10408 відвідувачів онлайн
13 014 55

Зеленський звільнив заступника голови Служби зовнішньої розвідки Тарасовського

свр

Президент Володимир Зеленський звільнив Олександра Тарасовського з посади заступника голови Служби зовнішньої розвідки України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється у відповідному указі голови держави, який опублікований на сайті Офісу президента.

"Звільнити Тарасовського Олександра Олексійовича з посади заступника Голови Служби зовнішньої розвідки України", - йдеться в указі.

При цьому причини звільнення не вказано.

Топ коментарі
+54
Йому порадили когось із ФСБ.
показати весь коментар
17.11.2023 21:15 Відповісти
+50
у єрмака кандидатурка з'явилась?
показати весь коментар
17.11.2023 21:14 Відповісти
+37
з рашистським паспортом у жінки...
показати весь коментар
17.11.2023 21:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
у єрмака кандидатурка з'явилась?
показати весь коментар
17.11.2023 21:14 Відповісти
Йому порадили когось із ФСБ.
показати весь коментар
17.11.2023 21:15 Відповісти
Можливо
показати весь коментар
17.11.2023 21:16 Відповісти
з рашистським паспортом у жінки...
показати весь коментар
17.11.2023 21:16 Відповісти
Сємочко?
показати весь коментар
17.11.2023 21:41 Відповісти
Х/З???
показати весь коментар
17.11.2023 21:47 Відповісти
Сємочко працює там де і працював. Його в 2021 поновили
показати весь коментар
18.11.2023 00:04 Відповісти
Членкіня....
показати весь коментар
18.11.2023 01:43 Відповісти
Женя лисий з 95-го
показати весь коментар
18.11.2023 07:49 Відповісти
він не може, він на лікуванні. У нього щоденні панічні напади із за страху перед снайперами.
показати весь коментар
18.11.2023 16:31 Відповісти
Так видно вже , що цю посаду продадуть , бо звільняють без причин😕
показати весь коментар
17.11.2023 21:15 Відповісти
зачищають і перетасовують, щоб між керівниками ключових ланок не було особистих звязків...і таким чином від них не виникало загроз...про майдан 3 недарма мова зайшла...
показати весь коментар
18.11.2023 09:18 Відповісти
Того зняли - інший очолив... Того зняли - інший очолив... Того зняли - інший очолив...

