8372 відвідувача онлайн
6 128 128

Боятися "третього Майдану" не варто, бо українці розуміють важливість єдності для перемоги над РФ, - Порошенко у День Гідності та Свободи

порошенко

П’ятий президент та лідер "Європейської Солідарності" Петро Порошенко у День Гідності та Свободи наголосив, що українські Майдани збираються, коли треба захистити свободу і незалежність.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу політсили.

"Свобода ніколи не дається раз і назавжди, сказав хтось із великих. Її постійно треба захищати, щоб не забрали. Так у нас сталося і під час студентської Революції на граніті восени 1990-го, і під час Помаранчевого Майдану 2004-го, і в дні Революції Гідності у 2013-му", - нагадав він.

За словами Порошенка, українські Майдани збираються не по волі Росії, а всупереч їй.

"Коли москва та її колаборанти створюють загрозу нашій незалежності та ідентичності. Так сталося в листопаді десять років тому. Мільйони людей вийшли, аби завадити п’ятій колоні розвернути нас у бік росії. І тим самим ми зробили свій остаточний європейський вибір, який тепер мусимо боронити у виснажливій війні від імперії зла, як колись влучно назвав московію великий Рейган", - зазначив лідер "ЄС".

Порошенко також наголосив, що влада має пам'ятати, що джерелом влади є народ.

"Захист національних інтересів, свобода слова, слідування усім правилам демократії, чесний діалог із суспільством, нульова толерантність до корупції під час війни, терпимість до критики й ставлення до опозиції як до партнера, а не ворога, – прості профілактичні та заспокійливі засоби для тих, хто боїться "третього Майдану". ...

А українці прекрасно розуміють, що нам сьогодні як ніколи потрібна внутрішня єдність для перемоги над зовнішнім ворогом. Бо ми, українці, відповідальні і любимо свою Вітчизну, незалежно від політичних поглядів", - пояснив п'ятий президент.

"Із вдячністю та шаною схиляю голову перед Небесною Сотнею. І перед десятками тисяч полеглих воїнів-захисників України. Вітаю з Днем Гідності та Свободи кожного вільного українця і всю нашу націю — великої честі та гідності Український народ", - підсумував Порошенко.

