10347 відвідувачів онлайн
3 752 31

Президент Швейцарії Берсе прибув до Києва

берсе

У суботу, 25 листопада, до української столиці прибув президент Швейцарії Ален Берсе для участі у міжнародному саміті з питань продовольчої безпеки

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у соцмережі Х (Twitter).

Зазначається, що після прибуття до Києва лідер Швейцарії візьме участь у міжнародному саміті з продовольчої безпеки та зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським.

"Основна увага зосереджена на впливі загарбницької війни Росії на світову продовольчу безпеку та довгострокову підтримку України Швейцарією", - зазначив Берсе.

Топ коментарі
+14
Так переживають за «світову продовольчу безпеку»...лицеміри...
А зброю не дають продавати Україні...щоб підвищити цю безпеку.
показати весь коментар
25.11.2023 10:01 Відповісти
+11
Нах він тут вперся зі своїм "нейтралітетом".
показати весь коментар
25.11.2023 10:04 Відповісти
+10
Навіть німці, хоч і не хотіли давати спочатку наступальні озброєння, майже одразу почали підготовку до передачі ППО Iris. Що це за нейтралітет такий, що вони відмовляються надати навіть засоби захисту? Та ще і блокують іншим (********** до Гепардів)?
Гнила політика країни, що сховалась в середині НАТО і вважає, що "схопили бога за бороду".
показати весь коментар
25.11.2023 10:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так переживають за «світову продовольчу безпеку»...лицеміри...
А зброю не дають продавати Україні...щоб підвищити цю безпеку.
показати весь коментар
25.11.2023 10:01 Відповісти
Нах він тут вперся зі своїм "нейтралітетом".
показати весь коментар
25.11.2023 10:04 Відповісти
Представьте ,как ЗЕЛОХ сытся разных шумов за дверью. Помните конференцию на ледовом поле,как он чуть под стол не залез? Так вот к чему я ,как не лох боится сейчас не то что стука в дверь ,а жужание комара. ЛЯ хеею.с него
показати весь коментар
25.11.2023 10:06 Відповісти
Доки воно сциться, гинуть наші люди..
показати весь коментар
25.11.2023 10:10 Відповісти
То Ви українську не розумієте? Я сказала теж саме, але з меншим текстом.
показати весь коментар
25.11.2023 10:18 Відповісти
Що за хрінь Ви несете?? Точно, що тупа троляка
показати весь коментар
25.11.2023 10:31 Відповісти
на расеи российский язык, а не русский. Русский , это национальность, и к расеи не имеет никакого отношения,точно так ,как и язык русский. Русский язык ,это старославянский переделанный и не имеет никакого отношения до расеи. То что там говорят на нём, ничего не означает. Русский язык появился на территории Киевской Руси ,а не на московии. Где вы тут увидел троллизм?
показати весь коментар
25.11.2023 10:37 Відповісти
на территории Киевской Руси был старославянский язык. а русский язык появился после смеси болгарского языка с тюркскими словами.
показати весь коментар
25.11.2023 16:27 Відповісти
Це є кацапський троль, невже не видно. Його завдання розхитувати політичну ситуацію в Україні
показати весь коментар
25.11.2023 10:27 Відповісти
Навіщо ви спілкуєтеся з російським чортом. Це ж бот
показати весь коментар
25.11.2023 10:36 Відповісти
Штаб-квартира МСАТ (IRU) знаходиться в Женеві..чому б відразу не вирішити питання з польськими перевізниками що блокують кордон??? Через те блокування недоходить допомога військовим, у першу чергу! Чи найвеличніший не буде такі питання обговорювати??? Виключити Польщу з системи, й нехай без TIR карнетів пробують перетинати кордони!
показати весь коментар
25.11.2023 10:08 Відповісти
Навіть німці, хоч і не хотіли давати спочатку наступальні озброєння, майже одразу почали підготовку до передачі ППО Iris. Що це за нейтралітет такий, що вони відмовляються надати навіть засоби захисту? Та ще і блокують іншим (********** до Гепардів)?
Гнила політика країни, що сховалась в середині НАТО і вважає, що "схопили бога за бороду".
показати весь коментар
25.11.2023 10:09 Відповісти
Читаємо між рядками …-приїхав на поділ гешефу для нейтральної Швейцарії після закінчення війни будь якою ціною , навіть поступками території .. бо потім вони будуть не проти для гум допомоги серез їхні банки
показати весь коментар
25.11.2023 10:17 Відповісти
На передову цього мудака. Нехай там про нейтралітет розповість.
показати весь коментар
25.11.2023 10:17 Відповісти
Он гражданин чужой страны и руководствуется желаниями своего народа. Не несите чушь.
показати весь коментар
25.11.2023 14:07 Відповісти
От і фашик підтягнувся.
показати весь коментар
25.11.2023 14:19 Відповісти
Почитайте значение слова фашизм, узнаете много нового для себя.
показати весь коментар
25.11.2023 14:29 Відповісти
Вашому прапорцю воно підходить.
показати весь коментар
25.11.2023 16:05 Відповісти
Мне подходит высшее образование, достойная работа, толерантность к различным мнениям и расовой принадлежности, поэтому я живу Германии. А вам бы подошло начать читать книги. Начните, может поможет.
показати весь коментар
25.11.2023 16:11 Відповісти
желанія его народа- це колабораціонізм з фашистами, видача євреїв і переплавлення коронок жертв концтаборів у золото, називаючи це нейтральністю.
Країна-тварюка мала сидіти на лаві підсудних в нюрнберзі, аде відпетляла. Мені шкода що йому на голову шахед не впав. Абсолютно нейтральне падіння було б. І навіть корисне.
показати весь коментар
25.11.2023 16:32 Відповісти
Что за бред вы несёте? Швейцария принимала и прятала у себя евреев и врагов нацистской германии. Где вы берете эту дичь? Швейцария нейтральна с 18 века. Это обеспечивается уникальным ландшафтом страны. Что за теории заговора? Где вы этого начитались?
показати весь коментар
25.11.2023 16:46 Відповісти
мій милий, ви б хоч своє невігластво тут посоромилися показувати. Почитайте хоча б про справу Кристофера Мейля, який улічив власну країну в співпраці з нацистами, після чого мав переховуватися в сша, і після 1 викритого щоденника "нейтральна країна" виплатила євреям декілька мілярдів репарацій і спішно провела референдум, на якому знищила всі докази про коронки і інші речі, за які мала б бути осуджена і горіти в пеклі.
Вчить історію не прикривайте подонків.

