6281 відвідувач онлайн
10 208 139

Угорщина та Словаччина проти виділення Україні 50 млрд євро

допомога,саміт

На саміті 27 національних лідерів Європейського союзу прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан та  новий глава уряду Словаччини Роберт Фіцо виступили проти надання траншу допомоги Україні у розмірі 50 мільярдів євро.

Про це пише Reuters, інформує Цензор.НЕТ.

Це було перше обговорення на найвищому рівні в ЄС щодо збільшення довгострокового бюджету на 2021-2027 роки, який заплановано на грудень. Єврокомісія попросила країни-члени 100 млрд євро, з яких половина призначена для України.

Угорський прем'єр Віктор Орбан сказав, що не підтримає виділення грошей, якщо не побачить "дуже обгрунтовану пропозицію".

"Те, що нам запропонували... не підходить. Тому поки що ми це відхилимо. Побачимо, до чого ми прийдемо в грудні", – сказав він.

Новий глава уряду Словаччини Роберт Фіцо висловив сумніви щодо надання нової фінансової підтримки Україні. Свою позицію він аргументував якимись корупційними ризиками.

Топ коментарі
+30
показати весь коментар
27.10.2023 10:16 Відповісти
+18
евробомжи против))) может решать давать или нет, будут те кто єти деньги генерируют?
показати весь коментар
27.10.2023 10:16 Відповісти
+14
Вот вам и Евросоюз и НАТО. Не зря Великобритания вышла из него чтобы не вариться в етом говне, а решать все самостоятельно в своих интересах.
показати весь коментар
27.10.2023 10:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
не в тему
показати весь коментар
27.10.2023 13:22 Відповісти
Уряд Словаччини тобі не подобається, зате уряд України - хоч теперішній, хоч Кровосісін для тебе - саме те, що треба. Так зрозуміло?
показати весь коментар
27.10.2023 18:05 Відповісти
не по темі
показати весь коментар
28.10.2023 18:51 Відповісти
Ти далеко підеш, і я,навіть, знаю - куди.
показати весь коментар
28.10.2023 21:25 Відповісти
юрій, ця тупість від народженя, чи результат життя?
показати весь коментар
30.10.2023 08:46 Відповісти
Та мені байдуже, як ти до цього прийшов, поспитай у своїх батьків - чи тверезі вони були.
показати весь коментар
30.10.2023 09:32 Відповісти
бидло не має національної ознаки
показати весь коментар
31.10.2023 11:39 Відповісти
Це ти про себе, чи про своїх батьків? Не поталанило тобі. Ну, раз так, йди собі жуй своє сіно.
показати весь коментар
31.10.2023 15:16 Відповісти
В комментариях суцільна "хана". Що це за у@бани поприлазили відробляти кацапські подачки?
показати весь коментар
27.10.2023 10:49 Відповісти
https://t.me/voynareal/75752 Російський окупант встановив рекорд із стрибків у довжину з БТР, щоправда, йому допомогла міна
показати весь коментар
27.10.2023 10:50 Відповісти
36.75 м
показати весь коментар
27.10.2023 10:51 Відповісти
-- Как вам понравится этот альфонсизм? Три месяца живет на мой счет! Три месяца я кормлю его, пою и воспитываю, и этот альфонс становится теперь в третью позицию и заявляет, что он... Ну! Довольно, товарищ! Одно из двух: или вы сейчас же отправитесь к "Цветнику" и приносите к вечеру десять рублей, или я вас автоматически исключаю из числа пайщиков-концессионеров. Считаю до пяти. Да или нет? Раз...- Да, - пробормотал предводитель.
показати весь коментар
27.10.2023 11:52 Відповісти
Це прямий натяк на те, що не лише підстилки ххйла нам перешкоджають, а й в подальшому така допомога буде скорочуватись.
Якщо самі собі не здатні забезпечити елементарного виробництва мінометів та мін до них чи збудувати патронний завод то на що ще можна розраховувати.
Про яйця в кілограмах чи літні куртки за ціною зимових не лише у нас , а й у Європі та Америці знають.
Хто в цьому винний і чому не покараний вирішуйте самі.
показати весь коментар
27.10.2023 10:50 Відповісти
Наше суспільство хворе. Навіть попри численні смерті нашіх людей, воно продовжує звинувачувати європу та штати. Хай подивляться на Газу - коли ті не будували нічого власного і повністю існували за рахунок європи та Ізраілю, тим не менш проклинали їх. Нічого не нагадує?
показати весь коментар
27.10.2023 11:02 Відповісти
Щеневтік Найвеличніший замість того щоб їздити та проводити переговори з членами ЄС продовжує записувати відосики-гундосики для бидла, яке вибрало коміка з кварталу95 в голонокомандуючі.
Бреше про реформи та крутить дулі.
Хто хоче перемогти з такими дібілами при владі?
показати весь коментар
27.10.2023 10:50 Відповісти
Мій дід, як був живий, казав - вся радянська влада побудована на брехні! Ми теж тепер до цього йдемо. Нажаль.
показати весь коментар
27.10.2023 11:06 Відповісти
Ми не йдемо ми вже прийшли
показати весь коментар
27.10.2023 11:12 Відповісти
Царьова знайдено з ножовими пораненнями, - колаборант Чаленко
показати весь коментар
27.10.2023 10:53 Відповісти
Нахер ти сюди репостиш новини з тг каналу ? Що типу манька така новину для цензорят першим написати, ну так не переживай зараз адміни новину про буксир та царьова запостять
показати весь коментар
27.10.2023 11:00 Відповісти
не репетуй
показати весь коментар
27.10.2023 11:16 Відповісти
Фіцо веде політику яку декларував перед виборами, чому за нього проголосували це питання дуже просте.
показати весь коментар
27.10.2023 10:57 Відповісти
Орбан и Фицо делают все чтоб Украина не хотела в ЕС, наблюдая за безпомощностью этой организации где все решаеться одноголосно а не большинством.
показати весь коментар
27.10.2023 11:08 Відповісти
Конечно! И к тому же, как уже писалось ранее, у Украиньі есть первоочередньіе интересьі, пока мешающие вступлению.
показати весь коментар
27.10.2023 11:12 Відповісти
Які інтереси розікрасти все що залишилось? чи які? перелічіть
показати весь коментар
27.10.2023 11:22 Відповісти
Звичайно. Як казав герой одного кінофільму - надо жертвовать миллионами ради спасения едениц, ради спасения нас с вами (комедия строгого режима)
показати весь коментар
27.10.2023 11:50 Відповісти
Пропоную Боневтіку подати на них в СОТ. Ще має не забутися про поляк і на всікий випадок хай включить до списку і румунів, як то кажуть, щоб всі і тоді домовленності в Омані будуть виконані і залишаться тут бісеромвишивані.
показати весь коментар
27.10.2023 11:12 Відповісти
Дуже «добре», а ми бруківку замість свіженького, тогорішнього, асфальту кладемо, зарплати чиновникам збільшуємо, директору Укрпошти та усякою фігньою займаємося.
показати весь коментар
27.10.2023 11:18 Відповісти
Підтримка України буде падати дальше, поки у нас будуть один корупційний скандал за іншим.... В ЄС і в штатах велика інфляція, при скороченні виплат.... нашестя мігрантів які сидять на допомозі і не хочуть працювати ...