Топ коментарі
+24
Петро "Майдану" не боявся і провів чесні та прозорі вибори. У Вєлічайшого на таке духу точно не вистачить.
показати весь коментар
21.11.2023 13:24 Відповісти
+23
Слова справжнього Президента!
Але ж бидлу з помийної ями людських душ такі не потрібні - їм підходять тільки такі "шоб поржать" і навіть під час війни вони готові клоуна АБСОЛЮТНО без знань поставити на чолі держави і відтати керування військом! Наші потомки ще довго будуть питати нас: "Хто це зробив? Навіщо?"
показати весь коментар
21.11.2023 13:18 Відповісти
+21
"зезеденту" не варто боятися Майдану завдяки якому він став президентом.Якщо він відчуває наближення Майдану, то він іде дорогою,котрою "папіреднікі" привели майдан в Україну і йому краще "подати папери на складення повноважень"
показати весь коментар
21.11.2023 13:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Глибока ілюстрація реальності...
показати весь коментар
21.11.2023 14:51 Відповісти
Лето --кацап тупенький ))))
показати весь коментар
21.11.2023 14:50 Відповісти
Ех Петро Олексійович, як би ви в 2014 році перевішали усіх регіоналів, суддів, прокурорів, хай навіть не зовсім законно, вам народ простив. А так почали ділити посади прямо на майдані ( я в курсі коли ви отримали повноваження президента), а коли схаменулись в кінці 2018 року, вже пізно було. На той час портнови, коломойські, медведчуки вже зайшли в піке. І як наслідок 2019, рік початку повного розвалу нашої країни.
показати весь коментар
21.11.2023 14:16 Відповісти
Регіоналів треба було садити зразу - факт.
показати весь коментар
21.11.2023 14:21 Відповісти
Колись нащадки розбиратимуть новітню українську історію
про втрачені можливості...
показати весь коментар
21.11.2023 15:11 Відповісти
перше речення - брехня.
Не вибачив би цього ні народ, ні цивілізована світова спільнота. А від останньої того часу залежало хоч яке-небудь, але відносне благополуччя того самого народу.
Агусто Піночет, який все таки перевішав всіх ворогів, втримався при посаді так довго лише при фінансовій підтримці США, з-за виключної довготривалої двопартійної підтримки з Когресу та Білого Дому. І такої підтримки в 2014-му в України не було. Та й армії не було, на яку міг би диктатор (а саме таким ви хотіли бачити Порошенка, якщо вже порівнювати з Піночетом) міг би спертися; не було і відданих йому силовиків... І тому нині Піночет має переховуватись від чилійського правосуддя...
До речі, порівняйте долю іншого диктатора - Саакашвілі... Де він зараз? ага... Але ж яку пітримку мав в народі в 2003-му... аж 91% підтримки в першому же турі голосування...
показати весь коментар
21.11.2023 17:13 Відповісти
Саакашвили уже пробовал "не вполне законно"...
Он плохо кончил!
показати весь коментар
21.11.2023 18:34 Відповісти
"почали ділити посади прямо на майдані"(с)
По-перше, Майдан потрібно поважати, тому всі причетні до нього вживають це слово з великої літери.
По-друге, Майдан погодився з тим розподілом посад і особами, які надалі мали керувати країною. Чи ви хотіли, щоб ні посад, ні осіб ти не було би зовсім? Ви анархіст, чи ворог України? Втім, це одне і те ж. Хіба що перший - корисний ідіот, і все ж таки ворог; а другий - просто відвертий ворог-касап.
показати весь коментар
21.11.2023 19:40 Відповісти
ZEзрадник зараз знищує нашіх хлопців по всьому фронту, тіх то майже з самого початку війни, немає підкріплення, зброї, снарядів, орки проривають лінію оборони по всьому фронті КАБами, авіацією, САУ, гради, танки і тд...
Ніякого майдану не буде, в містах люди живуть мирним життям, начебто і війни немає...Ти батальни які з самого початку війни охоронять не зрозуміло що і які ніразу не були на бойових і так себе нормально чухають...Так що ZEкремлівськс консерва може спокійно і дали добивати Україну.
показати весь коментар
21.11.2023 14:29 Відповісти
цікаво чого більше боїться боневтік майдану чи оприлюднення оманських договорняків
показати весь коментар
21.11.2023 14:36 Відповісти
Проводити зараз майдан недоречно
Яка ціль ?
Щоб скинути владу, чи розвернути Україну в бік Росії ?
Мабуть майдан хочуть ті хто сподівається що до влади прийдуть проросійські
Ті люди які десять років тому були на майдані вони відстоювали майбутнє і вигнали Януковича і подяка їм за це
А ті хто зараз вийде на майдан можна рахувати що вони як сепаратисти чи колаборанти
Адже Україна йде в ЄС незалежно
Хто буде президентом
А комусь цього не хочеться, чекають на руський мір, тому очікують на майдан
А тих людей хто зараз вийде на майдан їх треба звісно гнати, бо своїми бажаннями повернуть Україну в бік Росії
показати весь коментар
21.11.2023 15:01 Відповісти
не треба пересмикувати.
ціль - розвернути Україну в бік ЄС.
бо зараз ми рухаємося оманськими корчами невідомо куди...
показати весь коментар
21.11.2023 15:44 Відповісти
Так зараз у нас проросiйска влада... 73% хочуть привести
ще бiльш проросiйську-таку як на рашке з кгб, воронками?
показати весь коментар
22.11.2023 12:03 Відповісти
зеленський ти дуже не турбуйся,тебе і всю твою зелену шоблу разом з твоїми родичями придушать бистро і безболісно,а втічеш за бугор так тебе і твою шоблу дістануть і там,так шо вибачай нічого лічного,но всі хто хоче стати диктатором(ніколи не цікавився істроріею бо тупий)
кінчають дуже погано,ти був сопливим а ми бачили як чаушеску з його курвою біля сортиру кончили,так шо дивися і думай своею бестолковкой.
показати весь коментар
21.11.2023 15:24 Відповісти
Згинь непотріб 😠
показати весь коментар
21.11.2023 16:09 Відповісти
Слова Гетьмана, але не зеленої гниди. Слава ЗСУ!
показати весь коментар
21.11.2023 16:23 Відповісти
Зелезадий обісрався.
Майдану завжди лякався антімайдан "молодых рыгионалов", з яких вилиз весь цей зе - шапітолій.
показати весь коментар
21.11.2023 16:45 Відповісти
Идиотство!
Ну скинут Зелю, и вместо него Стефанчук (как Пастор?)?
показати весь коментар
21.11.2023 18:35 Відповісти
Давно пора стряхнути зелене блювотиння. Україну має представляти Гатьман! А не клоун-наркоман с синдромом наполеона. З кацапами і без клоунів розберуся воїни!
показати весь коментар
21.11.2023 19:05 Відповісти
В одну воду двічі не ввійти. Закінчуйте втуляти не втулиме. Пафосного актора трагіка змінив клован. Чи не достатньо даних для підтвердження того, що з акторами потрібно закінчувати.
P. S. Чомусь серед воїнів сина Порошенкч не має, а серед депутатів був. Мабуть сліпий траст без нього не може.
показати весь коментар
22.11.2023 07:37 Відповісти
Як на мене батькам дітей захищати з плеча, а не навпаки. Держава це люди. Боротись треба за людей. А не за матеріальні тимчасовості. Але кому воно треба. Розумні надо багато задають незручних питаннь.
показати весь коментар
22.11.2023 08:36 Відповісти
https://eurosolidarity.org/2023/11/21/poroshenko-v-londonskij-shkoli-ekonomiky-najkorotshyj-shlyah-zakinchennya-vijny-pidtrymka-peremogy-********/ Порошенко в Лондоні виступив перед слухачами та професорсько-викладацьким складом школи економіки і розповів про найкоротший шлях закінчення війни


