13421 відвідувач онлайн

Монастирський був людиною, яка зробила вибір на користь України, - Зеленський

монастирський

У перший день повномасштабної війни у нас було вузьке коло людей, які залишилися на Банковій і продовжили робити все, щоб наша держава вистояла. Денис Монастирський був такою людиною. Однією з тих, хто зробив свій вибір - вибір на користь України,

Як інформує Цензор.НЕТ, про це написав у телеграм-каналі в неділю президент України Володимир Зеленський.

"Завдяки щоденникам, які вів Денис, ми можемо глибше зрозуміти, яким він був, які рішення ухвалював і як змінював Україну!", - написав він.

Колишній радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко написав у фейсбуці, що "у фільмі, який безперечно стане відкриттям для мільйонів українців, ви побачите Дениса справжнього – людяну глибоку особистість, сенсом життя якої була сімʼя, Держава та Український народ".

"Фільм має назву - "Щоденник Монастирського". Справа в тому, що Денис, після початку повномасштабного російського вторгнення вів відео-щоденник, відверто підсумовуючи перебіг подій у країні. Денис Монастирський і його команда - Євген Єнін, Юрій Лубкович, назавжди залишаться прикладом для теперішнього і прийдешніх поколінь українців, як можна бути міністром, народним депутатом, державним діячем, залишаючись при цьому чесною та чистою людиною", - наголосив Геращенко.

Топ коментарі
+50
Ну ниуясебе подвиг. Министр Украины сделал выбор в пользу... не поверите... Украины! Представьте себе какой герой. И остался на должности министра, да, вот так и поступил.

Клоунариум ****** когда же вы суки передохнете все там
показати весь коментар
20.11.2023 01:07 Відповісти
+36
Який дурний вираз "вибір на користь України". А що було на користь іншої країни, а потім деякі таки вибирають Україну?
показати весь коментар
20.11.2023 01:00 Відповісти
+36
Що означає "зробив вибір на користь України"?
Звичайний потік свідомості Зеленьського, чи пів його охвісу побігло здаватися, а Монастирський не знав куди бігти і залишився?
показати весь коментар
20.11.2023 01:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ге ж, вже прийшов час для спогадів та піведення славних підсумків.
показати весь коментар
20.11.2023 00:48 Відповісти
Так і повинно бути , він же був громадянином України ! Це , що ЯКИЙСЬ героїзм ? « БОНЕВТІК» став герем тільки для недорозвинутих
показати весь коментар
20.11.2023 09:34 Відповісти
ЗЄля як завжди дічь морозить в... телевізорі 😂
показати весь коментар
20.11.2023 11:27 Відповісти
І скільки ж з бюджету було виділено коштів на черговий фільм від шапіто-95?
показати весь коментар
20.11.2023 00:49 Відповісти
Не нравятся мне подобные катастрофы
Особенно когда погибает верхушка МВД.
После Смоленска
Я уже не верю в случайности
Мне не фильмы нужны
А расследование
Которому можно доверять
А чему можно доверять после Омана и Вагнергейта?
показати весь коментар
20.11.2023 00:55 Відповісти
все улики уничтожили....
показати весь коментар
20.11.2023 01:04 Відповісти
Он слишком много знал про "подготовку" к вторжению.
показати весь коментар
20.11.2023 01:12 Відповісти
.. хрень какая-то.. Единственное, чем запомнился монастырский, было то, что он был никакой.. еще бы резникова помянул.. И с каких это пор, то, что госчиновник не убегает при первом же шухере - считается доблестью??
показати весь коментар
20.11.2023 00:56 Відповісти
при зевласти це є доблесть.пітти всупереч зрадникам.
показати весь коментар
20.11.2023 07:29 Відповісти
Щоденник не треба було вести. Ще мабуть і про міни писав і Азов.
показати весь коментар
20.11.2023 08:31 Відповісти
шо, вова..., Монастырский по ночам снится?
дааа....., херовые у тебя дела.....
показати весь коментар
20.11.2023 01:00 Відповісти
Який дурний вираз "вибір на користь України". А що було на користь іншої країни, а потім деякі таки вибирають Україну?
показати весь коментар
20.11.2023 01:00 Відповісти
легко! зелень такое пишет: в ОДКБ, Карл!
показати весь коментар
20.11.2023 01:07 Відповісти
Одна звивина в макітрі й та пунктиром.
Нехай про ОДКБ Пашиняну розповість.
показати весь коментар
20.11.2023 01:31 Відповісти
ОДКБ не допомагає державам, а лише окремим представникам (Януковочу наприклад)
показати весь коментар
20.11.2023 05:11 Відповісти
Ще один "Боневтік" мабуть...
показати весь коментар
20.11.2023 01:32 Відповісти
Ну ниуясебе подвиг. Министр Украины сделал выбор в пользу... не поверите... Украины! Представьте себе какой герой. И остался на должности министра, да, вот так и поступил.

