9762 відвідувача онлайн
2 521 20

ЗМІ мають отримати більший доступ у зону бойових дій, - Павлюк

преса

Журналістам необхідно надати ширший доступ у зону бойових дій, але водночас важливо не зашкодити безпеці операцій.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону "Єдині новини" заявив начальник Управління преси та інформації МОУ Ілларіон Павлюк, передає Цензор.НЕТ

"Я думаю, що надзвичайно важливо дати більший доступ медіа в зону бойових дій. Але при цьому одразу зазначаю, що не зашкодити безпеці операції. Відповідно, ми працюємо зараз над тим, щоб зрозуміти, як зробити так, щоб цей доступ був простішим, як зробити так, щоб правила доступу були прозорими, однаково всім відомими, і як, спростивши цей доступ, не зашкодити", - сказав Павлюк.

Він додав, що незалежні медіа мають отримати можливість більше висвітлювати події у прифронтових зонах, у звільнених населених пунктах і безпосередньо у зоні бойових дій. Єдине, за його словами, це неможливо зробити швидко.

Павлюк нагадав, що вже провів зустріч з українськими та міжнародними журналістами, зараз тривають консультації з Генеральним штабом.

"Нам треба вибудувати цей механізм відповідально. І я думаю, що це буде зроблено", - сказав Павлюк.

Нагадаємо, з початку російсько-української війни, у період із 2014 до 2023 року, загинули 75 медійників.

Топ коментарі
+6
Накуй с пляжа. СМИ неоднократно становятся причиной гибели военнослужащих. Кстати - чего это Павлюк заговорил о доступе СМИ в зону боевых действий как раз после ракетного удара по 128 бригаде и ликвидации помощника Залужного? Сейчас нужно максимально ограничить доступ к ЗСУ и к командованию.
показати весь коментар
06.11.2023 21:36 Відповісти
+5
Наголос лише, що це мають бути журналісти, а не різні зелені і не дуже, блогерки, "журнашл*хи" з різних г+г, котрі завтра отримають гроші з Кремля і будуть їх відпрацьовувати, і т.п. А то дивна ситуація, коли з фронту викладають відоси різні ****** з накачаними губами і силіконовими ж***и, а справжніх журналістів, зокрема іноземних, чи Бутусова, чи... туди не пускають.
показати весь коментар
06.11.2023 21:40 Відповісти
+4
Какие проблемы ? Автоматы в зубы и вперёд .
показати весь коментар
06.11.2023 21:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
при умові, що буде діяти військова цензура, а не допускати на передок різну зежурнашушваль
показати весь коментар
06.11.2023 21:30 Відповісти
а військова цензура це зовсім без додаткових затрат
показати весь коментар
06.11.2023 22:10 Відповісти
Какие проблемы ? Автоматы в зубы и вперёд .
показати весь коментар
06.11.2023 21:30 Відповісти
показати весь коментар
06.11.2023 21:34 Відповісти
Накуй с пляжа. СМИ неоднократно становятся причиной гибели военнослужащих. Кстати - чего это Павлюк заговорил о доступе СМИ в зону боевых действий как раз после ракетного удара по 128 бригаде и ликвидации помощника Залужного? Сейчас нужно максимально ограничить доступ к ЗСУ и к командованию.
показати весь коментар
06.11.2023 21:36 Відповісти
Наголос лише, що це мають бути журналісти, а не різні зелені і не дуже, блогерки, "журнашл*хи" з різних г+г, котрі завтра отримають гроші з Кремля і будуть їх відпрацьовувати, і т.п. А то дивна ситуація, коли з фронту викладають відоси різні ****** з накачаними губами і силіконовими ж***и, а справжніх журналістів, зокрема іноземних, чи Бутусова, чи... туди не пускають.
показати весь коментар
06.11.2023 21:40 Відповісти
Сумніваюсь....
показати весь коментар
06.11.2023 21:49 Відповісти
Щоб вони всім показали, що Шмарофон бреше?
показати весь коментар
06.11.2023 21:50 Відповісти
Безмозглу вже одного разу запустили ,
всі добре знають чим закінчилась ії поіздка на передову !!

Тому потрібно подумати , кого і для чого туди запускати 😠
показати весь коментар
06.11.2023 21:50 Відповісти
Нова методічк з кремля, для ОП, семимильними кривавими кроками летить до знищення і розвалу України. Журнашлендр не повинно бути ні в якій зоні бойових дій...
показати весь коментар
06.11.2023 21:51 Відповісти
Наступ опівського бидла по всім фронтам. Знову прикрутили комусь текстикули
показати весь коментар
06.11.2023 21:52 Відповісти
Зливати одразу, це чудово придумано
показати весь коментар
06.11.2023 22:14 Відповісти
в ВСУ могут быть только военкоры в качестве штатных единиц или прикоммандированные, только они могут решать как и какую информацию возможно делать достоянием общественности.
показати весь коментар
06.11.2023 22:17 Відповісти
Эти спецы будут только мешать.
показати весь коментар
06.11.2023 23:38 Відповісти
Ні, коли є зрозумілі правила. А бачити висвітлення війни від безуглих не дуже якось.
показати весь коментар
07.11.2023 00:18 Відповісти