https://eurosolidarity.org/2023/11/

Петро Порошенко під час виступу перед слухачами та професорсько-викладацьким складом Лондонської школи економіки наголосив, що боротьба України - більша за Україну. Йдеться про захист світу, заснованого на правилах, про верховенства права, а не верховенство сили, про світоглядне протистояння демократії та диктатури. Злочинна війна, розвʼязана путіним ще у 2014 році, та російська широкомасштабна навала 24 лютого 2022 року проти України своїх цілей не досягла - констатував п'ятий Президент.

«Це - війна між демократією та авторитаризмом. путін сказав, що демократія слабка, тому що їй потрібно занадто багато часу, щоб прийняти рішення, а авторитаризм сильний, тому що як сказав путін, «я можу приймати рішення. Якщо я хочу - розв'яжу війну, якщо я хочу, зупиню війну». А ми, українці, демонструємо всьому світу, що це не так», - говорить Порошенко.

«росія має в 4 рази більше живої сили. Але ми змогли не просто вистояти, а зупинити їх, тому що у нас інша мотивація. Ми високо мотивовані, високопрофесійні, дуже патріотичні, знаємо, за що боремось. Я маю сильну мотивацію, яка зміцнила глобальну коаліцію на підтримку України. Це сталося через Бучу, через Гостомель, Ірпінь, Бородянку, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Лисичанськ. Усе це лихо ви можете бачити на власні очі на BBC, Sky, Fox чи NBC. Ніхто в світі не сумнівається, що цю бійню, цей тероризм потрібно припинити. Як ми можемо це зупинити? Дехто вважає, шляхом переговорів. Так, але це має бути дуже професійний переговорник, найкращий у світі, який може досягти результату. Назва цього переговірника - Збройні Сили України», - говорить Порошенко.

«Ми забезпечили дуже успішні переговори під час нападу на Київ. Знайшли достатньо аргументів, щоб викинути росіян від нашої столиці. Я абсолютно впевнений, що нам потрібно підтримати цього переговорника, дати йому інструмент, зробити його сильнішим. І це - найкоротший шлях до перемоги», - вважає п'ятий Президент.

«Я щойно повернувся з Форуму безпеки в Галіфаксі, де головною темою була Україна. Пам'ятаю слова Джона Маккейна, який сказав це в 2009 році на першому Форумі з безпеки в Галіфаксі. Коли його запитали, яка стратегія виходу, він відповів, що стратегія виходу може бути лише одна - наш успіх. Тож стратегія може бути тільки одна - наша перемога. Бо все інше було б нашою поразкою. Все інше було б перемогою путіна», - переконаний Петро Порошенко.
«У нашій боротьбі з росією немає сірої зони. Неможливо відвернутися і сказати, що це не моя війна. Бо якщо ти у сірій зоні, то ти разом з путіним. Я ви можете собі уявити, щоб існувала українська втома? Тобто втома від демократії? Втома від свободи? Втома від НАТО? Це б означало, що ви передаєте свою націю під контроль росії. Тому повірте, неможлива сіра зона», - наголошує Порошенко.
«Україна бореться не тільки за себе, Україна бореться за Велику Британію. Я дуже ціную Велику Британію, я мав зустрічі з прем'єр-міністрами Великої Британії, з членами парламенту, з членами уряду. Скільки відсотків підтримує Україну у Великій Британії? 78%. Чи знижуються вони протягом останніх 640 днів? Ні. Тому що це не підтримка України. Це найефективніше використання коштів платників податків для забезпечення безпеки Великої Британії», - переконаний Петро Порошенко.
показати весь коментар
21.11.2023 20:05 Відповісти
боневтік янелохович скільки гундосиків за сьогодні виперднув?
показати весь коментар
21.11.2023 21:58 Відповісти
Сторінка 2 з 2