Клоунариум ****** когда же вы суки передохнете все там
показати весь коментар
20.11.2023 01:07 Відповісти
Що означає "зробив вибір на користь України"?
Звичайний потік свідомості Зеленьського, чи пів його охвісу побігло здаватися, а Монастирський не знав куди бігти і залишився?
показати весь коментар
20.11.2023 01:11 Відповісти
Т.е. готовиться к разгону "Майдана" несогласных с тобой и проводить такие учения за 12 дней до большого вторжения - это готовиться защищать Украину? Убирать бригаду нацгвардии из Гостомеля перед самым вторжением - это тоже готовиться защищать? Ну-ну ...
показати весь коментар
20.11.2023 01:17 Відповісти

показати весь коментар
20.11.2023 01:20 Відповісти
показати весь коментар
20.11.2023 01:31 Відповісти
Виявляється, що ЗЕ! таки маріонетка Кремля!! Ого поворот! Недарма значить рашисти постійно ******** і вбивають виборців ЗЕ!
показати весь коментар
20.11.2023 06:28 Відповісти
А кому ще не зрозуміло?
показати весь коментар
20.11.2023 09:22 Відповісти
Бригаду из Гостомеля убрали, Монастырского нет, и теперь держат в сизо бывшего директора "Антонова", за то, что не организовал оборону аэродрома.
показати весь коментар
20.11.2023 07:15 Відповісти
У перший день повномасштабної війни у нас було вузьке коло людей, які залишилися на Банковій і продовжили робити все, щоб наша держава вистояла. - А можно озвучить список тех кто сделал другой выбор? И судя по всему продолжает оставаться на своих местах, ведь каких то особых изменений в "управленческой" структуре не было с 24.02.
показати весь коментар
20.11.2023 01:21 Відповісти
"це шизофренія величі"
показати весь коментар
20.11.2023 08:28 Відповісти
Ну, якщо головним подвигом ЗЄ є те, що він не втік, то сенс цього виступу більш-менш зрозумілий.

От тільки мільйони українців не втікли і не кричать про це на кожному перехресті. А сотні тисяч мовчки бьются насметь, а не пишуть щоденні відосики і сцються Майдану у бункері.
показати весь коментар
20.11.2023 01:34 Відповісти
Коли рейтинг у вови-гниди впав почалась війна. Монастирський "слишком много знал" про те, як вова збирався здати Україну. Частина активних людей, які б спитали з вови, загинули на війні
показати весь коментар
20.11.2023 01:41 Відповісти
«США хотели эвакуировать всю украинскую политическую элиту»

19 ноября 2023

В начале войны многие американцы были уверены, что Киев падет в течение трех дней. Они готовились к эвакуации около 40 тысяч человек, включая, вероятно, не только собственных граждан, но и всю украинскую политическую элиту и истеблишмент. Об этом рассказывается в книге журналиста Збигнева Парафяновича "Польша на войне", которая описывает начало полномасштабного вторжения России в Украину.



Самым скептичным относительно шансов Украины выстоять был советник Байдена по национальной безопасности Салливан.
Парафянович утверждает, что Салливан спорил на эту тему с секретарем польского президента Якубом Кумохом, который был убежден в победе Украины.

Как указывается в книге, позже по тем же причинам США неохотно предоставляли Украине дополнительную помощь в виде тяжелого вооружения. Вашингтон согласился предоставить танки после встречи Байдена и Дуды, на чем настаивала Варшава (вскоре после этого Украина получила партию Т-72), однако Вашингтон продолжал посылать неоднозначные сигналы по поводу передачи истребителей."
показати весь коментар
20.11.2023 01:52 Відповісти
Дуже цікаво дізнатись, що це таке "всю украинскую политическую элиту и истеблишмент"?
Для мене українська еліта - хто воює з ордою, а не торгує яйцями, посадами, чи голосами в парламенті.
показати весь коментар
20.11.2023 02:09 Відповісти
Я згоден з Вами, але тут вживаються загальноприйняті терміни
показати весь коментар
20.11.2023 02:27 Відповісти
Як повідомляє ізраїльський новинний портал Ynet, син прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньягу Авнер бере участь у бойових діях проти ХАМАСу. Дружина прем'єр-міністра розповіла журналістам, що її син перебуває у Газі. Син президента Іцхака Герцога також там. Також у війні у складі Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) беруть участь двоє синів міністра оборони Йоава Галанта, троє синів колишнього міністра оборони Бенні Ганца, а також його зять, двоє синів міністра без портфеля Гаді Айзенкота, сина міністра соціального забезпечення Якова Маргі, та його племінника. Старша дочка міністра транспорту Мірі Регев служить офіцером, а її зять служить у бойовому інженерному корпусі в Газі. Один син міністра стратегічного планування Рон Дермер вже служить, другий проходить процедуру призову, двоє його племінників також призвані.

