9721 відвідувач онлайн
5 857 30

Росії знадобиться 5-7 років для відновлення боєздатності, - президент Чехії Павел

павел,петр

Росії знадобиться 5-7 років, щоб відновити боєздатність своєї армії.

Про це заявив президент Чехії Петр Павел на пресконференції за результатами зустрічі голів держав Вишеградської групи (V4), повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Факти

"Згідно з сучасними розрахунками, Росія потребуватиме мінімально 5-7 років на відновлення своєї боєздатності. З іншого боку, в цих розрахунках є багато умов, які можуть змінити ситуацію. Багато чого залежатиме від того, яким буде результат війни, як з неї вийде Україна, як Росія", – сказав президент Чехії.

Павел зазначив, що за будь-яких умов не тільки Чехія сприймає Росію як реальну загрозу номер один в Європі, але й всі країни НАТО. Відтак, на його думку, потрібно реально готуватися, і армії ЄС роблять це. Збільшуються витрати на оборону, а також якість підготовки військ, планування.

Він впевнений, що підтримка України є важливою для безпеки країн V4.

"РФ має відповісти за скоєні нею злочини та вбивства, а також за завдану шкоду, відтак потрібно продовжувати підтримувати Україну та українців, це відповідає нашим національним інтересам", – зазначив Павел.

Політик визнав, що підходи країн V4 до деяких питань подекуди відрізняються, проте щодо українського питання, під час нинішній зустрічі не було "діаметрально протилежних поглядів". Всі лідери були єдині в думці, що прямим інтересом усіх держав є те, щоб "Україна досягла успіху, а Росія ні".

Вишеградська група (V4) - регіональне об’єднання, до якого входять Польща, Угорщина, Словаччина та Чехія.

Топ коментарі
+12
До яких пір буде подібна пустопорожня балаканина? Ну то ***** не дайте кацапстану нічого відновити взагалі. Якийсь абсурд.
показати весь коментар
22.11.2023 20:48 Відповісти
+6
Чомусь згадали сьогодні іменно Президента Чехії,як приклад коли Генерал таки може бути президентом. Через це і марить хворобливо з бункера Майданом хлопака. Історія знає приклади як клоунів так і Генералів
показати весь коментар
22.11.2023 20:44 Відповісти
+5
Щось дуже швидко. Україні взагалі тепер років 50 відновлюватись. Кацапи доб'ють рано чи пізно.
показати весь коментар
22.11.2023 21:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чомусь згадали сьогодні іменно Президента Чехії,як приклад коли Генерал таки може бути президентом. Через це і марить хворобливо з бункера Майданом хлопака. Історія знає приклади як клоунів так і Генералів
показати весь коментар
22.11.2023 20:44 Відповісти
До яких пір буде подібна пустопорожня балаканина? Ну то ***** не дайте кацапстану нічого відновити взагалі. Якийсь абсурд.
показати весь коментар
22.11.2023 20:48 Відповісти
Так не дайте. Наразі ви з ними воюєте,хоча зброєю не своєю. Досить пустої балаканини ,зробіть самі хоч щось
показати весь коментар
22.11.2023 20:55 Відповісти
Ну..... А Бундес теж смачно приклався до продукування кацапам зброї. Ланцети на чиїх моторчиках літіють.
показати весь коментар
22.11.2023 22:00 Відповісти
На чиїх? На" ланцетах " електромотори стоять.
показати весь коментар
22.11.2023 22:22 Відповісти
показати весь коментар
22.11.2023 22:28 Відповісти
Приложіться ви смачно хоч до чогось, а не потужно тільки тут на сайті. Яке ви маєте відношення до ЗСУ? Ніякого, бо цивільні і ЗСУ це різні полюси. ЗСУ я вірю,решті ні
показати весь коментар
22.11.2023 22:25 Відповісти
або допоможіть нам реально та швидко і ми зробимо так що боєздатність орків зможуть відновити лише їх правнуки.... може, а може й ні
показати весь коментар
22.11.2023 22:11 Відповісти
"не тільки Чехія сприймає Росію як реальну загрозу номер один в Європі, але й всі країни НАТО "

