4839 відвідувачів онлайн

Стефанчук обговорив відбудову України з президентом Латвії Рінкевичсом

стефанчук,рінкевич

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук і президент Латвійської Республіки Едгарс Рінкевичс обговорили відбудову України та нагальні потреби українських Сил безпеки й оборони.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Стефанчук повідомив у Фейсбуці.

Голова ВР під час зустрічі подякував Рінкевичсу за рішення латвійського уряду вже цього року виділити на відновлення обʼєктів соціальної інфраструктури України пʼять мільйонів євро.

Також Стефанчук відзначив надану Латвією військову підтримку. Як зауважив він, країна вже надала зброю та військову амуніцію на суму майже 400 млн гривень, що робить її третім найбільшим донором серед партнерів України за відсотком національного ВВП й 18-м за абсолютним показником.Особливу вдячність спікер парламенту висловив Латвії за лікування й реабілітацію українських військових.

Також він подякував латвійському народу за волонтерські проєкти, спрямовані на підтримку України.

"Під час зустрічі обговорили декілька важливих тем. Зокрема, європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Розраховую на підтримку та адвокатування України на нашому шляху", – зазначив Стефанчук.

Серед іншого, сторони обговорили також Формулу миру Президента Володимира Зеленського.

Топ коментарі
+9
А мені б було стрьомно залишати за спиною такого кнура-людожера.
показати весь коментар
25.11.2023 23:06 Відповісти
+9
цьому хряку ніхто не вірить, і Рінкевічюс прекрасно розуміє, що стефанчук прсто звичайний "врємєнщік". Всі ж бачать як він блокує парламентську діяльність, направлену на допомогу Україні у війні. Натомість виписує перепустки на моря слугам урода.
показати весь коментар
25.11.2023 23:36 Відповісти
+7
ніхто не збирається йти з влади...
ці тварюки, ВСІ ДО ОДНОГО, думають що вони прийшли як *****, до смерті з передачею влади своїм дітям і жодної думки що вони, до перших, *****
, виборів,
а з такою мобілізацією, яка існує ще раніше..нахуй від корита...
бо народ скоро вибухне
і це не жарт...
питання часу
показати весь коментар
25.11.2023 23:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А мені б було стрьомно залишати за спиною такого кнура-людожера.
показати весь коментар
25.11.2023 23:06 Відповісти
Квартал до бані, а наш кнур вже роздягається.
показати весь коментар
25.11.2023 23:40 Відповісти
Типовий жиртрест.
показати весь коментар
25.11.2023 23:53 Відповісти
Та ні. Цей виглядає наче дітей їсть у вільний час.
показати весь коментар
26.11.2023 00:19 Відповісти
Робин Бобин Барабек, скушал 40 человек
показати весь коментар
26.11.2023 09:18 Відповісти
Йому не повірять!!!! Видно, що не мівіні сидить......
показати весь коментар
25.11.2023 23:06 Відповісти
ніхто не збирається йти з влади...
ці тварюки, ВСІ ДО ОДНОГО, думають що вони прийшли як *****, до смерті з передачею влади своїм дітям і жодної думки що вони, до перших, *****
, виборів,
а з такою мобілізацією, яка існує ще раніше..нахуй від корита...
бо народ скоро вибухне
і це не жарт...
питання часу
показати весь коментар
25.11.2023 23:10 Відповісти
МАРОДЕРАМ грошей на відбудову не дадуть
показати весь коментар
25.11.2023 23:12 Відповісти
Протягом 2020 року в межах «Великого будівництва» збудували 4000 км доріг за 120 млрд грн, проте як 2018 року на 3800 км доріг витратили 40 млрд гривень - будівництво стало дорожчим у три рази.
показати весь коментар
25.11.2023 23:13 Відповісти
але злодій Порошенко як так?
показати весь коментар
25.11.2023 23:20 Відповісти
власні комплекси своєї недолугості та близкького кінця владарювання, вони випалюють збагаченням на мародерстві та боротьбою з рейтингами тих , на кого їм так кортить бути схожими . Ця хвороблива заздрість й цькування- це показник "ЗНАКУ ЯКОСТІ "того, кого вони ненавидять .
показати весь коментар
25.11.2023 23:38 Відповісти
Стефанчука відгодовували на убій-на травневі шашлички.Лютий-вторгнення,березень-окупація столиці,квітень-зміна влади,9-те травня - побєдобєсіє на Хрещатику,показові страти неугодних українців,тушка Стефанчука на шашлички,концерт 95-го кварталу.
показати весь коментар
25.11.2023 23:17 Відповісти
а що війна вже закінчилась? а може заводи з виробництва боеприпасів і ракет побудуемо?
показати весь коментар
25.11.2023 23:19 Відповісти
Коль свинью ты вдруг забил,
Шкурку сдать ты не забыл?
За нее, уверен будь,
Ты получишь что-нибудь!
показати весь коментар
25.11.2023 23:21 Відповісти
цьому хряку ніхто не вірить, і Рінкевічюс прекрасно розуміє, що стефанчук прсто звичайний "врємєнщік". Всі ж бачать як він блокує парламентську діяльність, направлену на допомогу Україні у війні. Натомість виписує перепустки на моря слугам урода.
показати весь коментар
25.11.2023 23:36 Відповісти
Керівництво Ради блокує виїзд голови комітету з євроінтеграції Климпуш-Цинцадзе на зустріч з главами комітетів країн Євросоюзу
показати весь коментар
25.11.2023 23:45 Відповісти
та це тільки крайня антиукраїнська акція коливана. Він регулярно не випускає депутатів від ЕС для роботи в ПАРЄ або ж на будь-які міжнародні форуми з питань оборони та розвідки, навіть не дивлячись на те, що депутат є постійним учасником і доповідачем на конкретному форумі. І ця свиня це робить постійно, не дивлячись на офіційні запрошення, будь то сенаторів США, депутатів Європарламента або Бундестага.
показати весь коментар
26.11.2023 00:09 Відповісти
Скандальное интервью Арахамии / Статья "Бильд" / Безопасность Германии зависит от Украины
https://www.youtube.com/watch?v=EzCafW_fLfs
показати весь коментар
26.11.2023 01:48 Відповісти
В те пузище... що в прірву
показати весь коментар
26.11.2023 02:41 Відповісти
Честно сказатьть- мне вё ровно, главное это достаточно ли оружия для Украины. Остальное - фигня ...
показати весь коментар
26.11.2023 04:29 Відповісти
К стати. Народ Латвии до сих пор очень консервативен и государственный пост Ринкевича это политические игры. Мы были и остаёмся очень традиционной нацией. В месте с украинцами мы - сила настоящей Европы
показати весь коментар
26.11.2023 04:30 Відповісти
А обговорити блокаду на польському кордоні була можливість...?!
Бо скоро Армія залишиться без пального...
показати весь коментар
26.11.2023 06:24 Відповісти
Гроші йому не давайте !
показати весь коментар
26.11.2023 08:46 Відповісти
А що та свиня робить в Україні?
показати весь коментар
26.11.2023 09:14 Відповісти