9615 відвідувачів онлайн
9 286 27

Знищено 19 із 31 ворожого ударного БпЛА "Shahed", - Повітряні сили

шахед

з 19.00 10 листопада по 03.00 11 листопада 2023 року противник атакував Україну ударними БпЛА та кількома ракетами різних типів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Командування Повітряних сил.

Зокрема під час удару застосовано:

- 31 ударний БпЛА "Shahed-136/131" із трьох напрямків - Приморсько-Ахтарськ, Курськ- рф та мис Чауда -ТОТ Крим;
- 1 керовану авіаційну ракету Х-31 - з акваторії Чорного моря;
- протикорабельну ракету П-800 "Онікс" - з окупованого Криму;
- зенітну керовану ракету С-300 – з Бєлгородської народної республіки.

До відбиття повітряного нападу залучено винищувальну авіацію, зенітні ракетні підрозділи, мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.

"В результаті протиповітряного бою знищено 19 ворожих ударних БпЛА "Shahed-136/131", - зазначили у Повітряних силах.

Більшість ударних БпЛА російські окупанти спрямували по прифронтових областях. Протиповітряна оборона працювала у Одеській, Дніпропетровській, Харківській, Полтавській, Сумській, Кіровоградській та Київській областях.

Топ коментарі
+7
Тобто 12 влучили? І це тільки бпла. Погано...
показати весь коментар
11.11.2023 08:06 Відповісти
+3
Погана статистика
показати весь коментар
11.11.2023 11:18 Відповісти
+3
Як розповідають фронтовики зараз хвиля Шахідів у 30-50 штук, а що буде коли піде 400-500. Дуже кепкували телевізійні аналітики що то нікчемні ,,мопеди,,. Докепкувалися що клепка злетіла.
показати весь коментар
11.11.2023 11:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
60%
показати весь коментар
11.11.2023 07:41 Відповісти
Тобто 12 влучили? І це тільки бпла. Погано...
показати весь коментар
11.11.2023 08:06 Відповісти
Збий більше , хто тобі заважає ?
показати весь коментар
11.11.2023 16:44 Відповісти
Жовтень 2023 року став рекордним по використанню БпЛА "Shahed-136/131" за увесь час повномасштабного вторгнення, було застосовано близько 500 дронів.
Сьогодні було збито 19/31 бпла
А раха може виготовляти майже 1000 "шахедів" на місяць, - ...
показати весь коментар
11.11.2023 08:56 Відповісти
не 1000 а 100 - розвідка Естонії зайвий нолік домалювала
показати весь коментар
11.11.2023 10:26 Відповісти
а в Естонії є розвідка?
показати весь коментар
11.11.2023 17:37 Відповісти
А наша "разведка" рассказывает про 200 в месяц... И то, типа план не выполняют. Но в данном случае, разведке Эстонии большее доверия.
показати весь коментар
11.11.2023 12:12 Відповісти
Тут були кадри котрі розказували,що шахеди неефективні і це лайно,тому що 95% з них збивається
показати весь коментар
11.11.2023 10:52 Відповісти
Що вам не зрозуміло у реченні? "... Більшість ударних БпЛА російські окупанти спрямували по прифронтових областях ..." Джерело:

Малий підльотний час, малий час на реакцію. Мінімально необхідні засоби ППО (інакше самі стануть об'єктом полювання). Де немаєне може бути) потужних засобів ППО - туди і пускають. рашикам потрібно відзвітувати про гучний "удар вАзмЄздія" за генерала з полковниками на нараді і казарми з солдатами у пеклі.

