8265 відвідувачів онлайн
4 882 40

Війна Росії проти України виснажила запаси НАТО, необхідно наростити виробництво, - Столтенберг

столтенберг

Війна РФ проти України виснажила запаси країн-членів Альянсу. НАТО необхідно наростити виробництво для задоволення потреб України та забезпечення власної оборони.

Про це заявив генсекретар НАТО Єнс Столтенберг під час пресконференції з прем’єр-міністром Швеції Ульфом Крістерссоном, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, безпека країн НАТО залежить від технологічної переваги та оборонної промисловості.

Генсек НАТО зауважив, що війна РФ проти України виснажила запаси Альянсу.

"Нарощування виробництва є необхідним для задоволення потреб України та забезпечення нашої власної оборони. Швидкість і обсяг мають значення. Оскільки Росія знову готується використовувати зиму як зброю війни", - наголосив він.

Столтенберг окремо подякував Швеції за її велику фінансову, гуманітарну та військову допомогу Україні, включно з останнім пакетом підтримки у 200 млн доларів на боєприпаси та обладнання.

Топ коментарі
+13
Оце наймогутніший військовий блок. А виявляється, що у однієї Рашці на складах було в разі більше арт. снарядів ніж у всіх країн НАТО разом, включно із світовим гегемоном.
показати весь коментар
24.10.2023 17:27 Відповісти
+11
Якщо не бити по території ********** в повному обсязі - "око за око і зуб за зуб" то такий сороміцько-блудливий псевдогуманізм спустошить не тільки склади застарілих типів озброєння, а й перетворить з часом всю Європу на смердючу помийку. Вся Європа "хором" підтримує знищення житлових кварталів де живуть палестинські терористи хамазу ракетними та авіаційними ударами, але категорично "за" безкарне знищення будинків українців кацапами і "проти" ударів по житловим районам кацапських терористів у відповідь. Західні країни допомагають Ізраїлю високоякісною, високоточною і дуже дорогою та ефективною зброєю для масового знищення терористів, їх житла та інфраструктури, а нам забороняють стріляти звичайними снарядами по кацапській території... За кожного вбитого ізраїльтянина для початку вже знищено 5 палестинців...
показати весь коментар
24.10.2023 17:52 Відповісти
+9
NATO + , ДРУГА армія= ' Мильна БУЛЬБАШКА !!!!
показати весь коментар
24.10.2023 17:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Оце наймогутніший військовий блок. А виявляється, що у однієї Рашці на складах було в разі більше арт. снарядів ніж у всіх країн НАТО разом, включно із світовим гегемоном.
показати весь коментар
24.10.2023 17:27 Відповісти
Та это Столтенберг намекает странам-участникам НАТО шоб выделяли больше бабла на военно-промышленный комплекс.
показати весь коментар
24.10.2023 18:15 Відповісти
Народ мислить трохи примітивно,щоб розбиратись у міжстрок - тре Арестовича слухатб
показати весь коментар
24.10.2023 19:18 Відповісти
NATO + , ДРУГА армія= ' Мильна БУЛЬБАШКА !!!!
показати весь коментар
24.10.2023 17:29 Відповісти
Примерно как НАСА и Роскосмос- выделяется милиарды из бюджета а где девается неизвесно.
показати весь коментар
24.10.2023 18:19 Відповісти
Або ООН і ОБСЕ.
показати весь коментар
24.10.2023 18:25 Відповісти
Він вихватив пістолета,
Став свиней стріляти,-
Свині кулі похватали,
Нічим воювати!
Він вихватив і шабельку,
Став свиней рубати,
Свині шабельку погризли,
Нічим воювати!
(с)
показати весь коментар
24.10.2023 17:30 Відповісти
За свиню тебе не забанимо, а за спам - якнайбарзєй.
показати весь коментар
24.10.2023 17:34 Відповісти
їде їде козаченько
під ним коник скаче
надибали його свинське військо
"злізайно вояче"

