11931 відвідувач онлайн
1 726 11

Росія розблокувала ухвалення кадрових рішень в ОБСЄ

обсє

Про це розповів постпред США у ОБСЄ Майкл Карпентер, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.

Посол Карпентер повідомив про завершення переговорів про те, щоби не залишити організацію без легітимного керівництва.

"Ми щойно досягнули домовленості про продовження на 9 місяців мандату чотирьох ключових посадовців. Я розраховую, що ця домовленість буде дотримана", - заявив він.

Таким чином, за словами Карпентера, чинний генеральний секретар, керівник БДІПЛ ОБСЄ, спецпредставник з питань свободи медіа та комісар з питань національних меншин продовжать роботу у наступному році. Вони були обрані 3 роки тому, і мандат всіх чотирьох керівників спливав на початку 2024 року.

"Це дозволить зберегти організацію функціональною", - пояснив посол, додавши, що члени ОБСЄ домовилися працювати над погодженням повноцінної заміни.

"За цей час ми обговоримо, хто найкраще підходить для того, щоби очолювати організацію", - пояснив посол США.

Раніше міністр закордонних справ Лавров не виключив того, що заблокує діяльність ОБСЄ, не голосуючи за ключові кадрові рішення.

Топ коментарі
+7
Один мудак блокує рішення усіх інших. Це ГАНЬБА і ОБСЄ треба самороспустится аби не згоріти від сорому!!!
показати весь коментар
01.12.2023 15:33 Відповісти
+7
Навіщо для того, щоб вийти з туалету, довбати голоаою отвір над внітазом, коли можна просто відчинити двері? 🤔 Щоб розблокувати роботу ОБСЄ незавжди, а е на 9 місяцвв потрібно просто вигнати кацапів і можливо угорців.
показати весь коментар
01.12.2023 15:35 Відповісти
+4
Грёбаный ***дец! Рашка решает. У меня нет слов.
показати весь коментар
01.12.2023 15:36 Відповісти

Завантаження...