9256 відвідувачів онлайн
5 336 59

Сюмар про перевірку Нацрадою "5 каналу": Цензура у найгірших її проявах

канал,пятий

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення мала б перевірити, чому за наявної ліцензії "5 канал" вимкнений з цифрового мовлення без жодного рішення єдиного регулятора.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала народна депутатка з фракції "ЄС" Вікторія Сюмар, інформує Цензор.НЕТ.

"Нацрада мала б перевірити, чому при наявній ліцензії на цифрове мовлення, Пʼятий канал вимкнений з цифрового мовлення без жодного рішення єдиного регулятора, тобто самої Нацради. А не тиснути на канал перевіркою з причини, яка не вписується в жодні законні норми", - прокоментувала нардепка новину про перевірку телеканалу через ефір за участі Ірини Фаріон.

"Уявляю, як би за Порошенка хтось з такої причини призначив перевірку "1+1" і який би вереск стояв. Цензура в найгірших її проявах", – наголошує Сюмар.

Топ коментарі
+41
показати весь коментар
16.11.2023 20:22 Відповісти
+39
А перевіряти Г+Г за ефіри державного зрадника Дубинського не будуть?
показати весь коментар
16.11.2023 20:19 Відповісти
+33
Чому 1+1 досі у Єдиному телемарафоні і отримує дотації із державного бюджету? Хто знає? Власник частки у "1+1" та "2+2" Медведчук - державний зрадник. Перебуває у Росії. Власник корпоративних прав "1+1 media" Коломойський - у СІЗО. Колишній телеведучий "1+1" Дубінський, якому оголошена підозра у державній зраді, - у СІЗО. Незмінний гість 1+1 народний депутат Нестор Шуфрич, якому оголошена підозра у державній зраді, - у СІЗО. Незмінний гість 1+1 екс-прокурор Кулик підозрюється у державній зраді.
показати весь коментар
16.11.2023 20:21 Відповісти

Завантаження...