7504 відвідувача онлайн

Росія має вивести війська з Придністров’я, - Столтенберг

столтенберг,речан

Генсек НАТО Єнс Столтенберг зустрівся з головою молдовського уряду Доріном Речаном.

Про це Генсек НАТО написав у своєму Twitter-акаунті, інформує Цензор.НЕТ.

"Приємно зустрітися з Доріном Речаном, прем'єр-міністром нашої шанованої партнерки Молдови", - йдеться в дописі.

Він заявив, що НАТО повністю підтримує суверенітет і територіальну цілісність країни та закликає Росію "повністю вивести свої війська з вашої території".

Топ коментарі
+9
Відколи московити звідкись самі виходили? Їх треба за шиворот викидати. Самі вони нікуди не підуть.
показати весь коментар
26.10.2023 13:32 Відповісти
+8
Московити самі виходять лише тоді, коли, тягнучи переламані ноги, зламаними руками збирають свої вибиті зуби.
показати весь коментар
26.10.2023 13:39 Відповісти
+6
а що з України вже вивели?
показати весь коментар
26.10.2023 13:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а що з України вже вивели?
показати весь коментар
26.10.2023 13:31 Відповісти
Якби він знаходився з візитом в Україні, а не в Молдові, ви б спитали "а з Молдови вже вивели" ?
показати весь коментар
26.10.2023 13:44 Відповісти
показати весь коментар
26.10.2023 13:51 Відповісти
Зате грізно так заявив. Щоб кацапи злякалися. Ще й брови нахмурив.
показати весь коментар
26.10.2023 13:52 Відповісти
плєшивий клав на столтенберга, свой ботоксний.
що з приводу орбана та фіцо?
показати весь коментар
26.10.2023 13:32 Відповісти
Відколи московити звідкись самі виходили? Їх треба за шиворот викидати. Самі вони нікуди не підуть.
показати весь коментар
26.10.2023 13:32 Відповісти
Вичавлювати культурно треба: відключати воду, електрику і т.п.
показати весь коментар
26.10.2023 13:36 Відповісти
Дубосарська ГЕС - в руках придністровців Все Придністров"я тягнеться вздовж берега Дністра Так ЩО відключать?
показати весь коментар
26.10.2023 13:39 Відповісти
Тоді забити каналізацію
показати весь коментар
26.10.2023 13:41 Відповісти
Ага Або стать навкруги придністров"я і дружно скрутить дулі
показати весь коментар
26.10.2023 13:46 Відповісти
Щось таке зараз і відбувається.
показати весь коментар
26.10.2023 14:15 Відповісти
ШО?
показати весь коментар
26.10.2023 13:33 Відповісти
Виведуть, одразу до Берліну.
показати весь коментар
26.10.2023 13:35 Відповісти
З пляжу!
показати весь коментар
26.10.2023 13:35 Відповісти
Ти диви! Озвірів малий!
показати весь коментар
26.10.2023 13:36 Відповісти
Іди це ***** скажи, лошара. Може той від сміху гигне. І отакі чучела зараз мають протистояти диктаторам?
показати весь коментар
26.10.2023 13:37 Відповісти
"Російських військ" там - "півтори каліки" Пару сотень офіцерів та прапорщиків Решта військовослужбовців - місцеві жителі: переважно солдати строкової служби та контрактники Є і офіцерський склад з місцевих І що дасть те "виведення"? Нічого! Бо основна маса військовослужбовців на місці залишиться!
показати весь коментар
26.10.2023 13:37 Відповісти
браво.
показати весь коментар
26.10.2023 13:41 Відповісти
А я вот не могу понять, если там росийские войска- как они снабжаются?
показати весь коментар
26.10.2023 13:54 Відповісти
через територію України.
показати весь коментар
26.10.2023 14:23 Відповісти
"Тобто, експортно-імпортна діяльність придністровських економічних агентів здійснюється за умови належного оформлення супровідних документів відповідно до молдовського законодавства, а також виключно через контрольовані центральною владою митні пости для експорту на кордоні із Україною та Румунією.."https://moldova.mfa.gov.ua/spivrobitnictvo/137-ukrainsko-moldovskoje-torgovo-ekonomicheskoje-sotrudnichestvo/osoblivosti-vihodu-na-rinok-respubliki-moldova/specifika-vidnosin-z-regionom-pridnistrovya#:~:text=%D0%A1%D0%BF%D0%B5%D1%86%D0%B8%D1%84%D1%96%D0%BA%D0%B0%20%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BD%20%D0%B7%20%D1%80%D0%B5%D0%B3%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%20%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%B4%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%E2%80%99%D1%8F. https://moldova.mfa.gov.ua/spivrobitnictvo/137-ukrainsko-moldovskoje-torgovo-ekonomicheskoje-sotrudnichestvo/osoblivosti-vihodu-na-rinok-respubliki-moldova/specifika-vidnosin-z-regionom-pridnistrovya
показати весь коментар
26.10.2023 14:24 Відповісти
До 2014-го - через територію України (за домовленістю та згодою Молдови - залізницею) Після - лише ротація офіцерів через Кишинівський аеропорт Бойова техніка зброя та ********** - з Ковбасної (російські армійські склади) Пальне та газ - з Молдови Електрика - з Дубосарської ГЕС Продовольство - місцеве
показати весь коментар
26.10.2023 16:49 Відповісти
Московити самі виходять лише тоді, коли, тягнучи переламані ноги, зламаними руками збирають свої вибиті зуби.
показати весь коментар
26.10.2023 13:39 Відповісти
Пустопорожня балаканина західних діячів продовжується. Ну-ну. А потім дивуємося "вісі зла" ,яка що хоче те й робить в світі.🤦
показати весь коментар
26.10.2023 13:43 Відповісти
Як досі існує та клоака не маючи ні сухопутного ні морського ні повітряного сполучення з територією рашки???Значить молдавани їх годують і з України щось перепадає,ну не живуть вони святим духом.
показати весь коментар
26.10.2023 13:58 Відповісти
Треба купити Придністровців , якраз Україні арт склади дуже потрібні але ж кацорилі скоріше підірвуть своїх і буде великий Бах
показати весь коментар
26.10.2023 14:03 Відповісти
он же - Столтенберг
он же - Капитан Очевидность
показати весь коментар
26.10.2023 14:06 Відповісти
А якщо не виведе, то що?

