17715 відвідувачів онлайн
21 310 180

Якщо робити ротацію, то треба мобілізувати ще половину людей в країні, - "слуга народу" Арахамія

арахамія

Україна потребує більш чіткого плану мобілізації, якого зараз немає.

Про це заявив член Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, голова фраціції "Слуга народу" Давид Арахамія, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН.

"Питання, яке в Комітеті дуже гаряче: скільки ще людей мобілізують. Є мобресурс, він відомий. Якщо робити ротацію, то треба мобілізувати ще половину людей в країні. Якщо не робити, тоді вони потерпають. Що з цим робити, який хоча б не довгий план, а хоча б короткий, на рік. До військового керівництва кажуть: "Дайте якесь бачення". Бачення нема. Бачення – просто живемо, як жили. А нас це не влаштовує", - сказав Арахамія.

Нардеп зазначив, що Генштабу треба скласти і надати Раді план війни.

"Інституція каже: я хочу воювати наступний рік так, мені треба стільки людей, ось стільки людей мені треба відпустити, тому що вони вже стільки воюють, що не можуть, і мені треба стільки грошей. І такого плану ніхто не має в країні", - пояснив Арахамія.

Топ коментарі
+37
Де ця авпа була останні три місяці, у коксовому коматозі. Випригне раз у три місяці як чорт з табакерки. Якусь уйню намеле і знову згикає
показати весь коментар
24.11.2023 23:51 Відповісти
+34
Агрохімія, а ти підеш ?
показати весь коментар
24.11.2023 23:51 Відповісти
+33
Агрохімія, або йди воювати , або закрий пельку і не патякай ,
бо від твоїх тупих і нікчемних заяв , просто нудить 😠
показати весь коментар
24.11.2023 23:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Арахамія - знахідка для ворога!

ЗАКОН УКРАЇНИ Про державну таємницю

Розділ II. ВІДНЕСЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ДО ДЕРЖАВНОЇ ТАЄМНИЦІ
Стаття 8. Інформація, що може бути віднесена до державної таємниці

До державної таємниці у порядку, встановленому цим Законом, відноситься інформація:

1) у сфері оборони:

про зміст стратегічних і оперативних планів та інших документів бойового управління, підготовку та проведення військових операцій, стратегічне та мобілізаційне розгортання військ, а також про інші найважливіші показники, які характеризують організацію, чисельність, дислокацію, бойову і мобілізаційну готовність, бойову та іншу військову підготовку, озброєння та матеріально-технічне забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань;

Розголошення цієї інформації - державна зрада.
показати весь коментар
25.11.2023 00:24 Відповісти
Мусорів на пенсії 40-60 років не думали мобілізувати?
показати весь коментар
25.11.2023 00:25 Відповісти
Мобилизуют экономически активное население, роботяг. Потом останутся одни мусара, которые работать не привыкли. И экономика полетит в тар-тарары.
показати весь коментар
25.11.2023 09:28 Відповісти
знайомий інженер сказав, що вже заморожують проєкти бо невистачає будівельників..
показати весь коментар
25.11.2023 11:59 Відповісти
засуньте ту хламідію зкуда витягли.
мертвий майже клоп, знову на покерувати українцями зхотів...
показати весь коментар
25.11.2023 00:26 Відповісти
Що цей дебіл несе, скільки всього у ЗСУ значиться? Понад мільйон людей. Скільки безпосередньо на нулі? 200-300 тисяч від сили. Нема ким ротувати?
показати весь коментар
25.11.2023 00:30 Відповісти
Ви думаєте,що ті хто перебуваючи в штаті ЗСУ та пригрівшись в тилу на продскладах так хочуть на "нуль"? Вони там один одного покривають. Їм простіше з вулиці нахапати та кинути в окопи.
показати весь коментар
25.11.2023 00:37 Відповісти
Зате агрохімія має чіткий план як красти.
показати весь коментар
25.11.2023 00:30 Відповісти
А якщо родичів з Сухумського пітамника запросить,то вони за банани ротацію забезпечать!
показати весь коментар
25.11.2023 03:16 Відповісти
Долбо--б... Для того, щоб мобілізувати ще "половину людей" в країні, треба цій половині повернути хабарі(взятки).
показати весь коментар
25.11.2023 00:30 Відповісти
То це ти ,мавпа зелена,повинна надати військовим якесь бачення.А вони згідно наявних ресурсів зроблять планування.Не військові ж керують державою та її можливостями,не вони законотворці,не вони виконавча влада,не вони домовляються з міжнародними партнерами,не вони навіть керують своїм міністерством,не вони навіть назначають на командирські посади,не вони навіть ухвалюють рішення на ведення бойових дій.Це все робите ви,зелені мавпи,на своїх монорадах,ставках,опах,кму.Чи ви,наркомани кончені,настільки вже одебілились що не розумієте що в цій країні робиться,як і навіщо.
показати весь коментар
25.11.2023 00:31 Відповісти
Ось таки ідіоти типа Арахамії , гетьманцева, безумной і подставляют президента.

