10680 відвідувачів онлайн

Німеччина передала Україні пакет військової допомоги в розмірі €1,4 млрд, - Умєров

генштаб,умєров

Міністр оборони України Рустем Умєров оприлюднив вартість пакету військової допомоги, яку Берлін передав Києву 21 листопада.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у фейсбуці.

Умєров зазначив: "Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус під час свого візиту оголосив про новий пакет військової допомоги Україні вартістю 1,3 млрд євро.

Оборонний пакет включає 4 системи протиповітряної оборони IRIS-T, 155 мм артилерійські снаряди, протитанкові міни та інше озброєння.

Вдячний за всю військову допомогу, яку надає Німеччина, навчання наших солдатів, а також дипломатичну та політичну підтримку".

Топ коментарі
+13
Умеров тут яким боком ?

Цю новину міг передати хто завгодно.

Умеров в Україні працює ким завгодно ?
показати весь коментар
21.11.2023 22:10 Відповісти
+11
Danke dem deutschen Volk!
показати весь коментар
21.11.2023 22:16 Відповісти
+5
Дай Боже, щоб не загубив Умеров з Шмигалем, як 200 тон ГумДопомоги у Запоріжжі!

За себе вони хвилюються, а для Українців, можуть і ЗАГУБИТИ 650 партій ГумДопомоги!!
Співпадіння чи саботаж для параду…
показати весь коментар
21.11.2023 22:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Умеров тут яким боком ?

Цю новину міг передати хто завгодно.

Умеров в Україні працює ким завгодно ?
показати весь коментар
21.11.2023 22:10 Відповісти
Прямим,міністр оборони свого роду завгосп який займається військовим майном.
показати весь коментар
21.11.2023 22:55 Відповісти
Вы считаете такие новости должен объявлять Петрович, охранник автостоянки МО?
показати весь коментар
21.11.2023 23:29 Відповісти
Як яким боком???!!! це же головний любовник Секреташи Зеленьского.. Єрмак його дуже пропихує ... ну ви зрозуміли.... куди...
показати весь коментар
22.11.2023 05:53 Відповісти
Це його прямий обов'язок - займатися майном та озброєннями. Інше питання, що конкретно цей пакет допомоги на 99% підготований ще "комнадою" Рєзнікова. Та й наступний теж. У війську цикли підготовки/опрацювання - 5-7-місячні щонайменше.
показати весь коментар
22.11.2023 10:33 Відповісти
Умєров:
"Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус під час свого візиту оголосив про новий пакет військової допомоги Україні вартістю 1,3 млрд євро.

Оборонний пакет включає 4 системи протиповітряної оборони IRIS-T, 155 мм артилерійські снаряди, протитанкові міни та інше озброєння."

Зеленський:
"Маємо новий потужний пакет підтримки від Німеччини. Це оборонна підтримка - 1 мільярд 300 мільйонів євро. І серед іншого в цьому пакеті посилення нашої ППО, а саме виробництво нових систем "Айріс-Т" й ракети для ППО."
показати весь коментар
21.11.2023 22:16 Відповісти
хто з них суфлер? мабуть вава звик бубніти під суфлера
показати весь коментар
21.11.2023 22:40 Відповісти
Danke dem deutschen Volk!
показати весь коментар
21.11.2023 22:16 Відповісти
Та ми тільки за,нехай Україна тримається і бореться на усіх напрямках.
показати весь коментар
21.11.2023 22:21 Відповісти
Дай Боже, щоб не загубив Умеров з Шмигалем, як 200 тон ГумДопомоги у Запоріжжі!

