16:41 Відповісти
Там нажаль ще на років 10 розміновування, інфраструктура 0.
показати весь коментар
25.10.2023 16:38 Відповісти
і козацькі хутори для Воїнів - вони вміють захищати свою землю,

на відміну від ЗЄльоной плєсняви
показати весь коментар
24.10.2023 16:43 Відповісти
Поки що поверненням цих земель і не пахне і нічого не каже про зміну цього тренду. Краще думати що робити із землями, які лишились.
показати весь коментар
24.10.2023 16:47 Відповісти
Земля належить народу, Тільки фермери, ніяких землемагнатів. Українець бере, умовно, до 100 га в аренду з екологічн. вимогами.
показати весь коментар
24.10.2023 19:08 Відповісти
Загугли Руж Зон. Після 1-ї Світової її досі розміновує Франція, і офіційний прогноз завершення - 600 (!) років. Територія десь як половина Луганської області. Які висновки робимо..?
А наші популісти розказують "от звільнимо та відбудуємо", а мудрий нарід знову вірить у цю маячню.
показати весь коментар
24.10.2023 19:01 Відповісти
Тоді виявляється - уся територія України замінована ще з ІІ Світової війни. Живемо ж якось.
показати весь коментар
24.10.2023 19:13 Відповісти
Інтенсивність дій. Читай, я ж сказав де і що гуглити.
показати весь коментар
26.10.2023 13:10 Відповісти
Нахера воїнам той посушливий степ?...
показати весь коментар
24.10.2023 21:44 Відповісти
У нас всё население страны на такой процент сократилось, минимум(((
показати весь коментар
24.10.2023 16:41 Відповісти
«Орали в основном бездельники и убогие, которые думали о халяве.И вот халява пришла!» (Наталья Алексеева)
показати весь коментар
24.10.2023 16:42 Відповісти
А може воно і на краще? Кацапів, що туди заселился, все одно виженуть. Регреси платити не треба.
показати весь коментар
24.10.2023 16:44 Відповісти
У Путина возможно была остановка сердца - СМИ узнали подробности о его состоянии.
Диктатор пришел в сознание и находится под пристальным присмотром медицинских работников.
В воскресенье вечером, 22 октября, состояние здоровья президента российской федерации* Владимира Путина ухудшилось, его обнаружили на полу, когда он изгибался в судорогах.

Об этом сообщает Telegram-канал "Генерал СВР".

Инцидент произошел в спальне его резиденции. Сотрудники службы безопасности диктатора услышали звук падения и последовали в комнату, где увидели Путина, лежащим на полу. По всей видимости, когда он падал, задел столик с едой и напитками.

К президенту срочно вызвали медиков, которые провели реанимационные действиям, предварительно выяснив, что у него произошла остановка сердца. Но помощь была оказана своевременно и сердце диктатора удалось запустить, он пришел в сознание. Медики стабилизировали его состояние, сейчас он находится под их тщательным присмотром.

В паблике также сообщают, что в последнее время здоровье президента рф ухудшилось еще больше, медики говорят, что он может не дожить до конца осени. На последние официальные встречи и мероприятия отправляли его двойников.
показати весь коментар
24.10.2023 16:48 Відповісти
не вірте це все піз***ж зливного ящика ФСБ птиці Солов"я!
показати весь коментар
24.10.2023 19:25 Відповісти
Іудоглобалізатори звільняють територію. Норот упорото дивиться їхні ЗМІ без задньої думки.
показати весь коментар
24.10.2023 17:11 Відповісти
От чоловік https://t.me/majad28/18433 розумів що до чого і його померли від раку. А президентом зробили гравця по роялю.
показати весь коментар
24.10.2023 19:13 Відповісти
Странно, так хотели жить в узком мире🤣
показати весь коментар
24.10.2023 17:43 Відповісти
ніякого геноциду
просто виселення українців
і заселення чурками з параші
показати весь коментар
24.10.2023 18:40 Відповісти
Нічого. Зеселять своїми ********* і тувинцями.
показати весь коментар
24.10.2023 21:42 Відповісти