вони не розуміють , що без Зе- вони даже не нулі , а взагалі минусові.

дивуюсь, що президент цього не розуміє
показати весь коментар
25.11.2023 00:40 Відповісти
Зе такий же долбоящер,якому тексти пишуть і за нього все вирішуе Єрмак
показати весь коментар
25.11.2023 00:55 Відповісти
президент і є та самма хламідіївщіна, єрмаковщіна, татаровщіна і далі по списку...
подивіться на себе - ви така зелена, зеленішої і не знайдеш...
показати весь коментар
25.11.2023 00:57 Відповісти
я б з вами зіграв в шахи - ніхт розуму в теткі...
навіть на степ вперед....
показати весь коментар
25.11.2023 01:02 Відповісти
А вам взагалі пити ніззя- ви стаете одразу типовим НЕДЕМОКРАТИЧНИМ СОВКОМ .
з темою « сам дурак» ви мабудь знайоми😁
показати весь коментар
25.11.2023 08:44 Відповісти
під хламідію бабла не буде
показати весь коментар
25.11.2023 00:50 Відповісти
Один військовий правильно сказав,а якого куя мають захищати країну прості люди платники податків,а саме люди які утримують купу чиновників і весь держ апарат,от і мобілізуй чинуш поліцаїв і решту суб'єктів які сидять на державних коштах.їх хватить з головою.А то виходить ті що створюють валовий продукт ті на передову,а паразити як сиділи так і сидять у теплих кабінетах придумуючи схематози по бруківкам і стадіонами.
показати весь коментар
25.11.2023 00:55 Відповісти
Вже неодноразово про це писав. Якщо у кого і є той "борг перед державою", то саме у чиновників та силовиків.
показати весь коментар
25.11.2023 09:05 Відповісти
Прості платники податків захищають перш за все свої ж родини, щоб їх рашисти живцем не поховали під руїнами домівок як у Маріуполі, свій народ, щоб його не вирізали яу у Бучі, своїх дітей, щоб їх по черзі не гвалтували нелюди і коли вони борються за життя своїх рідних і близьких вони думають перш за все про життя а не про чиновників
показати весь коментар
25.11.2023 11:15 Відповісти
"Великий політик" ...
показати весь коментар
25.11.2023 00:57 Відповісти
цього поца коли вже мобілізують?
показати весь коментар
25.11.2023 01:09 Відповісти
Воно нардеп, обраний народом. Воно нам закони ліпить, його мобілізовувати "не на часі"...
показати весь коментар
25.11.2023 01:16 Відповісти
воно мазане перемазане, тому не жаль...
вкидають, аби перевірити "настрої"
як ця ***** стала владою... пох
як цій ***** завадити! запитуйТЕ себе, патріоти!
і це я не лише про мавпу говорю
показати весь коментар
25.11.2023 01:19 Відповісти
Нє іщітє чєрной кошки в комнатє, когда ейо там нет. Комбінація проста, як двері в ОПі. Після позорного звільнення "заслуженого воєнкома" з Одеси, Гнусавий терміново розпорядився передати ТЦК до відання Головкома ЗСУ, вичекали два місяці і ось хитрожопий картяр в ефірі у Мальвіни уже віщує, в ЗСУ немає планів комплектації збройних сил. Двухходовочникі.
показати весь коментар
25.11.2023 02:13 Відповісти
Морда цього покидька вимагає каліцтва... Як уже настогидли отакі "зелені унтерменші"...
показати весь коментар
25.11.2023 02:15 Відповісти
Де план війни Генштабу?
Ось цей?
У нас немає на його виконання ні людей, ні грошей!

