4200 відвідувачів онлайн
2 920 18

Північна Македонія пропустить Лаврова з російською делегацією на зустріч ОБСЄ

лавров

Уряд Північної Македонії на засіданні у п’ятницю дозволив проліт над своєю територією російських літаків, які перевозитимуть делегацію для участі в міністерській зустрічі Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Про це свідчить пресреліз уряду в Скоп’є, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду. 

Рішення північномакедонського уряду дозволяє Міністерствам оборони та закордонних справ "ухвалювати додаткові рішення про видання дозволів на проліт і приземлення російських літаків під час тринадцятої міністерської зустрічі у Скоп’є в період з 29 листопада по 1 грудня".

"Це доповнення відповідає регламенту ЄС і положенням обмежувальних засобів, які передбачають виключення з обмежень, про які йдеться, для міжнародних конференцій, як-то саміт ОБСЄ у Скоп’є", – йдеться в повідомленні.

За даними ЗМІ, до складу російської делегації входитиме міністр закордонних справ Росії Сергєй Лавров, "його лікар, технічний персонал, охорона", 17 дипломатів, зокрема речниця МЗС РФ Марія Захарову, та 24 пропагандисти – загалом 85 людей.

Топ коментарі
+6
європейськими огородами будеш лазити курво !
показати весь коментар
24.11.2023 22:48 Відповісти
+6
якщо македонці вірішили розжитись кінським навозом на добриво, та хай дозволять проміжну посадку у Скоп'є.
показати весь коментар
24.11.2023 22:52 Відповісти
+4
Каней Хйла впустіть в конюшню Європи !
показати весь коментар
24.11.2023 22:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Каней Хйла впустіть в конюшню Європи !
показати весь коментар
24.11.2023 22:48 Відповісти
європейськими огородами будеш лазити курво !
показати весь коментар
24.11.2023 22:48 Відповісти
якщо македонці вірішили розжитись кінським навозом на добриво, та хай дозволять проміжну посадку у Скоп'є.
показати весь коментар
24.11.2023 22:52 Відповісти
Вони мають надію продати тону вівса.
показати весь коментар
24.11.2023 23:00 Відповісти
овес - це умовна назва складного метилового ефіру бензоілекгоніну?
показати весь коментар
24.11.2023 23:18 Відповісти
Я ще хто має дати дозвіл? Македонія не має виходу до моря, над яким можна було б пролетіти.
показати весь коментар
24.11.2023 23:12 Відповісти
Мабуть греки.
Хто ж ще вміє.... ?😂
показати весь коментар
25.11.2023 02:38 Відповісти
Ху(ОЙ)ва новина для Македонії - один раз, вже п*дарас!
показати весь коментар
24.11.2023 23:22 Відповісти
Коли бачу морду-ліца лаврова, чомусь виникає думка:
-А коні ж не винні!
показати весь коментар
24.11.2023 23:27 Відповісти
кацапи блокують різні рішення а обсє знову їх запрошує,

цирк а не обсє
показати весь коментар
24.11.2023 23:49 Відповісти
А інші, може скажуть пішов на ***
показати весь коментар
25.11.2023 00:02 Відповісти
показати весь коментар
25.11.2023 00:23 Відповісти
якщо вже і пропускати, то вся ця цапська делегація на тому заході має сидіти десь в клітці і намордниках.
показати весь коментар
25.11.2023 00:40 Відповісти
"24 пропагандисти" - що за екскурсія?
показати весь коментар
25.11.2023 01:02 Відповісти
А до кордону із Північною Македонією він кудою летітиме?
показати весь коментар
25.11.2023 01:47 Відповісти
ОБСЄ і кацапи... Європейці поступово втрачають орієнтири і здоровий глузд. Про що можна говорити з ********* фашистами?...
показати весь коментар
25.11.2023 02:24 Відповісти
Что забыла коняка в ОБСЕ?
показати весь коментар
25.11.2023 06:59 Відповісти
Брехлива та безсовісна морда лаврова - це ліцо рузькай демакратії.
показати весь коментар
25.11.2023 09:23 Відповісти