Ні, я знаю дві країни НАТО, які так не вважають і одна з них членкиня "Вишеградська група (V4) - регіональне об'єднання, до якого входять Польща, Угорщина, Словаччина та Чехія."
показати весь коментар
22.11.2023 20:51 Відповісти
Вона і зараз боєздатна, як ми бачимо. Та й так, що вся Європа хоче успіхів України, але толку від цього немає. Чи то так хоче...
показати весь коментар
22.11.2023 20:52 Відповісти
Хм, а зараз кацапська армія небоєздатна? Це не кацапи атакують-обстрілюють Україну!
показати весь коментар
22.11.2023 20:54 Відповісти
Не може бути ніяких "якщо"...
інакше,це означатиме,що рашапомийка всім носа утерла?
Виходить,що диктатури зможуть зламати любу демократичну державу?
А глузували,що помийка це заправка світова...
Ну дайте нам,нарешті,більше зброї,********,і важкої,і легкої....наші хлопці задавлять цю шваль погану,яка йде на війну,щоб заробити,а потім потрапляє в полон і слюні пускає...
показати весь коментар
22.11.2023 21:01 Відповісти
кароче,жыдоугрофиннобурятам надо минимум п'ять рокив,шоб попытаться видсмоктаты самому соби....удачи кацапам...
показати весь коментар
22.11.2023 21:02 Відповісти
Щось дуже швидко. Україні взагалі тепер років 50 відновлюватись. Кацапи доб'ють рано чи пізно.
показати весь коментар
22.11.2023 21:03 Відповісти
Дивно це звучить що сьогодні всі і угри і словаки підтримають Україну!!! угри ні якої допомоги не надавали а словаки припинили!!! Щось не грає!!!
показати весь коментар
22.11.2023 21:04 Відповісти
Я думаю лет 20ть
показати весь коментар
22.11.2023 21:10 Відповісти
так робить висновок, треба добивати аби не відновилася
показати весь коментар
22.11.2023 21:15 Відповісти
Це якщо світ продовжить купувати шось у російських мразот
показати весь коментар
22.11.2023 21:32 Відповісти
Немає в кацапив нетещо прильотив хоча б по заводах опк немає навіть ризику таких прильотів, немає мобілізацій, для рядового рашиста це якась далека експедеційна війна, яку вони зможуть вести вічно. Санкції звісно трохи хитнули, але Китай недав упасти в дно. Рашист живе звичним буденним життям.
показати весь коментар
22.11.2023 21:35 Відповісти
якщо кинуться паввипередки куплять російську нафту і продавать верстати і мікросхеми, то вистачить і три роки.
показати весь коментар
22.11.2023 21:43 Відповісти
російська армія зараз найбільш боєздатна з усіх армій Європи. Вона ще не втратила боєздатність, м'яса і техніки ще вистачає, налогоджене виробництво. Вона веде наступальні дії. Так що, панове, не сподівайтесь, що у вас є цих 5-7 років. Безпека Європи залежить від України.
показати весь коментар
22.11.2023 21:55 Відповісти
Касапи за цей час виздихають..
показати весь коментар
22.11.2023 21:59 Відповісти
Это понятно. А сколько лет надо, чтоб она её потеряла?
показати весь коментар
22.11.2023 22:12 Відповісти
Якщо корисні.... На заході не допоможуть.
показати весь коментар
22.11.2023 22:13 Відповісти
Люди які вміють думать зрозуміють що визволення країни і кінець війни це не кінець конфлікту як більшість думає.Попереду у нас велика праця.Ми ,або запустимо свій ВПК і почнемо думати ,або буде новий конфлікт з новою зброєю і продуманими сценаріями русні.Але перш за все шоб нічого такого не трапилося потрібно фізично ліквідувати верхівку РФ і спрямувати в правильно русло їх політику.Це набагато дешевше чим нова війна.
показати весь коментар
22.11.2023 22:34 Відповісти
50-70 років, але мосКАЛь буде наступати навіть з голою сракою! що ми і бачимо сьогодні в Україні. мосКАЛь - це РАК!
показати весь коментар
22.11.2023 23:22 Відповісти
Два года такой войны и рашистам понадобиться 10 лет чтобы восстановить боеспособность до уровня от её начала. Только технологии на месте не стоят и шансов не будет никаких, главное чтобы они им не достались за сходный кошт.
показати весь коментар
23.11.2023 00:25 Відповісти
Военная карьера Петра Павела в Чехословацкой армии началась в 1983 году, когда он был назначен командиром разведывательного парашютно-десантного взвода особого назначения. В 1985 году вступил в Коммунистическую партию Чехословакии, членом которой оставался до 1989 года.
Генерал Павел занял пост председателя Военного комитета НАТО в июне 2015 года
4-й Президент Чехии с 9 марта 2023
показати весь коментар
23.11.2023 01:53 Відповісти
Що воно меле,думав,воно адекватне.
Зараз раша небоєздатна,не сьогодні-завтра складе зброю?
показати весь коментар
23.11.2023 04:36 Відповісти