От чесно: хто помічає навколо себе хоч якісь зміни на краще?
показати весь коментар
17.11.2023 21:16 Відповісти
З 73% залишилось 67%, які помічають. "Ржуть" і бачать зміни на краще. Або принаймі " хуженєстало".
показати весь коментар
17.11.2023 21:20 Відповісти
зміни на краще - то нічого, "двіжєніє - всьо"
показати весь коментар
17.11.2023 21:21 Відповісти
в листопаді запах такий, ну як палаючих шин...
показати весь коментар
17.11.2023 21:31 Відповісти
Коли уже президент звільнить Зеленського? Зеленський же писав,що хотять через Майдан повалити президента
показати весь коментар
17.11.2023 21:19 Відповісти
Президент має звільнити не Зє, а Голобородька.
показати весь коментар
17.11.2023 21:21 Відповісти
Тим самим ЗеЄрмак визнав,що боїться народу,патріотів!Задовбав вже багатьох!
показати весь коментар
17.11.2023 22:35 Відповісти
заЯц во хмелю
показати весь коментар
17.11.2023 21:22 Відповісти
За поданням якого завгоспа? ОПівського чи міністерського, за командою ОПівського?
Тарасовського попередили? Залужний в курсі?
показати весь коментар
17.11.2023 21:28 Відповісти
СЗР не має жодного відношення до МО, ГШ чи ЗСУ вцілому. Це - політична розвідка. Колись вони були в одній структурі з СБУ, потім відокремились у самостійну організацію.
показати весь коментар
17.11.2023 21:57 Відповісти
Зараз почнеться: а чому саме зараз, а чому ми не знали, а чому із суспільством не погодили...
показати весь коментар
17.11.2023 21:30 Відповісти
Думаю,що при іншій владі на це мало хто звернув би увагу, але так всі вже привикли до зелених щоденних зашкварів, то і відповідна рефлексія
показати весь коментар
17.11.2023 21:45 Відповісти
ахаха
а за Бакланова багато погоджували?
ідіть до біса, сер!
показати весь коментар
17.11.2023 22:08 Відповісти
Можливо щось не те ляпнув??...
показати весь коментар
17.11.2023 21:31 Відповісти
От безделья оно уже окончательно сходит с ума. Осеннее обострение - мания преследования. От суда все равно не отмажется. Какого бы идиота из себя не корчило.
показати весь коментар
17.11.2023 21:35 Відповісти
Зеля в стратегію грається.
показати весь коментар
17.11.2023 21:41 Відповісти
стратегія - то тактика в Зе...
показати весь коментар
18.11.2023 09:24 Відповісти
показати весь коментар
18.11.2023 09:53 Відповісти
Причина?
показати весь коментар
17.11.2023 21:46 Відповісти
Дубінського треба кудись пристроїти...
показати весь коментар
17.11.2023 21:55 Відповісти
Причину знає зермак.
показати весь коментар
17.11.2023 21:51 Відповісти
Наступником може бути Патрушев, випадково для Зеленського як він скаже.
показати весь коментар
17.11.2023 22:02 Відповісти
А хто ж в тій розвідці щось там тямить? Це ж не " балаган 95".
Там людина тямить головою, а не клацає х... по клавішам роялю.
показати весь коментар
17.11.2023 22:10 Відповісти
Його сам Зєлєнскій і призначав. 😊
показати весь коментар
17.11.2023 22:23 Відповісти
Звільнили, бо прізвище закінчуєтьсч не на -ов і не на -ин.
показати весь коментар
17.11.2023 22:26 Відповісти
Он слишком много знал ?
Про сладкую парочку.....
показати весь коментар
17.11.2023 22:49 Відповісти
а руснява консерва Демченко й досі спокійно працює у СЗР і питань до нього жодних... бо офісні щурі своїх ідєйно-блізкіх консерв не чіпають, а то начальство з крємля позбавить оманської премії...
показати весь коментар
17.11.2023 23:00 Відповісти
А хіба не голова Служби зовнішньої розвідки має призначати і звільняти своїх заступників?
показати весь коментар
17.11.2023 23:06 Відповісти
вони не зупиняються. Влада мститься тим, хто не дав ворогові захопити Київ.
Відкрито кримінальну справу проти житомирського мера Сухомлина «за завдавання екологічних збитків державі на суму 200 млн грн» при спуску води в річку Ірпінь, щоб зупинити ворога
показати весь коментар
17.11.2023 23:42 Відповісти
Минуточку! При чём тут Житомир???
показати весь коментар
18.11.2023 11:24 Відповісти
Навіть не знаю, як відповісти на ваше питання. Спробуйте купити глобус Житомирської області, і розібратись у географії та адмін. поділенні.
показати весь коментар
18.11.2023 16:22 Відповісти
Дорогой Незнайка, а поинтересуйся - каким образом и ОТКУДА "спуску води в річку Ірпінь, щоб зупинити ворога", вот тогда смажешь ответить!
показати весь коментар
19.11.2023 09:56 Відповісти
Корнінське водосховище знаходиться на теріторії Житомирської області, і місцеве управління водного господарства підпорядковується областному центру.
Сухомлин:
показати весь коментар
19.11.2023 18:21 Відповісти
Наводнение в Ирпене. Источник: Maxar Technologies

Особенностью реки Ирпень является то, что она впадает в Днепр там, где находится Киевское водохранилище. Когда его обустраивали, место впадения реки оказалось на несколько метров ниже уровня водохранилища. Поэтому Ирпень заканчивается дамбой, по которой насосы перекачивают воду.

Сейчас дамба разрушена, и на спутниковых снимках хорошо видно, как вода заливает низменность вместе с находящимися на ней населенными пунктами. Таким образом, военная катастрофа стала еще и причиной катастрофы экологической.
показати весь коментар
19.11.2023 19:51 Відповісти
шліть це фото в ГП костіну, може він справу і закриє. Але скоріш за все буде як з Червінським.
показати весь коментар
19.11.2023 20:00 Відповісти
Просто я живу в Киеве, и всегда речь шла о воде из киевского водохранилища, куда перекачивается Ирпень....
показати весь коментар
20.11.2023 09:33 Відповісти
я теж живу в Києві, але це зовсім не відміняє того факту, що кацапська техніка тонула у воді, скинутої з водосховища в Житомирській області.
показати весь коментар
20.11.2023 09:53 Відповісти
Про житомирское водохранилище слышу в первый раз. Я читал другую историю - про сотрудника станции перекачки, который поднял заслонку и пустил воду из киевского моря....
показати весь коментар
20.11.2023 13:38 Відповісти
показати весь коментар
20.11.2023 13:45 Відповісти
щось мені здається, що Кулініч може раптово померти від серцевого нападу.
показати весь коментар
18.11.2023 01:51 Відповісти
Кулініч ворог , але не тупий , як потвори ермаківськи . ZeПЕРЕВЕРТЕНЬ з трусів вистрибує , щоб догодити « своїм людям» і завершити « присоединение к паРаше «