13190 відвідувачів онлайн
15 403 72

Заступник голови Нацполіції Тишлек заявив, що ЗМІ "спотворили факти" в розслідуванні про російський паспорт його дружини. Звернеться до ДБР

тишлек

Фігурант журналістського розслідування щодо ймовірних зв’язків із Росією заступник голови Національної поліції України Дмитро Тишлек вважає, що ЗМІ "спотворили факти" і заявляє, що просить ДБР ініціювати перевірку.

Про це він заявив у коментарі, який пресслужба поліції надала Українській правді, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Стосовно інформації про мене та мою родину, яку вчора поширили в медіа.

Коротко прокоментую: факти із моєї біографії, життя сім’ї були викривлені.

Окремі ситуації, які переживала моя родина, доповнили суб'єктивними судженнями та висновками. Оприлюднена викривлена інформація не має нічого спільного із реальністю.

Тому я ініціюю стосовно себе розслідування - відповідну заяву вже подав до Державного бюро розслідувань. Прошу перевірити усі дані, які були озвучені в медіа та всебічно їх оцінити", - заявив Тишлек.

Раніше, як повідомляв Цензор.НЕТ, видання Bihus.Info оприлюднило розслідування про те, що дружина заступника голови Нацполіції Дмитра Тишлека станом на літо 2023 року не позбулася російського паспорта, а сам він користується нерухомістю та авто родини партнера ватажка ростовського кримінального угруповання.

