Президент Швейцарії Берсе прибув до Києва

У суботу, 25 листопада, до української столиці прибув президент Швейцарії Ален Берсе для участі у міжнародному саміті з питань продовольчої безпеки
Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у соцмережі Х (Twitter).
Зазначається, що після прибуття до Києва лідер Швейцарії візьме участь у міжнародному саміті з продовольчої безпеки та зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським.
"Основна увага зосереджена на впливі загарбницької війни Росії на світову продовольчу безпеку та довгострокову підтримку України Швейцарією", - зазначив Берсе.
А зброю не дають продавати Україні...щоб підвищити цю безпеку.
Гнила політика країни, що сховалась в середині НАТО і вважає, що "схопили бога за бороду".