і якщо вас гугл забанив, пару ссилок
читайте, щоб не виглядати дурнем, прикриваючи скотів
https://z.berkovich-zametki.com/2018-znomer1-chizhik/
Швейцария и решение проблемы банковских счетов жертв Холокоста - SWI swissinfo.ch
показати весь коментар
25.11.2023 17:11 Відповісти
Ахах... Это источник?))) Серьёзно? Это вы не позортесь!!!)))
показати весь коментар
25.11.2023 17:18 Відповісти
вікі також не джерело?
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B5%D0%B9%D0%BB%D0%B8,_%D0%9A%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%84

дискусію з дебілом припинено
показати весь коментар
25.11.2023 17:22 Відповісти
Вики тоже не источник. Ее пишет кому захочется. Но внизу статьи действительно есть источник. Но, Кристофер Мейль и банки Швейцарии не равно граждане Швейцарии, избирающие себе президента в наше время. Ну а ваше хамство - это действительно повод прекратить разговор.
показати весь коментар
25.11.2023 17:37 Відповісти
Приїхати в воюючу країну теж треба смиливість.
показати весь коментар
25.11.2023 10:55 Відповісти
я б його на поріг не пустив
показати весь коментар
25.11.2023 16:33 Відповісти
Мирному швейцарскому товарищу полезно на собственной шкуре попробовать воздушный налёт!
показати весь коментар
25.11.2023 11:06 Відповісти
"Нейтральний" лицемір приїхав, щоб отримати гешефт від торгівлі українським зерном, щедро окропленим кров'ю українців. А дірку від швейцарського сиру не хочеш посмоктати, ******** "нейтральний"?
показати весь коментар
25.11.2023 11:24 Відповісти