Тому і не запускають далі - бо знову буде ефективність 95%.
показати весь коментар
11.11.2023 12:33 Відповісти
"Більшість ударних БпЛА російські окупанти спрямували по прифронтових областях" --- і що? то що вони запускають їх по цих областях говорить що вони неефективні? Чому тоді не тільки кацапи,а й китайці у себе аналоги шахедів роблять, та й багато інших країн придивляються,щоб у себе щось подібне робити? Напевне вони тупі, і не розуміють що ці шахеди то гівно
показати весь коментар
11.11.2023 13:09 Відповісти
Дурню написав про бппл і малий підльотний час. Проблема у відсутності ППО в прифронтових районах
показати весь коментар
11.11.2023 14:56 Відповісти
Погана статистика
показати весь коментар
11.11.2023 11:18 Відповісти
Вже яка є. Якщо уважно і об'єктивно розглядати - очікувана. У нас немає 100500 "Гепард"-ів та крупнокаліберних кулеметів з ізраїльською міні-РЛС.
показати весь коментар
11.11.2023 12:38 Відповісти
Не статистика, а влада (вище політичне і військове керівництво) у нас погане. Своїми словами - ні в пи.ду. Іде 21 місяць війни а ППО і ПРО країни не організоване і не забезпечене. Нічого, крім нескінченних відосіків, монологів, марафонів і гарячкового (як сказали нещодавно хтось із т.з. партнерів - "крадете так, ніби живете останній день") розкрадання країни і навіть Армії.
показати весь коментар
11.11.2023 13:51 Відповісти
Як розповідають фронтовики зараз хвиля Шахідів у 30-50 штук, а що буде коли піде 400-500. Дуже кепкували телевізійні аналітики що то нікчемні ,,мопеди,,. Докепкувалися що клепка злетіла.
показати весь коментар
11.11.2023 11:37 Відповісти
нужно применять пассивные средства пво
показати весь коментар
11.11.2023 12:22 Відповісти
Кх-кх... Дасте статистику "ефективності" такого недешевого "захисту"?
показати весь коментар
11.11.2023 12:42 Відповісти

Загалом у бік Лондона було випущено 8 тисяч "Фау-1", 46% з них знищили сили протиповітряної оброни, на аеростати загородження записали лише 5% з них. І хоча ці цифри відносно малі, треба враховувати, що це був пасивний засіб захисту, який вимагав відносно невеликих витрат на утримання.
показати весь коментар
11.11.2023 12:51 Відповісти
Нічим було інглізам збивати у той час ракети ФАУ. 46% - то пи.дьож. Бомбардування ФАУ Британії припинилося лише із знищенням союзницькою авіацією німецьких заводів, що їх виробляли.
показати весь коментар
11.11.2023 13:57 Відповісти
збивали всім, що мали, навіть виликокаліберними гарматами берегових батарей на узбережжі Ла Маншу, навіть покоцаними В-17, які напихали вибухівкою - 46% це не все, що було збито

проте не варто плутати бритів із ігнатами-резигнатами, це різні популяції ссавців
показати весь коментар
11.11.2023 17:44 Відповісти
Шахеди збиваються пересувними розрахунками (пікап з ПЗРК або кулеметом). Не вистачає людей. Велкам у ПВОшніки, вас тут зачекалися.
Або можете задонатити пікап. Їх теж не вистачає.
показати весь коментар
11.11.2023 19:50 Відповісти
залишається одне, знайти рудовище вібранія для захисного поля)
показати весь коментар
11.11.2023 13:23 Відповісти
Немає 100500 тачанок,але портів у нас теж не 100500.Як так - вибудовувати перевалки через порти і не потурбуватись за іх прикриття. Всі хотять баблища великого від зерна,а вимусити бариг купувати зброю для ППО - жаба...
показати весь коментар
11.11.2023 15:04 Відповісти
Бариги прорахували ризики від влучань і вони їх влаштовують. Якщо інтенсивність обстрілів буде зростати то може буде вигідніше закрити порти ніж витрачати гроші на ППО.
показати весь коментар
11.11.2023 16:29 Відповісти
У нас крім портів купа підстанцій, підприємств, скупчень техніки і військ і ще багато чого. Не менш важливого ніж порти.
Зброя є, людей не вистачає. Тому чекаємо вас у підрозділі ПВО. Робота не важка, треба просто сидіти в кущах з ПЗРК і чекати. Ну, да, 24/7, в дощ і мороз, але то мєлочі для людини яка мріє порти захистити. Правда ж? І не кажіть що ви хочете це робити чужою сракою, але тільки не своєю. )
показати весь коментар
11.11.2023 20:08 Відповісти
1.Дорогий друже,тебе хтось казав,що ти д.. та х...? Хочеться сказати точнише,але виховання не дозволяе.
2.Форум - це місце,де кожен має висловлювати власну думку -для цього він існує
3.Я б, ясна річ, хотів бі прикрити порти твоєю сракою - але,на жаль, це немождиво.Чому?За віком.
4.Ти не повіриш,але я колись, за радяньских часів,служів і навіть офіцером і навіть в ППО! Але твої батьки тоді ще не мали думки відносно тебе.
5.Не робить никому зауважень - це не гарно.
показати весь коментар
11.11.2023 20:32 Відповісти