3945 відвідувачів онлайн
17 404 35

Дві пенсіонерки придбали два дрони-камікадзе для 10 окремої гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"

пенсіонерки

Людмила Володимирівна з Франківщини та її родичка з Києва Галина Марківна відкладали гроші на дрони зі своєї пенсії та зібрали майже 40 тис. грн.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Рожнятівська селищна рада.

"З такими людьми здолаємо ворога! Вчинок двох пенсіонерок вартий наслідування! Мешканка Рожнятова Скубрієва Людмила Володимирівна та її родичка з Києва Гіль Галина Марківна придбали два дрони-камікадзе для ЗСУ. Вони назбирали зі своєї пенсії майже по двадцять тисяч гривень кожна. Такий внесок захоплює і надихає, додає віри в Перемогу", - ідеться в дописі.

У селищній раді подякували за такий значний внесок для наших воїнів і повідомили, що нещадні до ворога пташки – дрони – уже в дорозі до 10-ї ОГШБ "Едельвейс".

Топ коментарі
+40
Скільки янелох дав на ЗСУ?
показати весь коментар
11.11.2023 15:29 Відповісти
+37
О, круті бабусі! Не те що зелені крадії!
показати весь коментар
11.11.2023 15:30 Відповісти
+19
На притулу-агрохамію-стефанчука, сподівань немає!
Дякуємо Волонтерству
показати весь коментар
11.11.2023 15:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Скільки янелох дав на ЗСУ?
показати весь коментар
11.11.2023 15:29 Відповісти
Хорошая у него ТУМБОЧКА!!
показати весь коментар
11.11.2023 15:50 Відповісти
він на крові не торгує, не барига він...
а ось бабулі тепер не одержать субсидії..
показати весь коментар
11.11.2023 15:54 Відповісти
янєлох "дав" на ЗСУ мінус декілька мільярдів баксів, мінус українська зброя, мінус українські бронежилети та каски, мінус 20% окупованої москалотою наших земель... плюси в нього лише на оманських рахунках. Бо воно ж попереджало, що нікаму нічєво нєдолжен, окрім мамиріми та паписаши.
показати весь коментар
11.11.2023 15:56 Відповісти
Отлично!
Отдельное спасибо
За мамуриму и папусашу
показати весь коментар
11.11.2023 16:13 Відповісти
Не забуваймо шизофренію з якою все починалося у 2019 і яка призвела до всього того, що маємо зараз:

Зе мама. Песня-поздравление мамы зеленского (17 вересня 2019 року) https://www.youtube.com/watch?v=x8aqXlwIAxA
показати весь коментар
11.11.2023 17:52 Відповісти
Промотала коментарі, усі ригають.
показати весь коментар
11.11.2023 21:23 Відповісти
хтось отрима від зеленого пенделя, за те, що це фото без його згоди виклали. він хотів туди мамуріминутапапусашину фотки вфотошопить і вже потім опублікувати, як вони "отєчество так *******, так за ним бідкують, ....." (С)
показати весь коментар
11.11.2023 16:29 Відповісти
показати весь коментар
11.11.2023 17:57 Відповісти
а ці пенсіонери ніяк не можуть зібрати на дрона