За себе вони хвилюються, а для Українців, можуть і ЗАГУБИТИ 650 партій ГумДопомоги!!
Співпадіння чи саботаж для параду…
показати весь коментар
21.11.2023 22:21 Відповісти
вся надія на тебе.... ухилянте
показати весь коментар
21.11.2023 22:41 Відповісти
Заслужив - https://www.youtube.com/watch?v=PoX15P5t3PI https://www.youtube.com/watch?v=PoX15P5t3PI

показати весь коментар
22.11.2023 09:09 Відповісти
Двісті тон не вкрадено,а недокрадено.Серед кількох тисяч тон,зниклих бо зна куди- знайшлось покинутих 200 тон на якомусь складі - забули спі.дити.
показати весь коментар
22.11.2023 09:42 Відповісти
Це на разі пакет військової допомоги. Тепер дотиснемо за утричі більший пакет соціальної підтримки для України. Щоб люди, які просинаються щоночі від сирен, не були голодними і холодними. Бо якщо не витримають Українці, то кацап незабаром з'явиться у ЄС.
показати весь коментар
21.11.2023 22:27 Відповісти
Тільки так,бо на сьогодні Україна понад усе.
показати весь коментар
21.11.2023 22:28 Відповісти
Угу... учитывая, что у нас сейчас бюджет трещит по швам - АдГшникам сплошная радость и потеха. У них над головой сирены не орут.
показати весь коментар
22.11.2023 00:40 Відповісти
На складі в Запоріжжі виявили 200 тонн гуманітарної допомоги, яку завезли ще рік тому

Джерело:

ви уявляєте, що коїться на військових складах? але туди не пустять, бо секретно!
показати весь коментар
21.11.2023 22:28 Відповісти
На військових складах пусто завдяки розкраданню гуманітарки зеленими чиновниками і "потужним" постачанням в ЗСУ від Умерова
показати весь коментар
21.11.2023 22:55 Відповісти
дорогий в нас суфлер умєров.
показати весь коментар
21.11.2023 22:55 Відповісти
Chio vsia zelionna shobla hodit v haki , kak hunta kakaiate , Nikaragua kakoi ta .....😆
показати весь коментар
22.11.2023 00:49 Відповісти
У умерова тоже паспорт расейский, чтобы в Крым ездить?
показати весь коментар
22.11.2023 01:59 Відповісти
Работает Умеров, работает ... да если бы не Умеров , то и этой допомоги не було би. Хіба не так? Надо чтобы Военный Вождь ему орден дал за этот этап его работы.
показати весь коментар
22.11.2023 09:23 Відповісти
а Умеров не хочет озвучить что на фронт были переданы снаряды и минометы собственного производства (не говоря уже о более сложной технике)? я никогда не поверю, что за два года нельзя наладить производство если не на территории Украины то хотя бы с кем то из союзников, думаю желающих было бы полно
показати весь коментар
22.11.2023 10:14 Відповісти
Так ще ж Рєзніков доповідав - вже навесні 2023 року в Україні працювало 22 виробники корпусів для мін. І декілька виробників снарядів організували виробництво як всередині країни, так і в сусідніх країнах.

Чи ви думаєте, що все те, чим хлопці відбиваються в Авдіївці або Куп'няську і з чим йдуть в дніпровські плавні та під Роботине - то "дядько Сем" на транспортних літаках зі склідва в Арізоні надсилає?!?

Ніколи ми не дізнаємось - скільки, чого і де зараз виробляє Україна або виробляється для України. Одне можна сказати - засрашці це ДУЖЕ не подобається. І вона намагається будь-якими шляхами це виробництво знищити. І розголос щодо цього - тільки допомагає засрашці.
показати весь коментар
22.11.2023 10:39 Відповісти
Дуже сподіваюсь що так, бо ця влада єдине що робить на постійній основі це піариться на будь-якому позитивному моменті, тому коли вони цього не роблять, у мене тригер що значить немає нічого на чому можна піаритися. Дуже хочу помилятися і сподіватися виробництво будь-яке але все ж таки налагоджене, так що можливо ви і праві
показати весь коментар
22.11.2023 11:43 Відповісти
На двери в кабинет Умерова табличка "Не беспокоить, идёт распил".
показати весь коментар
22.11.2023 12:45 Відповісти