А в той час в воюючій країні яка постійно просить грошей, представник антикорупційного органу закатує весілля як в західного мілонера.... пропадають з кінцями передані 10 тис аптечок.... , Україна в топ країнах по поставкам нових bmw за 22 рік....

як на все це мають дивитись прості європейці....
показати весь коментар
27.10.2023 11:20 Відповісти
Це хвороба українців. Рабство можна побороти зовні, а внутрішнє - важко. Якщо людина народилася в злиднях і раптом отримує великі гроші, то одразу хоче бути царем. Як то кажуть - из грязи в князи. Звичайно європейська людина дивиться на нас як ми на тих абреків з автоматами на мопедах в Палестині
показати весь коментар
27.10.2023 12:16 Відповісти
Фігово, що Словаччина до цього байкоту долучилась, Угорщина то понятно - це угро-фінни, їм пофіг на нас, а словаки чого так поводять?((
показати весь коментар
27.10.2023 11:32 Відповісти
Що тобі зрозуміло? Про фінів та естонців теж зрозуміло? А про білорусів і наших 73% зрозуміло?
показати весь коментар
27.10.2023 13:03 Відповісти
Так читай, там вказано: бояться що гроші підуть по зеленим кишеням та на асфальт.
показати весь коментар
27.10.2023 13:32 Відповісти
цікаво де переможут чергові кремлівські консерви?
показати весь коментар
27.10.2023 13:08 Відповісти
чому цих агентів фсб не розстріляли прямо у залі?
показати весь коментар
27.10.2023 13:10 Відповісти
Нам вже не просто натякають, нам прямо кажуть, що доки зелені ******* гроші, ніхто давати більше не буде!
показати весь коментар
27.10.2023 13:30 Відповісти
орбан и фицо-два прорашистских ********,пусть сдохнут побыстрее,ад их уже заждался!
показати весь коментар
27.10.2023 13:53 Відповісти
найбільше кричать ті чий внесок в єс майже найменший