11182 відвідувача онлайн
3 449 17

США найближчими роками збільшать виробництво боєприпасів у чотири рази, - Остін

сша,виробництво,боєприпаси

Високі темпи використання артилерії в Україні переконливо доводять потребу великих інвестицій у розробку боєприпасів.

Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін під час виступу на Форумі з питань національної оборони в Каліфорнії, інформує Цензор.НЕТ

"За нинішньої адміністрації виробництво артилерійських снарядів у США не просто збільшиться. Воно не просто подвоїться. Воно збільшиться вчетверо", - заявив він.

Остін зазначив, що "порівняно з оборонним бюджетом п'ятирічної давності, зараз США вкладає майже на 50 відсотків більше коштів у виробництво боєприпасів.

Глава Пентагону також повідомив, що США розпочали найамбіційнішу модернізацію оборонно-промислового комплексу за майже 40 років.

"Близько 50 млрд доларів підуть на нашу оборонно-промислову базу. І це створить, чи підтримає десятки тисяч американських робочих місць у більш ніж 30 штатах. Йдеться про виробництво ракет в Аризоні, автомобілів у Вісконсіні та Індіані, а також артилерійських снарядів у Пенсільванії, Огайо та Техасі", - зазначив Остін.

Топ коментарі
+8
Як я радий за робочі місця в сша! Орли! Витрачати по 1 трильйону (!) в рік на війну, щоб виявитись абсолютно не готовими до війни.... Нонсенс.
показати весь коментар
03.12.2023 08:02 Відповісти
+5
США в військовому плані виявилися великою мильною бульбашкою з запахом Голівуду.
показати весь коментар
03.12.2023 08:05 Відповісти
+5
Добре, що повідомили, після цього Боневтік в чотири рази збільшить фінансування марафону, фрідом, дом, ради та інших вже українських дурілок. Не забуде і про кінопроекти для своїх друзяк-уклоністів. А оборона? Так американці все роблять, а він гарно підголить борідку і вранці на марафоні хлиплим голоском прочитає із папірця "американці дайте, нас вбивають". Під вечір збацає відосік, в якому закріпить вимогу і нарід буде пісяти кип'ятком, що президент все випросив і якби не він...
показати весь коментар
03.12.2023 08:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Як я радий за робочі місця в сша! Орли! Витрачати по 1 трильйону (!) в рік на війну, щоб виявитись абсолютно не готовими до війни.... Нонсенс.
показати весь коментар
03.12.2023 08:02 Відповісти
А хто тобі сказав, ватніку, що не готові? Ядерна тріада на місці. Всі ударні авіаносці в строю.
показати весь коментар
03.12.2023 08:21 Відповісти
Тобто, ти, мастрояні, визнаєш, що рососія та сша, по суті, тільки на ЯЗ розраховують? Дві ягодиці одніє дупи.
показати весь коментар
03.12.2023 08:53 Відповісти
США не кацапія - стратегічних запасів не чіпає - ти паче якщо сама не воює...
А вот кацапи відкрили усі склади ссср, де зброя 100-т років складалась
... і тупо зі страху ВСЕ пустили програшну на авантюру
*
США просто мліють - ВСЕ озброєння ссср по всьому світу БУДЕ ЗНИЩЕНО
США - тепер передова держава по продажу ЗБРОЇ
*
https://ehorussia.com/new/node/29977 Крупнейшая на Ближнем Востоке аэрокосмическая выставка Dubai Airshow 2023, где собрались ведущие производители гражданской и военной авиатехники, похоже, завершилась фиаско для «Рособоронэкспорта». По итогам мероприятия, которое проходило с 13 по 17 ноября в Дубае, входящая в холдинг «Ростех» госкорпорация - монополист в поставках российского оружия на экспорт - не сообщила о подписании ни одного контракта.
показати весь коментар
03.12.2023 11:29 Відповісти
США не готувались до великої і довгої війни на землі - це не входило в їх стратегію. Їх гроші ідуть на флот + авіацію і то і друге дорого. А також на спецвійська чисельнисть яких має бути 100-150 000. АЛЕ США ніколи не планувало вести війну наземню міліонними арміями затяжну і артилерійську - в їх картині світу якщо таке вже є - це уже генерали прорахувались.
показати весь коментар
03.12.2023 13:47 Відповісти
Може це була ще одна із цілей СВО? Все іде по плану, путін? (Сарказм)
показати весь коментар
03.12.2023 08:04 Відповісти
США в військовому плані виявилися великою мильною бульбашкою з запахом Голівуду.
показати весь коментар
03.12.2023 08:05 Відповісти
Ватніку, ти вже тут сірководень від Піськова розповсюджуєш?
показати весь коментар
03.12.2023 08:13 Відповісти
У них іще авіація є. Може там є якась вундер-вафля, здатна викосити мільони наступаючої піхоти
показати весь коментар
03.12.2023 08:29 Відповісти
Добре, що повідомили, після цього Боневтік в чотири рази збільшить фінансування марафону, фрідом, дом, ради та інших вже українських дурілок. Не забуде і про кінопроекти для своїх друзяк-уклоністів. А оборона? Так американці все роблять, а він гарно підголить борідку і вранці на марафоні хлиплим голоском прочитає із папірця "американці дайте, нас вбивають". Під вечір збацає відосік, в якому закріпить вимогу і нарід буде пісяти кип'ятком, що президент все випросив і якби не він...
показати весь коментар
03.12.2023 08:13 Відповісти
Коли США це повідомляли, вони й не думали про той Дебіломарафон. Вони хотіли сказати, що готовляться до великої війни.
показати весь коментар
03.12.2023 08:18 Відповісти
Два місяці тому
"Он заявил, что в настоящее время США производят примерно 28 тысяч снарядов в месяц, что уже вдвое больше, чем было в феврале 2022 года, когда российские войска вторглись в Украину.

Душ сообщил, что производство будет наращиваться постепенно: сначала с 28 до 36 тысяч снарядов ежемесячно, затем с 48 до 57 тысяч, в начале 2025 - до 80 тысяч снарядов и до 100 тысяч - до конца 2025-го."

28 тисяч в 4 раза - більше 100 тисяч
2025 рік це вже інша адміністрація

щось не сходиться
показати весь коментар
03.12.2023 11:39 Відповісти
Ви порахували налагодження кількості випуску снарядів в Укрїні чи США? За американців не турбуйтеся, так все нормально, раджу подивитися на Україну і запитати - де нашві снаряди, бо 43 мільярди гривень просто кудись зникли у 2022 році, ніхто не сидить і снарядів немає? Що то було?
показати весь коментар
03.12.2023 12:28 Відповісти
Новина про США, тому про США

Про 43млрд не знаю. Є посилання?
Але є багато новин, що зброю оплачують, а по факту поставок немає

США пропонували 1.5 року безкоштовний лендліз
Тобто в кращому випадку отримали би безкоштовно зброю, та не втратили би 43млрд
в гіршому просто втратили би 43млрд
показати весь коментар
03.12.2023 13:05 Відповісти
Артиллерия -- бог войны. Идти вперёд без поддержки артиллерии-
самоубийство. А ещё прикрытие сверху, что бы за шею не капало.
показати весь коментар
03.12.2023 12:30 Відповісти