Срочно!
В Стамбул!
Підписуємо мирний договір з оркостаном.
Оман по плану


.
показати весь коментар
25.11.2023 02:16 Відповісти
Це якщо не рахувати К95 та їх друзів,родичів та іх друзів ну й надалі.
Думаю самої цієї публіки вистачить на ротацію,а половина країни буде працювати!
показати весь коментар
25.11.2023 03:14 Відповісти
Я нерозумію чому ця кацапська помойка 1+1 досі сере у мозок людям і не заблокована.Ця кацапська мавпа бреше про переговори(2022) що буцімто рашці потрібно тікі нейтральний статус і вона припине війну.І **** пробує залякати людей(треба мобілізувати півкраїни).А не пора зайнятись цім уродом щоб не займався деморалізацієй.
показати весь коментар
25.11.2023 04:45 Відповісти
шо і правда не розумієте?
та ви ж за її разом з бубою і голоснули - шо не так, знову Госдеп?
показати весь коментар
25.11.2023 05:17 Відповісти
Не вважайте усіх за ідіотів,я знав чим може закінчитись обрання блазня.
показати весь коментар
25.11.2023 05:28 Відповісти
і я знав,
а закинчилося все чим - ким?
показати весь коментар
25.11.2023 05:36 Відповісти
відбулаленим бубою?
шукайте інших, які не чекали - довбодятли зелені
показати весь коментар
25.11.2023 05:50 Відповісти
відбулаленими бубою?
шукайте інших, які не чекали, довбодятли зелені
показати весь коментар
25.11.2023 05:51 Відповісти
Думаю цього поца випустили у ефір з якоюсь конкретною метою, типу, перевірки настроїв суспільства й його реакцію. Бо це дрібна особа, яка для того, щоб говорити українцям про такі серйозні речі.
показати весь коментар
25.11.2023 07:31 Відповісти
Та ні, добровольці вже закінчились. Пів міліона вже виїхали та продовжують виїзджать різними засобами. Втрати дуже великі - міняти полеглих просто вже ніким. А на раші працють рекрутінгові центри - і там свідомо йдуть вбивати Україну. Он на останьому футбольному матчі збірної - на трибунах одні мужчини і при наїзді камери - все брюлеться. Воювати більше нікому - а скіки притримається ЗСУ проти у декілька разів переважаючого ворога - бо всю оборонку бачить і робить тіки зеленский по відосам. Он у окупованному геніческу вже місцева влада(обрана окупантами) зносить все шо дає пам'ять про Україну - і не окупанти, а саме місцеві, хто пішов служити рашистам.
показати весь коментар
25.11.2023 05:22 Відповісти
Виїджають різними шляхами як із росії так і з України. Коли стабільно працює м'ясорубка і працює інтернет, який не дасть приховати втрати рашистів, то скільки не відкривай рекрутингових центів як на росії так і у СНД бажаючих вмирати за х#йла та олігархів більше не стане, бо ні на які гроші кацапи не проміняють своє життя. Це тварини у які перш за все трясуться за власну шкуру. А український народ воєює за власні родини, за своїх дітей, за життя на батьківщині і тому народ неможливо перемогти.
показати весь коментар
25.11.2023 11:22 Відповісти
Та це сраного фсб методичка - "во.вати немає кому, ми програємо, всі втекли" й т.д.
показати весь коментар
25.11.2023 11:46 Відповісти
100-110 r 200за 1год 9мес. войны,от инфарктов больше 400к в год умирает,так что нех ******* про мега втраты,сам думаал больше у нас потерь но после опред.разговора с опред.людьми удивился что еще приемлимо по потерям,пускай тыловичков на фронт пока что берут, а то тел в армии много а на фронте около 200 к.
показати весь коментар
25.11.2023 11:54 Відповісти
Від інфарктів вмирають переважно старі люди, ідіот сраний. А на війни активна працююча частина населення середнього віку.
показати весь коментар
25.11.2023 12:27 Відповісти
У травні місяці миколаївска міська рада прийняла рішення про будівництво ТРЬОХ нових війскових цвинтарів, або розширення старих. І це тільки в одному місті. А по райьонам. А по іншім областям. Ти не з тими розмовляєшь і не дивись земарафон - бо там в загалі 1-7 у нашу пользу, як каже ветеринар зеленского.
показати весь коментар
26.11.2023 13:40 Відповісти
Цей чорножопий підр має сконати у тюрмі за злочини проти України і українців. Лише одна його фраза перед початком війни "це американські змі нагнітають істерію" замість того аби попередити людей і дати їм можливість евакуюватися із прикордонних областей, коштувала життя і покалічених доль десятків тисяч наших співвітчизників. А ще були кейси з домовленостями з рашистами про нейтралітет України у березні 2022, були схєматози на білоруському бітумі, на відмазування абрамовіча від санкцій тд.
показати весь коментар
25.11.2023 05:57 Відповісти
Хватит врать! Ротируйте с ментами, прокурорами и госчиновниками! Их армия! Всю жизнь на бюджете сидят.
И запустите рекрутинг! Учитесь у рфии. 7к баксов со старта подъемных, 100-200к грн зарплаты и достойные гарантии раненым и погибшим. А не то надувательство что сейчас. Хотят набрать людей на шару, в случае ранения или гибели - кидалово. А деньги наровят разокрасть.
показати весь коментар
25.11.2023 05:57 Відповісти
"Менти" вже і без Ваших порад по ротації працюють в зоні бойових дій.
показати весь коментар
25.11.2023 08:30 Відповісти
Нахріна нам ця обізяна при парламенті? якшо воно нічого не може вирішати - нехай піздує в війська і покаже свою спроможність. аж бісить. **** - приїду в відпустку - піймаю - за горло потримаю
показати весь коментар
25.11.2023 06:56 Відповісти
показати весь коментар
25.11.2023 09:30 Відповісти
😂👍

