4794 відвідувача онлайн

Мета України - поновлення територіальної цілісності. Ми не маємо наміру відступати у боротьбі проти РФ, - Кулеба

кулеба

Стратегічна мета України - поновлення територіальної цілісності в межах міжнародно визнаних кордонів за станом на 1991 рік.

Про це сьогодні у Брюсселі перед початком Ради Україна-НАТО заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

За його словами, Україна не має наміру відступати у боротьбі проти російської агресії, і її стратегічна мета щодо поновлення територіальної цілісності в межах міжнародно визнаних кордонів за станом на 1991 рік, залишається незмінною, що є важливим для безпеки усього євроатлантичного простору.

Топ коментарі
+3
Хто тебе питати буде яка в нас мета
зброю перестануть давати і тоді заспіваєш по іншому.

Треба було займатись ростом власного впк щоб ні від кого не залежати і тоді можна було б диктувати свої умови а коли свого нічого нема крім шашликів і асфальтоукладчиків то я б сидів тихо і не висовувався
показати весь коментар
29.11.2023 10:33 Відповісти
+2
Вип'ємо за те, щоб наші бажання співпадали з нашими можливостями! Слава Україні, смерть цапським покидькам!
показати весь коментар
29.11.2023 10:27 Відповісти
+1
Наша мета повний розвал кацапії, щоб на її місці було десь з десять держав без ядерної зброї і економічно неспроможних до нової війн
показати весь коментар
29.11.2023 10:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
дурік, наша мета: пояс незалежних держав від Кавказу до Балтики на кордоні з Україною
показати весь коментар
29.11.2023 10:21 Відповісти
кацапа зачем варуешь слоган пуйла "один пояс и один путь"
так тупо спалил кантору
сгинь
показати весь коментар
29.11.2023 12:41 Відповісти
Всі з базару, а - на базар. З базару - всі на базар.
показати весь коментар
29.11.2023 13:33 Відповісти
пиз-дять у адика все лозунги как под копирку...
показати весь коментар
29.11.2023 13:40 Відповісти
Вип'ємо за те, щоб наші бажання співпадали з нашими можливостями! Слава Україні, смерть цапським покидькам!
показати весь коментар
29.11.2023 10:27 Відповісти
Наша мета повний розвал кацапії, щоб на її місці було десь з десять держав без ядерної зброї і економічно неспроможних до нової війн
показати весь коментар
29.11.2023 10:29 Відповісти
ви сильно добрі до кацапів
на місці так званої росії провалиться земля аж до вогню ядра землі
в якому сгорять всі кацапи і більше ніяка сво-лочь там жити не зможе
показати весь коментар
29.11.2023 12:46 Відповісти
Стратегічна мета України - поновлення територіальної цілісності в межах міжнародно визнаних кордонів за станом на 1991 рік, а стратегічна мета "зеленої влади" це мабуть виконання оманських домовленостей, згідно яких нинішні окуповані території мають відійти рашисту....
показати весь коментар
29.11.2023 10:32 Відповісти
скинь текст "обманськи домовленносте" сюди і підписи сторін
інакше - станеш піз-дабо-лом і в тебе виростуть роги
показати весь коментар
29.11.2023 12:50 Відповісти
для чого щось скидати "зеленим рогатим піз-дабо-лам", котрі не думають,а що є результатом того ,що діється в Україні, і хто за цим стоїть...???
показати весь коментар
29.11.2023 12:59 Відповісти
патамуша їх немає на бумазі
дурілка ти картонна
іпсо касапів в чистому виді
сгинь
показати весь коментар
29.11.2023 13:00 Відповісти
Хто тебе питати буде яка в нас мета
зброю перестануть давати і тоді заспіваєш по іншому.

Треба було займатись ростом власного впк щоб ні від кого не залежати і тоді можна було б диктувати свої умови а коли свого нічого нема крім шашликів і асфальтоукладчиків то я б сидів тихо і не висовувався
показати весь коментар
29.11.2023 10:33 Відповісти
" Мета України - поновлення територіальної цілісності. Ми не маємо наміру відступати у боротьбі проти РФ, - Кулеба" Дякувати Богу хоч хтось з політиків ще про це відкрито говорить. Тільки як це в,яжеться зі свіжою заявою боневтіка про посилення фортифікацій та замінування мені не зовсім зрозуміло.... Бо це більше схоже на "аставіть всьо как єсть".........
показати весь коментар
29.11.2023 10:33 Відповісти
Отож в цьому і є біда зрадницько-продажної влади шмарклі. Воно не хоче боротися з РФ від слова зовсім. І хай не ******* про кордони 1991р. Вангую- навесні будуть вмовляти (вже в СМІ іде масована підготовка всього зеленобидла) як раз залишите все як є- південь, Крим, Донбас ворогу- бо з партнерами пересорились з усіма, зброї мало, найкращих воїнів згубили навмисно в м*ясних штурмах під Бахмутом , Авдіївкой і т.п. і зеленобидло вже дуже втомилось від війни, хоче пити, гуляти та лизати зад "найвялічайшему переможцю" над незрозуміло ким, а влада хоче виконати оманськи угоди і далі красти з космічною швидкістю з бюджету країни.ЦЯ ВЛАДА ніколи не буде боротися з РФ до свого останнього подиху. БО ЦЯ ВЛАДА І Є СТАВЛЕНИКИ РФ
показати весь коментар
29.11.2023 10:48 Відповісти
показати весь коментар
29.11.2023 12:53 Відповісти
Ти для чого, скинув (і текст і іпальник куйла)) і кому втулив цю "рашистську брехливу туфту датовану 30-08- 2008 року???
показати весь коментар
29.11.2023 13:06 Відповісти
він не мій ,а куйло всія 3,14рації .та й я його фотографій не виставляв ніколи ,позаяк він нелюд і вбивця українського народу.Дай Боже,щоб його не те,що закрили ,а "усипили" як скажену тварину .Свої коменти , сам виставляєш,їх без потреби комусь їх шукати
показати весь коментар
29.11.2023 13:32 Відповісти
куйло в 2008 такой малоденькій
а еще не знает что уже в 2023 году он будет випускать на волю людоедов
шоби жрали кацапов в подворотнях
приятного им аппетита
показати весь коментар
29.11.2023 13:25 Відповісти
На жаль не можу тут поставити "смайлік" з дико ригочущей пикой чи ригачку)))))
а так - заценів вашу іронію
показати весь коментар
29.11.2023 13:52 Відповісти