Топ коментарі
+69
Не просто мусор, а ще і зрадник!
показати весь коментар
27.10.2023 15:21 Відповісти
+53
Звісно спотворили. Більш того- це замовлення від конкурентів та політичні переслідування. Ну хіба ця харя на фото може брехати?
показати весь коментар
27.10.2023 15:22 Відповісти
+42
брехлива мусорська пдрсіна.
нічого не спростував, тільки щось мукає невпопад
показати весь коментар
27.10.2023 15:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не просто мусор, а ще і зрадник!
показати весь коментар
27.10.2023 15:21 Відповісти
Рафік нєвіновнік саусєм. Он мнє так і сказал, папа я нє прідєлах
показати весь коментар
27.10.2023 15:32 Відповісти
ПНХ, разом з татаровим &ермаком, які тебе призначили
показати весь коментар
27.10.2023 19:06 Відповісти
а зеленське де?
показати весь коментар
27.10.2023 21:26 Відповісти
А Зеленський навіть в Оман ніколи не літав. Він в Буковелі залишався !
показати весь коментар
28.10.2023 07:35 Відповісти
Татаров (агент Кувшинов) усіліл МВС своїм кадром. Уся нацполіція "ходить" з ним.
показати весь коментар
27.10.2023 17:22 Відповісти
не з ним а під ним
і не лиш мвс а всі силовики крім ЗСУ
показати весь коментар
27.10.2023 19:05 Відповісти
але ж не сказав що паспорта нема
що він не жив в будинку бандита...
а просто, сказав: інфа спотворена...
а по кпку, інфа здобута незаконним шляхом, або оформлена з порушенням того ж кпк не є законною
то ж чекаємо продовження шапіто...
як з ОПою.
зе, у вас в ОПі зрадники та корупціонери.
а докажіть....
то ж все й так видно
а то мої друзі а ви пішли нах....
показати весь коментар
27.10.2023 18:50 Відповісти
Тебя і твою дружину, треба ***** в рот. Підорас *******!!!
показати весь коментар
27.10.2023 15:22 Відповісти
Ємко, конкретно та по суті.👍
показати весь коментар
27.10.2023 15:23 Відповісти
показати весь коментар
27.10.2023 15:38 Відповісти
українською мало би бути так: їбати
показати весь коментар
27.10.2023 17:32 Відповісти
українською, то коли паспорти українські, а цих кротів можна й через "є" чпонькати, нічого страшного)))
показати весь коментар
28.10.2023 03:04 Відповісти
Звісно спотворили. Більш того- це замовлення від конкурентів та політичні переслідування. Ну хіба ця харя на фото може брехати?
показати весь коментар
27.10.2023 15:22 Відповісти
Мабуть це називається ІПСО ?
показати весь коментар
28.10.2023 07:37 Відповісти
брехлива мусорська пдрсіна.
нічого не спростував, тільки щось мукає невпопад
показати весь коментар
27.10.2023 15:22 Відповісти
Так що, получається що йому практично насрали в штани якісь падонки?
показати весь коментар
27.10.2023 15:24 Відповісти
обдистрович вже повністю їпанувся
показати весь коментар
27.10.2023 15:26 Відповісти
А "Anna Salata"- це інший аккаунт цього брехливого мерзотника.)
показати весь коментар
27.10.2023 15:35 Відповісти
Хай буде бокс!
показати весь коментар
27.10.2023 15:42 Відповісти
жабогадюкінг, не більше.
показати весь коментар
28.10.2023 03:07 Відповісти
Звичайно спотворили,добре що ти нам розказав правду,а журналісти вони Татарову не підпорядковані,можуть щось і написати не в тему.
показати весь коментар
27.10.2023 15:29 Відповісти
Від Bihus.Info у багатьох підгоряє.
показати весь коментар
27.10.2023 15:30 Відповісти
Зате СБУ у нас, кошмарить простих людей за коменти проти боневтіка....
Де ці тварі взагалі проходять спецперевірку...?
показати весь коментар
27.10.2023 15:37 Відповісти
Де, де? В кабінеті найвеличнішого.
показати весь коментар
27.10.2023 19:21 Відповісти
А канали ОПи розігнали, що він подав заяву на звільнення і похвалили за оперативність міністра.
Паспєшить - людєй насмєшить) Або просто узяли грошима?
показати весь коментар
27.10.2023 15:31 Відповісти
Розставляє кадри в МВС татаров, з нього весь спрос.
показати весь коментар
27.10.2023 17:20 Відповісти
А хто татарова поставив?
показати весь коментар
28.10.2023 03:09 Відповісти
А хто поставив того, хто татарова поставив?
показати весь коментар
28.10.2023 07:57 Відповісти
Лугандонський підар
показати весь коментар
27.10.2023 15:36 Відповісти
Його треба по добрій лугандонській традиції посадити на бутилку і трошки побавитись ел. струмом, то знайдеться не тільки російський, але й ізраїльський, аргентинський, пара європейських і якийсь екзотичний з Папуасії. У ЗЕ-плісняви таке поставлено на поток.
показати весь коментар
27.10.2023 17:12 Відповісти
Єто друґоє!!!!
показати весь коментар
27.10.2023 15:37 Відповісти
Декларацію про доходи - на публіку!
показати весь коментар
27.10.2023 15:38 Відповісти
Звісно спотворили. Сказати що паспорт - паскудний кацапський - це знущання. Можна б рекомендувати звернутися в спортлото, але якщо вже в ДБР, то це мабуть буде те саме.
показати весь коментар
27.10.2023 15:39 Відповісти
Доки до управління країни дотичні гівняки та татарови, доти продовжать призначати паскуд на відповідальні посади. Тандем кримінальника "палузвєря" і заступника міністра, де ще таке можливе? Байден, чому ми ще не в НАТО.........
показати весь коментар
27.10.2023 15:41 Відповісти
подана заява ним за'ява в створену російською агентурою ДБР розставляє все по своїх місцях.
показати весь коментар
27.10.2023 15:43 Відповісти
вот он, переход от стадии патриотических воров к патриотическим предателям.
показати весь коментар
27.10.2023 15:43 Відповісти
тепер зрозуміло для чого створенно ДБР
показати весь коментар
27.10.2023 15:47 Відповісти
Це було відразу зрозуміло. ДБР на війну проти своїх не підуть.
показати весь коментар
28.10.2023 07:40 Відповісти
каже що нє всьо так адназначна
показати весь коментар
27.10.2023 15:48 Відповісти
Звернеться до Татарівського ДБР??? Ти вже одразу до свино-собачого ФСБ звертайся, курво продажне... нащо до ФСБешних проксі в зеленій владі звертатися???
показати весь коментар
27.10.2023 15:51 Відповісти
Тишлек дає покази слідчим чому він проживає в будинку російського кримінального авторитету...
https://www.youtube.com/watch?v=PNBpfNrE9lI https://www.youtube.com/watch?v=PNBpfNrE9lI
показати весь коментар
27.10.2023 15:55 Відповісти
Адвокати мусорські Тука, Радченко та суддя Логвіна із Чернігова - симбіоз, що по фальсифікованим фактам можуть переслідувати громадян та грабувати виносячи завідомо неправосудні рішення, з якою метою, - знищити правосуддя
показати весь коментар
27.10.2023 15:59 Відповісти
За все що відбувається в правоохоронній та військовій сфері повністю відповідає Зєлєнскій. Всі корупціонери, зрадники і покидьки призначені ним і діють з його "благословіння".

