13915 відвідувачів онлайн
1 251 19

Україна реалізувала всі необхідні для початку переговорів щодо членства в ЄС рекомендації і не чекає на послаблення для себе, - Зеленський

зеленський

Україна не чекає на послаблення на шляху до Європейського Союзу, і вже реалізувала всі рекомендації Європейської комісії, необхідні для початку переговорів щодо членства.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це сказав президент України Володимир Зеленський у суботу в Києві на спільній пресконференції з президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн.

"Рекомендації, необхідні для початку переговорів щодо членства, ми реалізували. Це стосується і верховенства права, і захисту людських прав та свобод національних спільнот, більшої прозорості в роботі державних інституцій та посилення антикорупційної інфраструктури", - сказав він.

Серед законопроєктів Зеленський виокремив законопроєкт про лобізм, який "додасть прозорості політичним процесам і надійно захистить державу від деструктивного впливу олігархів та інших осіб, які намагаються обійти верховенство права".

За його словами, "дуже важливо, щоб підтримка Європи та інших наших партнерів залишалася стійкою, залишалася надійною. Це стосується і оборони, і фінансової підтримки. Росія повинна бачити, що світ не відступає, захищаючи свободу і міжнародне право".

Топ коментарі
+9
показати весь коментар
04.11.2023 15:33 Відповісти
+9
Знову цей дегенерат бреше! Судова реформа не проведена!
показати весь коментар
04.11.2023 15:38 Відповісти
+8
Можна конкретно по пунктах, що саме виконала?

Ні? Ну то й пішов нах зі своїми побрехеньками.
показати весь коментар
04.11.2023 15:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
04.11.2023 15:32 Відповісти
показати весь коментар
04.11.2023 15:33 Відповісти
Знову цей дегенерат бреше! Судова реформа не проведена!
показати весь коментар
04.11.2023 15:38 Відповісти
Можна конкретно по пунктах, що саме виконала?

Ні? Ну то й пішов нах зі своїми побрехеньками.
показати весь коментар
04.11.2023 15:39 Відповісти
показати весь коментар
04.11.2023 15:43 Відповісти
Демократія, свобода слова, незалежне справедливе судочинство, розділення гілок влади, посилення демократичних інституцій... що з цього "реалізовано"?
показати весь коментар
04.11.2023 15:43 Відповісти
Юра, забань клована а не мене нема сил його чути вже
показати весь коментар
04.11.2023 15:44 Відповісти
Бляха, кого ******* весь час гiпнотизуэ? Сам себе? Яке кончене....
показати весь коментар
04.11.2023 15:48 Відповісти
хоч щось одно зроблене назви!!!!!
показати весь коментар
04.11.2023 15:49 Відповісти
а не зроблене можна?
що в випадку з Зеленським вже зовсім непогано,
бо коли воно, милуй Боже, щось робить - голуби голови в дахи намагаються встромити наче ті страуси, шо б тока не бачить...
показати весь коментар
04.11.2023 15:58 Відповісти
шановний Цензор, в людей і так нерви вже розхитані. Навіщо ви цього довбня в кожну другу новину вставляєте? окрім ненависті в нормальної людини він вже ніякої реакції не викликає.
те, що він говорить, взагалі не має ніякого значення, це вправи для язика, не більше того.
показати весь коментар
04.11.2023 15:55 Відповісти
В переважній більшості - то просто наданий текст спічрайтерами
показати весь коментар
04.11.2023 15:56 Відповісти
Headseller: Люди які вірять, що худ.керівник гумористичного шоу може керувати державою, та люди які стверджують, що Порошенко возить одне й те саме спорядження для зйомок в різних локаціях - часом одні й ті самі люди.
Denys Tsaruk: Виграти в ігрових автоматах можна з більшою вірогідністю, ніж виграти війну з зєлєнскім на чолі.
Бiла Левиця: Порошенко спеціально не закінчив війни (якої насправді не було, бо війна почалася тільки 24.02.22) тому, що вона була йому вигідна. А Зеленський не може закінчити війну лише тому, що ніхто-ніхто не вірить в перемогу більш за нього. Як це з'ясували? Мабуть, опросили всіх і кожного. "Король наш голый очень давно. Но во дворце уже давно не осталось тех, кто бы мог ему об этом сказать. А если кто-то заявляет об этом в королевстве - то он предатель и вражеский агент."

показати весь коментар
04.11.2023 15:56 Відповісти
не чекає?))) Не чекай. Унікальний все-таки індивідуум
показати весь коментар
04.11.2023 16:09 Відповісти
показати весь коментар
04.11.2023 16:19 Відповісти
Я розумію, що в Бога своєрідний гумор, але навіщо ж з нами так? Це вже занадто ... Ну хай би тим дебілам, що голосували "па-пріколу" Бог посилав би це "диво господнє" по 1000 разів на день до скону, а притомним людям навіщо?!
показати весь коментар
04.11.2023 16:29 Відповісти
Я розумію що там де три крапки має бути " на @УЙ а українці терплять"
показати весь коментар
04.11.2023 22:19 Відповісти
Про яке послаблення це опудало мріє? Може щоб його менше контролювали тикали носом в його корупцію?
показати весь коментар
04.11.2023 16:19 Відповісти