У боях беруть участь члени сім'ї міністра праці Йоава Бен-Цура, один з його родичів був поранений під час боїв, а також вісім членів сімей міністра поселень Ізраїлю Оріт Струк: її четверо дітей і четверо зятів. 18-річний син міністра національної безпеки Ітамара Бен-Гвіра перебуває в процесі призову на військову службу, двоє зятів міністра служать у запасі, син міністра науки, інновацій та технологій Офір Акуніс служить у ВМС. Син міністра юстиції Ярова Левіна призваний до ЦАХАЛу, а його донька - звичайний військовий.
Двоє дітей міністра освіти Йоава Кіша були призвані до резерву.

Також у списку учасників бойових дій - донька міністра економіки Ніра Барката, двоє дітей міністра алії та інтеграції Офіра Софера, усі діти міністра сільського господарства Аві Діхтера, два брати міністра фінансів Бецалель Смотрич та син міністра без портфеля Іфат Шаші-Бітон.
показати весь коментар
20.11.2023 03:39 Відповісти
мабуть "десь" воює і "ЗЕбригада ім. ЗеГероїв Банкової"?
Вона в обороні чи в наступі?
показати весь коментар
20.11.2023 08:31 Відповісти
Ну знову щось сказав без папірця. Не допускайте його до мікрофона без написаного тексту
показати весь коментар
20.11.2023 04:50 Відповісти
Навпаки, нехай триндить. Більше матеріалів на статтю кримінального кодексу набалакає.
показати весь коментар
20.11.2023 06:37 Відповісти
Тобто, більшість твоїх призначенців зробили навпаки ?
показати весь коментар
20.11.2023 05:53 Відповісти
А шо вон про баканова каже? буратіну?
показати весь коментар
20.11.2023 06:36 Відповісти
Нагревайте нах бронзу на памятник,он сделал неожиданный выбор,клоуны,каким он был министром мы знаем по случаю с депутатом,который по пьяне побил автомобили,а потом предложив взятку полицейскому тихонько ушел в лес,отмазали его филигранно,и что делал в вертолете упавшем на детсад фотограф.
показати весь коментар
20.11.2023 07:30 Відповісти
а на користь кого сдєлал вибор таваріщ Кабанав ?
показати весь коментар
20.11.2023 07:31 Відповісти
Звичайна "словесна діарея".
показати весь коментар
20.11.2023 07:39 Відповісти
Генератор випадкових слів.
показати весь коментар
20.11.2023 07:58 Відповісти
Ні хріна собі, Зелупня я зараз заплачу....
показати весь коментар
20.11.2023 08:20 Відповісти
Схоже так! А пан Зеленський вже зробив свій вибір? Не у "відосіках" на телемарафоні, а насправді, у серці?
показати весь коментар
20.11.2023 08:25 Відповісти
дайте медаль герою ! Боже кого до влади українці допустили
показати весь коментар
20.11.2023 08:27 Відповісти
Завели українці у владу "Театр Бені Карабаса"
показати весь коментар
20.11.2023 08:33 Відповісти
Що воно меле. З тих затягувань з розшифрування ящиків, і висновку. Де некомпетентний пілот МЧСник.

Зрозуміло, чого не дав монастирському узаконити доступність цивільної зброї.

Це Клименко гарно допомогає, щоб люди залишались без самозахисту.

Цьому подобається комендантські обмеження, присмаки тиранії.

Якщо б у людей було б змога користуватись нормальною зброєю, то з2014 херь би хто зайшов.

Але діючим до сраки. Головне щоб не було опору бо вже автократію всіх в печінках.
показати весь коментар
20.11.2023 08:37 Відповісти
Тобто, усі, хто робить такий вибір, рано чи пізно гинуть? Це 3,14здець, який поминальний спіч виголошено - сам придумав, чи де текст взяв, дурик?
показати весь коментар
20.11.2023 08:41 Відповісти
я не схиляюсь до конспірологіїї бо гвинтокрили падають не тільки від діверсій, бо літають занизко, чепляють дроти ітд

до того ж катастрофа гвинтокрила не дає гарантій знищення екіпажу, бо він може часто сісти на авторотації гвинту, це не літак

а ось за польоти над містом без потреби треба пороти сраку тім асам

вони й зара буває літають над містом, з балкону бачу
показати весь коментар
20.11.2023 08:56 Відповісти
НГУ, яка була відведена з Гостомеля для здачі аеропорту підпорядковувалася монастриському. у випадковість та нещасний випадок з гвинтокрилом можна розказувати лошарам-73
показати весь коментар
20.11.2023 09:12 Відповісти
буратінка, давай вже про літінанта бакланова--самого чесного, фахового, з глибокими дружніми зв'язками зі спецслужбами московії. Бо кулініч може таки не дожити до завершення суду...
показати весь коментар
20.11.2023 09:30 Відповісти
Дивна заява, як для вищої особи держави, коли звичайне виконання своїх обов'язків розцінюється як подвиг. А зрада і колобраціонізм чиновників як звичайне явище в органах влади. А чому немає заяв про наумова, лейтенанта баканова і їм подібних ?
показати весь коментар
20.11.2023 09:50 Відповісти