400 тис. українських школярів перебувають зараз за кордоном, – Лісовий

Про це заявив міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"За тією статистикою, що ми маємо, 7 млн українців перебувають за кордоном. Мільйон із них - це молодь, а з молоді 400 тисяч - це діти, які навчаються в школах. Зараз ми маємо величезний ризик втратити цих людей. Найбільшою цінністю для України є люди. Ми усвідомлюємо, що саме на боротьбу за повернення цих людей повинна бути сформована певна державна політика", - сказав міністр.
Лісовий зауважив, що законодавство країн, куди виїхали родини з України, передбачає інтеграцію іноземців у їхні освітні системи. Тому, за його словами, виникає проблема подвійного навантаження на дітей, багато продовжують навчання і в українській, і в європейській школах. Очільник МОН зазначив, що через таке навантаження на школяра, родини можуть віддавати перевагу навчанню у європейському навчальному закладі. Міністр зазначив, що відомство впроваджує низку заходів, спрямованих на розвантаження школярів та підтримку зв'язків з Україною.
"Передусім - це полегшення зарахування тих універсальних дисциплін, які є в європейських школах. Результати з усіх предметів, що вивчаються в європейських школах, крім української мови, української літератури та історії України, ми можемо зарахувати. Друге - ми створюємо спеціальні дистанційні класи, (зараз триває створення окремих дистанційних шкіл), де вивчають тільки український компонент (українську мову, літературу, історію України - ред.)", - розповів очільник МОН.
але ше хтось готує тексти, домовляється про ефіри та з змі, оприлюднює
а потім отримує за це зарплату, премію та нагороду і сидить на броні.
і чому ж це ****, нема кому воювати????
чому *****, мене, в майже в 60, з двома операціями на хребті смикає ТЦК????
а щоб я почитав статистику, побачив що президент понапризначав в владу зрадників, щоб я знав хто, скільки та де списдив, побачив що за це нікому нікуя нема
і згорбившись, пішов, кривим кроком захищати циз всіх підарів.
при тому що дочка, зять і два батька моїх онучок, воюють з 2014 року і досі там.
але цим уродам, ще мене не вистачає в ЗСУ.
вони хочуть щоб у мене дома залишилась одна бабуся...
а у них дома щоб були всі на місці.
і щоб ті, хто обслуговує владу, мусора, прокурори, судді, ось такі статисти-підрахуї , тендерщики які допомагають """освоїти"""бюджет, не пішли воювати.
може я щось не те пишу??? поправте мене...
Він пропонує якісь конкретні, реальні дії, щоб вирішувати цю проблему?? Чи теж, як завжди - нє пущать, дєпортіровать, штрафовать?