9450 відвідувачів онлайн
22 551 117

Із 1 грудня на Закарпатті запроваджено перевірку документів громадян

паспорт

На території Закарпатської області з 1 грудня запроваджується перевірка документів громадян.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Закарпатську ОВА, таке рішення ухвалила Рада оборони області.

Як зазначається, зміни діятимуть від завтра, 1 грудня 2023 року, до завершення воєнного стану в Україні.

Повідомляється також, що спільним наказом голови обласної військової адміністрації й начальника ОТЦК та СП призначені коменданти районів і міст Закарпатської області. Останні визначать уповноважених осіб для здійснення перевірки документів.

"Такі заходи здійснюються відповідно до Порядку перевірки документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян під час забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, затвердженого постановою КМУ від 29 грудня 2021 року №1456", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+41
избиратели Зе должны быть рады такому новшеству
показати весь коментар
30.11.2023 20:32 Відповісти
+28
На Закарпатье ДРГ? Вы, там водки не выпили?🍾
показати весь коментар
30.11.2023 20:42 Відповісти
+26
Здрастуй , Оруел !
показати весь коментар
30.11.2023 20:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
а в "Бохо" і "Тандирі" коли почнуть перевіряти?
показати весь коментар
30.11.2023 23:01 Відповісти
Зелені шмарклі ср@ли на закони. Ім треба терміново наловити м'яса.
показати весь коментар
30.11.2023 23:35 Відповісти
А коли призначать комендантів та почнуть перевірку документів в Буковелі, Кончі-Заспі, Козині, Печерську,......................? В 2100 році? Чи це ранувато і тому заплановано на 3000 рік?
І взагалі, перевірку ведуть патрулі з ТЦК та поліції, а що ж таке сталось на Закарпатті? Поліція втекла в Угорщину? Чи мається на увазі, обов'язковість носити при собі не лише посвідчення особи, а і обліково-послужні документи з ТЦК? А як же диджиталізація ім.Федорова-Умєрова, що впроваджена в МОУ? ТЦК не має доступу до бази даних, щоб отримувати дані про те, який статус має зупинений Вася? В них немає смартфонів, через які можна організувати доступ і перевіряти людей? А що далі зобов'яжуть носити? Всі папери, включно з медичною карткою?
Взагалі, я б промовчав, але зараз лазять в селах по будинках і вручають повістки, а всілякі клуби, спортзали, райони з недешевим житло старанно ігнорують. І все це прикрашають розповідями про патріотизм.
А чому, шановні, в Україні 2023року, показати патріотизм на фронті, це для бідних, а патріотично освоювати державні кошти - для багатих?
показати весь коментар
01.12.2023 00:23 Відповісти
А ОП та ВР не хочуть перейти на режим "воєнного стану"..?!
І трохи помічників депутатів прошерстить...?!
показати весь коментар
01.12.2023 00:42 Відповісти
Кого це мені нагадує.
Силовиків поближче тримати треба, да повноважень побільше. Автозаки не даремно закуповували.
Вільна і квітуча диктатура. Гарно.
Із нетерпінням чекаєм на трудову повинність, індульгенції, приманоктис, обмін холопами...
показати весь коментар
01.12.2023 01:52 Відповісти
https://youtu.be/_DSHA1IgvJs?t=2352 очима німця в ЗСУ
показати весь коментар
01.12.2023 02:57 Відповісти
памятник равлику зачотний, навіть дивно що тіко 500 тищ
показати весь коментар
01.12.2023 09:54 Відповісти
якщо встигнуть, то виборці зеленського можуть сфотографувати свого кумира верхи на тому равлику для обкладинки журналу Time.
показати весь коментар
01.12.2023 16:34 Відповісти
Стуй, я ти кажу. Утягни з жеба та дай ми поникати твої докУменти. Пак шупайся май скорі. )))
показати весь коментар
01.12.2023 07:58 Відповісти
Пак нич з собоу не мау. -Нич не маш? Пак якись папір укажи. Но, хлопці, імайте го.
показати весь коментар
01.12.2023 08:28 Відповісти
Но, пак ідіт до фраса, бога вам того ралянського ! Не мерингуйте ня, на мою душу !
показати весь коментар
01.12.2023 10:22 Відповісти
радянського