А якщо з України не виведе?

А якщо хамасівців, чучхівців і інших терористів не перестане спонсорувати, то що?
показати весь коментар
26.10.2023 14:11 Відповісти
То чому б не провести операцію по примусу, наприклад таку, як провело НАТО у Косово?
показати весь коментар
26.10.2023 14:14 Відповісти
Степень деградации Шотландии: ВИДЕО https://twitter.com/i/status/1717471142380720374

"Премьер-министр Шотландии Хамза Юсаф выразил недовольство, по его мнению, недостаточным присутствием иммигрантов в органах власти.

«Каждый судья Верховного суда белый, лорд-адвокат - белый, главный констебль - белый, глава юридического сообщества - белый, каждый начальник тюрьмы - белый. Главный врач тоже белый, каждый генеральный директор - белый», - пожаловался Юсаф.

Ранее премьер заявил, что шотландские власти готовы предоставить убежище жителям сектора Газа и призывают британское правительство начать работу по переселению в королевство палестинских беженцев. По его мнению, власти в Лондоне должны разработать «схему по переселению» жителей сектора Газа, которые имеют желание и возможность переехать в Соединенное Королевство."
показати весь коментар
26.10.2023 14:17 Відповісти
Хамза Юсаф случаем не потомственный кацап?
показати весь коментар
26.10.2023 14:32 Відповісти
Из семьи пакистанских иммигрантов. Какие еще вопросы?
показати весь коментар
26.10.2023 17:17 Відповісти
англичане 500 лет грабили и разбойничали по всему миру.
наступает время расплаты, скоро каждый англичанин ощутит
грязный индуский хер в сраке!
Карма, называется!
Киплинги херовы !
рама-кришна, вам !
показати весь коментар
26.10.2023 14:49 Відповісти
Ага, согласно вашей кацапской пропаганде, "англичанка вечно гадит"
показати весь коментар
26.10.2023 15:07 Відповісти
кацапы видимо нагадили в твою пустую пустую черепушку!
а англичане воровали и грабили.
В британской короне нет ни грамма золота или ни карата бриллианта добытых в англии!
Все украдено и награблено!

показати весь коментар
26.10.2023 15:22 Відповісти
Москаль, твоя Московия - територия болот вокруг Москвы, всё остальное награблено
показати весь коментар
26.10.2023 15:32 Відповісти
уймись холоп, крути пейсы, может маскалям приглянешься
показати весь коментар
26.10.2023 15:46 Відповісти
мои пейсы увидишь - когда сосать начнёшь
показати весь коментар
26.10.2023 15:48 Відповісти
сосай,сосай, не отвлекайся
показати весь коментар
26.10.2023 16:02 Відповісти
Леша, а что это ты под флагом Британии вещаешь? Тебе нужен красный, серпасто-молоткастый
показати весь коментар
26.10.2023 17:22 Відповісти
да нии, тибе он нужен, в долбаное дупло
показати весь коментар
26.10.2023 17:24 Відповісти
Алеша он и есть Алеша. Это не ты, дебил, рашистским танкам с перекрестка своим дрочильником махал?
показати весь коментар
26.10.2023 17:47 Відповісти
****** он. У англичан в теме всегда было "грабь награбленное". Робин Гуд, пираты Карибского моря, которые обчистили испанских кораблей с золотом, награбленным у американских кореннных народов итд.
показати весь коментар
26.10.2023 18:17 Відповісти
Ти будеш першим випробувальником. Прапор тобі в руки
показати весь коментар
26.10.2023 15:44 Відповісти
Вікіпедія_"..Його батько, Музаффар Юсаф, походить із Міан Чанну, провінція Пенджаб, Пакистан[4]. Переїхав до Шотландії разом із родиною у 1960-х роках..."
показати весь коментар
26.10.2023 14:36 Відповісти
а не пробовал озабоченность проявить, идиот !
показати весь коментар
26.10.2023 14:38 Відповісти
всё гораздо проще - разбомбите склады боеприпасов в Колбасной, и рашисты сами ********, потому что им там больше нечего будет делать.
показати весь коментар
26.10.2023 15:12 Відповісти
Столтенберг, почекай ще рік війни, і можна робити потужніші заяви поки Україна власною кров'ю боронить себе й Європу, ці базікалки розкидаються пустопорожніми заявами