В Сухумському пітомніку під час бєзобразій розпаду совка порвалась сєтка і мавпи розбіглись по горах Кавказу... ну а далі всі знають: АбраХамія отримав громадянство України.
Пічаль 😕
показати весь коментар
25.11.2023 11:18 Відповісти
Навряд. Воно під охороною.
показати весь коментар
25.11.2023 11:43 Відповісти
Що значить половину мобілізувати?? Цей недоумки не має інформації скільки служать??скільки серед них кадрових військових, скільки мобілізованих, Інвалідів строковиків, ??чому не призивають строковиків?? Є багато видів служби де нема людей (поза зоною бойових дій)звичайно строковикам зараз треба платити як і мобілізованим
показати весь коментар
25.11.2023 07:20 Відповісти
І ця абхазька макака - член Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, яка визнає, що на другому році війни не знає що робити. Це чмо киває на військових, мовляв ми "рулимо", але кажіть нам що робити.
показати весь коментар
25.11.2023 07:55 Відповісти
Два слова притомно зв'язати не може, зелене бидло, але військове керівництво критикувати вміє. Бо є наказ від бубочки мочити військових.
показати весь коментар
25.11.2023 08:22 Відповісти
Що? Півкраїни не готові воювати? А чим вони, вашу мать, рік займалися!!!!!
показати весь коментар
25.11.2023 08:28 Відповісти
Кацапська слуга урода навмисно говорить так, аби ми злякалися і відмовилися від ротації військових.
показати весь коментар
25.11.2023 08:48 Відповісти
"Обезяна" немає відповіді, яка трагедія.
показати весь коментар
25.11.2023 08:56 Відповісти
Не розумію - яке відношення абізяна має до України?? Чому я винен слухати висновки якихось ідіотів?
показати весь коментар
25.11.2023 09:05 Відповісти
Пропоную Арахамію кулеметником в Авдіївку, а Безугла йому подаватиме патрони, а Стефанчука кашоваром і на 3 дні без ротаціїї, потім замінити памперси за день і знов на 3 дні без ротації, а Тищенка дроч, ой дроном управляти. Переможем за тиждень.
показати весь коментар
25.11.2023 09:22 Відповісти
У вас куча дармоїдів від ..ментів до депутатів е!!!!
показати весь коментар
25.11.2023 09:25 Відповісти
Горілка- це арахамія з мікрофоном..
показати весь коментар
25.11.2023 09:27 Відповісти
"аБлізяна ЗЄльоная" він 😂👍
показати весь коментар
25.11.2023 11:20 Відповісти