Ніколи не забувайте - "велике крадійництво", війна і корупція це Зєлєнський.
показати весь коментар
27.10.2023 16:15 Відповісти
Ви всьо нє так понялі. Єта другоє
показати весь коментар
27.10.2023 16:15 Відповісти
Як же правий новий спікер Джонсон! Найвищі посадовці країни жеруть у три горла й нічого їм за це. Яка війна, ви про що...
показати весь коментар
27.10.2023 16:18 Відповісти
💣БЕРЕЗА: Стає ГІРШЕ, ніж при ЯНУКОВИЧІ! Поліцію ТРИМАЮТЬ на ГАЧКУ. Скандальна ПРАВДА про НАЦПОЛІЦІЮ
https://www.youtube.com/watch?v=RRax4_kOQkE
показати весь коментар
27.10.2023 16:19 Відповісти
Так хай ДБР розслідує, як вони разом кришують табачний бізнес і сиділи на відкатах !!!
Поліграф йому в голову....
показати весь коментар
27.10.2023 16:37 Відповісти
Ne vse tak odnoznachno....informaciyu vyrvali iz konsteksta !!!! musor konchennyi !!!
показати весь коментар
27.10.2023 17:32 Відповісти
А недавна голова мід україни Кулеба верещав шо вопрос подвійного грамадянства вже назрел і він підтримує його.Так це для таких потрібно подвійне грамадянство.
показати весь коментар
27.10.2023 17:52 Відповісти
Нами завжди керували кацапи. І інші сруськомовні. Так було і буде. А чому так буде? Бо українець українця не поважає.
показати весь коментар
27.10.2023 17:55 Відповісти
Ні, українець не поважає СЕБЕ, якщо дозволяє кацапу чи підкацапнику керувати собою.
показати весь коментар
28.10.2023 03:22 Відповісти
Ви вважаєте що у вас є вибір? Ви все одно будете працювати на кацапів, навіть працючи на українця який тебе обдире до нитки. Працювати в Україні гріше те саме що, в кацапів. Лише за кордоном чомусь твої сили і тебе поважають.
показати весь коментар
28.10.2023 17:58 Відповісти
співчуваю, але я не маю такого негативного досвіду, як ви.
показати весь коментар
29.10.2023 02:15 Відповісти
Я просто зі Львова, а в нас тут все прокацаплене. Дякуючи фридману з садовим.
показати весь коментар
29.10.2023 16:49 Відповісти
О, це вже точно.. Маю родичів зі Львова, теж скаржаться на проросійськість отого "долі" і на те, в що він перетворив колишній Львів - колиску всього українського... Але ж львів'яни самі щоразу наступають на ці граблі і не роблять висновків (більшість). А може то прокацапські "доїжджаючі", які почуваються у Львові, як вдома... В будь якому випадку тісна багаторічна дружба садового з російськими олігархами та його плазування перед ними - явище ганебне і препаскудне.
показати весь коментар
29.10.2023 17:01 Відповісти
Ну бачте, так сталося, що більшісттю нерухомості в центральній частині міста володіють кацапи та старі євреї. Тому середина міста дійсно має "кацапське ядро" хоч більшість трохи побоюються це демонструвати. До купи тепер змішалися як місцеві так і село. Село псує імідж місту, а пихаті містяни вміщують зло на селянах та інших. От такий курник в нас. Клюнути ближнього, та обісрати нижнього.
показати весь коментар
29.10.2023 17:23 Відповісти
"Політичне замовлення" - це ж таке знайоме нам... Ну-ну.
показати весь коментар
27.10.2023 18:26 Відповісти
Наговоры это всё , вы не так всё поняли?
показати весь коментар
27.10.2023 22:03 Відповісти
Ну те що київські мусара - проросійські то й так зрозуміло. Цікаво інше, мусара росіяни, судді росіяни, президент та депутати росіяни, в тому Києві є хтось при владі за Україну?
показати весь коментар
27.10.2023 22:09 Відповісти
Ну, кого дурнуватий мудрий наріт понавибирав, ті і є при владі.
показати весь коментар
28.10.2023 03:25 Відповісти
Исказить можно конечно многое. Даже свою морду можно исказить до безобразия. Но вот паспорт, как документ, исказить невозможно. Паспорт или украинский, или кацапский, или пусть болгарский. Ну не карандашом же усы там пририсовать?
показати весь коментар
27.10.2023 22:18 Відповісти
Мы это уже слышали - вы фсё врёте
показати весь коментар
27.10.2023 22:35 Відповісти
Ну ясен пень - все вырвано с корнем из контекста !
показати весь коментар
27.10.2023 22:45 Відповісти
Якщо людина має кацапський паспорт і аргументує це спотворенням, то про каяття навіть не йдеться
показати весь коментар
27.10.2023 23:49 Відповісти
Спотворили! Оббрехали!
Який же він "російський" той паспорт, ви що? Він же ж "российский", а не "російський"!
Оббрехали! Спотворили!
показати весь коментар
28.10.2023 03:30 Відповісти
влада вже не боїться законтачуватись такими призначеннями....страх не мають бо від лінії фронту 900 км і Патріотами захищені