він вихопив пістолета
став свиней стріляти
свині кулі похапали нічим воювати
показати весь коментар
24.10.2023 18:15 Відповісти
Пістолети з гарбуза,кулі з бараболі !
показати весь коментар
24.10.2023 17:44 Відповісти
Нічого. Так би треба було тратитися на утилізацію, а вистріляли на кацапа. Тепер зробиться нове, економіка імпульс отримає.
показати весь коментар
24.10.2023 17:33 Відповісти
це треба було сказати ще у 2022
показати весь коментар
24.10.2023 17:35 Відповісти
Той випадок, коли 1=2.
показати весь коментар
24.10.2023 17:36 Відповісти
заява цього прорашистського натівського "вчителя" ,дає сигнал куйлу."давай посилюй знищення України ,ми не густо можемо їй допомагати в майбутньому зброєю "
показати весь коментар
24.10.2023 17:45 Відповісти
Если молчать оружия для Украины больше не станет. Он итак только лозунгами вещает, как совковый докладчик.
показати весь коментар
24.10.2023 17:52 Відповісти
якщо мовчати, то звідки знатимеш скільки???
показати весь коментар
24.10.2023 17:54 Відповісти
до жирафа дійшло б набагато швидше, а так пройшло небагато-немало, а лише півтора роки поки ця світла думка з'явилася в голові Єника! А скільки ще пройде років поки думка матеріалізується в реальне виробництво?
показати весь коментар
24.10.2023 17:46 Відповісти
треба було дійти до крайньої точки, а потім почати розмірковувати над тим, що треба все ж таки поповнювати записи..., а потім ще треба дійти консенсусу..., орбан, як завжди буде проти...., може ближче до кінця того року щось зрушить...
показати весь коментар
24.10.2023 17:52 Відповісти
Якщо не бити по території ********** в повному обсязі - "око за око і зуб за зуб" то такий сороміцько-блудливий псевдогуманізм спустошить не тільки склади застарілих типів озброєння, а й перетворить з часом всю Європу на смердючу помийку. Вся Європа "хором" підтримує знищення житлових кварталів де живуть палестинські терористи хамазу ракетними та авіаційними ударами, але категорично "за" безкарне знищення будинків українців кацапами і "проти" ударів по житловим районам кацапських терористів у відповідь. Західні країни допомагають Ізраїлю високоякісною, високоточною і дуже дорогою та ефективною зброєю для масового знищення терористів, їх житла та інфраструктури, а нам забороняють стріляти звичайними снарядами по кацапській території... За кожного вбитого ізраїльтянина для початку вже знищено 5 палестинців...
показати весь коментар
24.10.2023 17:52 Відповісти
А чому так? Та тому, що у "житєлєй палєстіни" нема А-бонби.
А у "житєлєй нарасіі" така бонба є.
Щоправда, люди кажуть, що така бонба чи то вже є, чи з дня на день з'явиться у Персії...
показати весь коментар
24.10.2023 18:02 Відповісти
І тоді Ізраїлю наступить "пісєц". Це навіть без варіантів. Думаєте увесь світ почне люто мститися за Ізраїль? Щось я в цьому сумніваюсь - "екологія", "не на часі, "нє всьо так однозначно", а тим часом глобальний і остаточний "пісєц" підкрадатиметься все ближче і ближче...
показати весь коментар
24.10.2023 18:29 Відповісти
Цікаво.
І НАТО колись сподівалося встояти проти СРСР з такими запасами?

Да тільки танкового угрупування, що до 1991 було в Україні, вистачило б, щоб всю Європу пройти. А м'яса у Совка було в рази більше, ніж зараз у РФ.

Або НАТО *******, або щось там у них дуже давно здохло.
показати весь коментар
24.10.2023 18:17 Відповісти
Тобто, НАТО, яке створювалося для стримування Совка (!) а не якоїсь там сраної паРашї - здулося на другий рік не прямої війни? Ой-вей, то ви ж така сама мильна бульбашка, як і армія кацапії!
показати весь коментар
24.10.2023 18:24 Відповісти
Столтык намекает, что ему надо поднять царплатту.
показати весь коментар
24.10.2023 18:29 Відповісти
Якби на чолі НАТО був Боріс Джонсон, то сказав би, що війна дала поштовх
швидкому обновленню озброєнь країн-учасниць, і цей процес слід активізувати.
показати весь коментар
24.10.2023 18:33 Відповісти
Really??? Як ви збирались з СССРом і всім варшавським блоком воювати в 80-ті? With bare ass i заклинаннями?
показати весь коментар
24.10.2023 18:40 Відповісти
А понтов гнали со всех сторон
показати весь коментар
24.10.2023 18:51 Відповісти
Дошло, наконец до жирафа что надо военную промышленность запускать в 3 смены....
показати весь коментар
24.10.2023 19:02 Відповісти
Проснулись.. А где они были год назад и о чем они думали? "Главное - не допустить эскалации".. Детский сад какой-то.
показати весь коментар
24.10.2023 19:15 Відповісти
Думаю,що це він сказав постфактум: коли запаси вже поновили)В інішому разі не дружить з головою.
показати весь коментар
24.10.2023 19:33 Відповісти
І як це хвалене нато збиралося воювати з москалями,та ви натовці повинні в ноги впасти Україським воінам і цілувати підбори їм,а ще кажете щоб вам казати дякую,за що шо Українці ваши шкури захищяють.
показати весь коментар
24.10.2023 20:11 Відповісти
Необхідно знищувати виробництво в Рашці, якась маячня так війна може 1000 років продовжуватися,а вони не дають цього робити бо бояться ,ну-ну ,нарощуйте,Рашка теж нарощує і
показати весь коментар
24.10.2023 20:30 Відповісти
Яке військове звання у цієї тітоньки Столтенберг? Часом не капітан?...
показати весь коментар
24.10.2023 21:32 Відповісти
Кухарка.