10698 відвідувачів онлайн
1 457 10

Міноборони створило Департамент охорони здоров’я

медицина

Заступниця Міністра оборони Наталія Калмикова представила очільницю новоствореного Департаменту охорони здоров’я у складі Міністерства. Нею стала Оксана Сухорукова - колишня волонтерка і співробітниця МОЗ із досвідом запуску медичної реформи.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міноборони.

"Оксана Сухорукова відповідатиме за побудову політик у всьому, що стосується системи охорони здоров’я в Збройних Силах України. Ми лише на початку цього шляху і дуже розраховуємо, що професійна спільнота із великим досвідом буде для нас дороговказом і підтримкою", - зазначила Калмикова.

З 2014 року Сухорукова - співзасновниця благодійного фонду "Свої", який опікується військовослужбовцями у питаннях гуманітарної допомоги. З 2018 по 2020 рік працювала у Міністерстві охорони здоров’я директором директорату медичних послуг і брала участь у запуску медичної реформи. У 2021-2022 працювала директором департаменту моніторингу Національної служби здоров’я України.

Топ коментарі
+7
А як до неї звернутись? Чому військові після поранення ,маючи позитивний гепатит с,шукають ліки,щоб почати лікування,платять величезні гроші,замість того,щоб отримувати їх безкоштовно в необхідній кількості? Дайте мені телефон,як зв'язатись з цим департаментом.Одні департаменти,а працювати нікому
показати весь коментар
08.11.2023 22:17 Відповісти
+3
- Під 90% турнікетів у військах браковані, і не витримують тиск! Кудись поділись турнікети прислані як гуманітарна допомога з США!
- А давайте створимо ще одне міністерство! Або, на крайній випадок, департамент!
показати весь коментар
09.11.2023 00:06 Відповісти
+2
А медичні сили на чолі з тьотєю генеральною ? В мо напевне не знають що такі існують і чим займаються
показати весь коментар
08.11.2023 22:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так реформа же плохая! Супрун продавала на органы украинских детей! А тут такое назначение!
показати весь коментар
08.11.2023 22:15 Відповісти
Супрун також твій мозок продала.
показати весь коментар
08.11.2023 22:49 Відповісти
А як до неї звернутись? Чому військові після поранення ,маючи позитивний гепатит с,шукають ліки,щоб почати лікування,платять величезні гроші,замість того,щоб отримувати їх безкоштовно в необхідній кількості? Дайте мені телефон,як зв'язатись з цим департаментом.Одні департаменти,а працювати нікому
показати весь коментар
08.11.2023 22:17 Відповісти
А медичні сили на чолі з тьотєю генеральною ? В мо напевне не знають що такі існують і чим займаються
показати весь коментар
08.11.2023 22:18 Відповісти
Міноборони за рахунок державних коштів.котрі бмлгли йти для ЗСУ розпочало працевлаштування "своїх" дармоїдів і туніядців. з яких толку .як з козла молока...
показати весь коментар
08.11.2023 23:01 Відповісти
Це противага командуванню мед.сил, яке тупориле і дебільне.
показати весь коментар
09.11.2023 01:34 Відповісти
якщо створювати весь час противаги ,то незабаром прийдеться створювати противагу і цьому створеному департаменту,тупорилі і дебільні не заставляють працювати в державі те ,що вже є створене,а створюють надбудови,одну на другій за рахунок державних коштів.Не дивно, що в Україні найбільший показник мабуть у цілому світі,коли на одного працюючого раба,котрий виробляє прибуток для держави, сидитьз 5-7 дармоїдів, котрі ссуть бюджет України ,як дойну корову
показати весь коментар
09.11.2023 10:11 Відповісти
- Під 90% турнікетів у військах браковані, і не витримують тиск! Кудись поділись турнікети прислані як гуманітарна допомога з США!
- А давайте створимо ще одне міністерство! Або, на крайній випадок, департамент!
показати весь коментар
09.11.2023 00:06 Відповісти
Для того й створюють, бо командування мед сил родилося мертвим. Як Єрмак.
показати весь коментар
09.11.2023 01:33 Відповісти
Від слів, контрольні органи, у мене відразу виникає відчуття агресії до всього що створюється нашою владою.
Найбільше що вдалося побудувати нашій владі, так це зневіру до неї....
показати весь коментар
09.11.2023 06:33 Відповісти