показати весь коментар
11.11.2023 21:23 Відповісти
О, круті бабусі! Не те що зелені крадії!
показати весь коментар
11.11.2023 15:30 Відповісти
і вакцини проти цієї "хвороби" ще не придумали.....
показати весь коментар
11.11.2023 16:15 Відповісти
Ці зелені наволочі переплюнули усіх разом узятих. Мільярдами, вагонами, контейнерами. Падли
показати весь коментар
11.11.2023 16:25 Відповісти
крадії Порошенка нічим не відрізняються від теперішніх, а більшість з них перейшли по спадку від одного папєрєдніка до іншого. Наприклад, сидить такий собі керівник обласного мрев у Луцьку при янику, гребе бабло по чорному, прокурори, сбу - всі в долі. Тут Майдан бац, трохи страху приніс. Але президент після яника чомусь вирішив люстрацію похєрити. Навіть люстрований Терещук О, який керував обласним відділенням мвс при янику, став при президенті Порошенко головою київської облдержадміністрації, пряме підпорядкування президенту. А цей колишній керівник мрев хапуга, став головою обл сервісного центру тільки вже у Львові . До речі, зараз вони знову всі прилаштовані, крадуть на інших державних посадах, в інших держ установах. Хоча їм ще нема 60ти років, закінчили ментивські заклади, мають високі погони, але їх чомусь ніхто не мобілізовує. Думаю, по довідках медичних, вони вже каліки. Ці здорові дядьки по факту вже завдяки хабарям стали мільйонерами. І це тільки два гвинтики величезної мафіозної мережі, з якою, у мене таке враження нема кому боротися. А бабусі ці копійки рахують на дрони, це жахливо.
показати весь коментар
11.11.2023 18:12 Відповісти
Это сильно!!!!!
показати весь коментар
11.11.2023 15:31 Відповісти
На притулу-агрохамію-стефанчука, сподівань немає!
Дякуємо Волонтерству
показати весь коментар
11.11.2023 15:31 Відповісти
Зеопавладі не соромно?
показати весь коментар
11.11.2023 15:34 Відповісти
Нет. Натура понимаете ли такая.
показати весь коментар
11.11.2023 15:39 Відповісти
цікаво скільки Едельвейси(якась дивізія) Вермахту знищили червоних виродків. 200-300 тисяч?
ну, наша бригада може дойде так само до Кваказу, але командування має бути - Міллі. мужній герой - знищив 20 бойовиків, та і то з літаків.
Якби русня йшла на Польщу, бо би ці пару бригад воювали в карпатах з польськими друзями разом.
ну, русня би не йшла на Європу, бо там Макрон, мужній, активний.
показати весь коментар
11.11.2023 15:42 Відповісти
І чого ти так роздухарився?
Слово Едельвейс надихнуло?
Це була війна з фашистами, не забувай про це. І українців в ній загинуло неймовірно багато.
Це їх ти називаєш «червоними виродками»?
показати весь коментар
11.11.2023 16:11 Відповісти
Ти пʼяний?
Піди проспись
показати весь коментар
11.11.2023 16:45 Відповісти
Від того, що українці були в совєтскій армії, совєтські свині-кати янголятками не стали.
показати весь коментар
12.11.2023 14:16 Відповісти
Немає слів, щоб вдячність передати

За вашу доброту та за любов,

За світ казок, що ви нам дарували

І за тепло, що дарите нам знов.

Нехай вам завжди таланить, рідні,

Нехай в саду життя тьохкають солов'ї,

Бажаєм вам за сто в здоров'ї жити,

Добра і щастя в вашому житті!
показати весь коментар
11.11.2023 15:59 Відповісти
Немає слів вдячності.
А чи не може ЦН вияснити.скільки дронів або іншого спорядження купила ВР?
показати весь коментар
11.11.2023 16:22 Відповісти
А зелені бл₴ді спокійно складають грошики у офшори , кишені і дивани.
Зробили усіх разом!
показати весь коментар
11.11.2023 16:23 Відповісти
Як ви за**али писарчуки-коментатори. Навіть в таку новину всунули зраду,Зе,Притулу,слуг та навіть сталіна. Просто порадіти не можна?
показати весь коментар
11.11.2023 16:28 Відповісти
...бабульки из СС.......
показати весь коментар
11.11.2023 17:11 Відповісти
Зелені покидьки може похваляться своїми донатами? От наприклад безмозгла скільки дала на ЗСУ!
показати весь коментар
11.11.2023 17:15 Відповісти
після таких дописів, народ повинен перевішати рєзнікових на київських каштанах.
показати весь коментар
11.11.2023 19:01 Відповісти
Спросить бы у ирки фарион---а сколько ты дронов прикупила? или хотя бы рогаток мышей бить в окопах и блиндажах. И на каждой рогатке надпись ,ирка,!
показати весь коментар
11.11.2023 22:35 Відповісти
Ну купили,фото було б достатньо для початку,можна ще грамоту з подякою і автографом від генерала Залужного.Грамота в Радянському Союзі була на першому місці,майже як премія в 10 рублів.
Не розумію одне, навіщо виставляти паспортні дані.Може ще точну адресу написати і де ключ від шафи лежить?
Ну і розмір пенсії,чого вже там скромнічать.
показати весь коментар
11.11.2023 22:45 Відповісти