показати весь коментар
25.11.2023 09:39 Відповісти
В армии миллион максимум, чтобы его хаменить нужно мобилизовать миллион...
Причем тут половина людей? У нас два миллиона населения? Или два миллиона мужчин? Что он имел в виду, хотя бы сам понял?
показати весь коментар
25.11.2023 10:02 Відповісти
а ніхто точних цифр і незнає, зараз рахують чисто теоретично) бо фізичний перепис населення преносили з року в рік ,останні повний такий перепис був 22 роки тому, а демографічні зміни можуть бути дуже значні, враховуючи природнє скорочення населення, еміграцію, втрати територій через окупацію.
показати весь коментар
25.11.2023 12:13 Відповісти
"Україна потребує більш чіткого плану мобілізації, якого зараз немає. "

Підходив до кінця другий рік війни.
показати весь коментар
25.11.2023 10:34 Відповісти
Макака, я думаю цим все сказано.
показати весь коментар
25.11.2023 11:00 Відповісти
Коли вже цей мавпоподібний дегенерат закриє свою смердючу пельку?
показати весь коментар
25.11.2023 11:01 Відповісти
І оце тупе бидло є "головним підером фракції" в Раді?

Чому СБУ його ще ине застрелила, як "перемовника" у 2022 році?
показати весь коментар
25.11.2023 11:08 Відповісти
А цей син собаці , не хоче на фронт , на пару тижнів , Я даже більше скажу, якщо завтра, Арахамія та Єрмак , зненацька здохнуть, Україна не впаде , звичайним людям, стане дихати легше
показати весь коментар
25.11.2023 11:10 Відповісти
Это не тема для ПУБЛИЧНОГО обсуждения!
И идиоту понятно, решения, которое устроит ВСЕХ она не имеет.
Такое обсуждение не даст ничего, кроме срача.
показати весь коментар
25.11.2023 11:22 Відповісти
Давид, сделай себе наконец пластику!
Люди, не тебя слушают, а думают про обезьян. 😂
показати весь коментар
25.11.2023 11:23 Відповісти
2й рік повномасштабного вторгнення Рашистов а такі брехуни як Арахімія й досі у владі..... це якийсь пздц.
показати весь коментар
25.11.2023 11:40 Відповісти
женіть цю мавпу нах
показати весь коментар
25.11.2023 11:48 Відповісти
Якщо коротко пояснити,відповідальність нардепи брати небудуть,бо за "план" доведеться відповідати ,правильно? А війна ж може тривати 5 і 10 років , тож кожного року доведеться шукати нові мобресурси.
показати весь коментар
25.11.2023 11:54 Відповісти
Что то много хамии сегодня.
показати весь коментар
25.11.2023 11:56 Відповісти
Ця небрита пика явно не хоче на ротацію. А треба.
показати весь коментар
25.11.2023 12:35 Відповісти
Це він про Абхазію каже??
показати весь коментар
25.11.2023 19:30 Відповісти
Сторінка 2 з 2