10938 відвідувачів онлайн
3 409 26

Молдова обурена черговою торговельною війною з боку РФ. Росія обмежила ввезення сільгосппродукції з Молдови

молдова

Агентство безпеки харчових продуктів Молдови (ANSA) в п’ятницю, 1 грудня, розкритикувало як необґрунтоване рішення Росії обмежити імпорт молдовської сільгосппродукції через нібито виявлених шкідників.

Про це йдеться в заяві агентства, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.

ANSA вказує, що останнє рішення російської влади запровадити ембарго на молдавські фрукти та овочі "необґрунтоване і завдає шкоди молдавським виробникам". Крім того, воно суперечить міжнародним фітосанітарним принципам і не ґрунтується на реальних аргументах.

"Молдовські фрукти та овочі експортують більш ніж у 80 країн світу, цього року обсяги експорту слив і яблук у європейські країни подвоїлися. Від жодної країни, крім Росії, не було повідомлень про жодні порушення", – заявляє відомство.

Там додали, що ембарго, введене Росією, "не має жодного стосунку до якості продукції з Молдови", а до 1 грудня російська влада офіційно не повідомляла про намір запровадити будь-які обмеження.

30 листопада Россільгоспнагляд – російський фітосанітарний регулятор – заявив, що Росія з 4 грудня обмежує ввезення сільгосппродукції з кількох районів Молдови через "систематичні виявлення в овочах і фруктах карантинних об'єктів, здатних завдати багатомільярдних збитків сільськогосподарському виробництву Росії".

Минулого року Россільгоспнагляд також оголошував про запровадження обмежень на ввезення до Росії сільгосппродукції з 31 району Молдови. У Кишиневі тоді казали, що заборона Росії має політичні причини.

До того ж, про російську заборону стало відомо після того, як Європейський Союз тимчасово скасував мита і квоти на імпорт семи видів фруктів та овочів з Молдови, щоб підтримати її економіку на тлі наслідків від війни РФ проти України.

Топ коментарі
+10
ха ха, ці ще чогось не зрозуміли
показати весь коментар
01.12.2023 20:49 Відповісти
+4
Туго ж до них доходить. Москалі заявляють прямим текстом "Молдова буде наступною" (ага, типа нас вони вже пройшли), а ці все ще туплять, куди вино везти...
показати весь коментар
01.12.2023 21:13 Відповісти
+3
Хай краще метил знайдуть, причому насправді Щоб був Містер Сідр-2))
показати весь коментар
01.12.2023 20:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ха ха, ці ще чогось не зрозуміли
показати весь коментар
01.12.2023 20:49 Відповісти
Молдованє - а ви думали це цацкі пєцкі ?!
показати весь коментар
01.12.2023 21:10 Відповісти
А через які країни вони ще щось імпортують в козлостан?
показати весь коментар
01.12.2023 20:53 Відповісти
А до чого це тут?Кацапи просто не беруть у молдован кукурузу чи горошок...може вино ше.
показати весь коментар
01.12.2023 21:04 Відповісти
Через які країни бл? Страшно зізнатись навіть собі , що всі мерзенні так званні наші "союзники" продовжують торгувати з терористами нацистами козлячими, підтримуючи таким чином їх недоармію і фінансують вбивств українців?
показати весь коментар
01.12.2023 21:15 Відповісти
Чому ж бл...вам страшно?Чи не видно що кожен прости господи партнер....думае за свою дупу,в першу чергу?Ми по Зеленському,весь мир захищаемо.....А вони да....торгують.Вони плювать,вибачте .....Поляки венгри словаки....тай молдовани брати!!!!Прости господи.Торгують.......Нафта кацапська....уран с кацапстана куди пливе???Сюр......
показати весь коментар
01.12.2023 21:21 Відповісти
Це в тебе кацапсько-малдавскій діалект?
показати весь коментар
02.12.2023 01:23 Відповісти
Фрукти то ще пів біди. Тут на цензорів була новина ,що з України до цього часу йшли комплектуючі до літаків в кацапстан.
Чи це інше?
показати весь коментар
01.12.2023 21:22 Відповісти
наступний крок - в вині знайдуть етіленгліколь ))) дєті онищенка ))
показати весь коментар
01.12.2023 20:53 Відповісти
Хай краще метил знайдуть, причому насправді Щоб був Містер Сідр-2))
показати весь коментар
01.12.2023 20:55 Відповісти
Це ж було вже (с)
показати весь коментар
01.12.2023 20:54 Відповісти
Одним словом молдовани..... Обурення?Прости господи......
показати весь коментар
01.12.2023 20:54 Відповісти
Тобі молдовани в салат нас..али)?
показати весь коментар
01.12.2023 21:23 Відповісти
Акції петрушки на фондових біржах обвалились.
показати весь коментар
01.12.2023 20:55 Відповісти
показати весь коментар
01.12.2023 20:59 Відповісти
А вас на вашем вине еще не натренировали? Та у вас в каждом овоще мышьяк, а в вине - цианид.
показати весь коментар
01.12.2023 20:55 Відповісти
Кацапи мстять всім , бо це дикуни і жорстокі терористи , яким не може
бути місця на землі 😠
показати весь коментар
01.12.2023 20:58 Відповісти
"Букет Молдавії"-всьо!
показати весь коментар
01.12.2023 21:06 Відповісти
Туго ж до них доходить. Москалі заявляють прямим текстом "Молдова буде наступною" (ага, типа нас вони вже пройшли), а ці все ще туплять, куди вино везти...
показати весь коментар
01.12.2023 21:13 Відповісти
От цікаво. Виходить с/г продукції скрізь завалісь, чому стільки лемету про голод у Африці та Азії ??
показати весь коментар
01.12.2023 21:13 Відповісти
Скиньте ціни на продукцію для свого народу, а кацапи нехай хрін нюхають.
показати весь коментар
01.12.2023 21:47 Відповісти
В нас Иолдовани на Привозі торгують яблуками, сливами, грушами тощо. Ціни нормальні, якість більш-менш.

Хай везуть до нас - буде файна заміна польськім!
показати весь коментар
01.12.2023 22:10 Відповісти
Не так швидко, за польські яблука ще років 100 українці в рабстві будуть. Не даремно ж нелох на колінах просив вибачення у пшеків за волинську рєзню бензопилою.
показати весь коментар
02.12.2023 01:27 Відповісти
Санду наконец ввела санкции против рашки. Ожидаемо.
показати весь коментар
02.12.2023 07:27 Відповісти