11685 відвідувачів онлайн
22 046 272

Що робила Україна з 2014 року? Вже мали бути гори артилерійських боєприпасів, - генерал Ходжес

бен,ходжес

Україна може під час війни самостійно виготовляти артилерійські боєприпаси. Потрібне лише постачання пороху і деякі матеріали.

Про це заявив колишній командувач армії США в Європі генерал у відставці Бен Ходжес в інтерв'ю Голосу Америки, передає Цензор.НЕТ.

"Я знаю, що деякі компанії такі як Rheinmetall, BAE та кілька інших заявили, що збираються виробляти певні речі в Україні. Але насправді треба звернути увагу ось на що. Давайте будемо чесними - що робила Україна з 2014 року? Вже мали бути гори артилерійських боєприпасів. Так можна бути розчарованим, що Захід не надає більше. А що зробила Україна після 2014 року для збільшення власного виробництва боєприпасів? Україна десятиліттями була серцем оборонної промисловості Радянського Союзу", - зазначив він.

За словами Ходжеса, Україна має зробити все можливе, щоб збільшити виробництво.

"Так, виробництво німецьких літаків у Другій світовій війні досягнуло піка в 1944 році, коли Німеччину вже бомбардували британці та американці, тому — так — виробництво під час війни можливо збільшити. ... Звісно Україні важливо постачати готові боєприпаси. Але так - Україна може виробляти сама. Ззовні потрібне лише постачання пороху і деякі матеріали", - додав він.

Топ коментарі
+47
генерал абсолютно правий і усі це знають. про те про що говорили, де "патронний завод"? ні Порошенко ні Зермак не домоглися запустити.
показати весь коментар
04.12.2023 11:16 Відповісти
+30
Сьогодення України не снаряди, а боротьба оп з Україною, вірніше її захисниками. Який там список кандидатів на пост Залужного виложила безумна Марина?
показати весь коментар
04.12.2023 11:16 Відповісти
+28
Генерал має рацію. На марафоні про таке не скажуть.
показати весь коментар
04.12.2023 11:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Мне вот интересно, а чего к Израилю таких предъяв нет, а пригнали сразу 2 авианосца против чуваков в шлепанцах с калашами?
показати весь коментар
04.12.2023 12:02 Відповісти
Авіаносці пригнали для хлопців з рушниками на головах.
показати весь коментар
04.12.2023 12:35 Відповісти
А к Израилю были претензии, что они где-то просрали свои авиабомбы, и что они делали прошлые 10 лет?
показати весь коментар
04.12.2023 16:26 Відповісти
А вони їх просрали? Ізраїльтяни розміняли безпеку країни на грошики від ворогів, як це зробив зельць, припинивши освоювати гроші з державного бюджету України виділені на армію в обмін на задоволення кацами, власних бізнесінтересів та інтересів свого оточення?
показати весь коментар
06.12.2023 14:39 Відповісти
А США помогают только Зе? Не всей Украине, а Зекоманде?
показати весь коментар
06.12.2023 15:01 Відповісти
США допомагають українському народові
показати весь коментар
06.12.2023 15:07 Відповісти
Так хай і допомагають народу, а Зекоманду вже після війни скинемо, або зараз хунта може трапитись. А не кажуть, шо не дамо ні хера, бо в вас Дерьмак, або що ви самі винні, шо віддали своє озброєння в обмін на папірці.
показати весь коментар
07.12.2023 11:27 Відповісти
Генерал Ходжес мабуть забув, що з 2014 року діяло негласне ембарго на постачання зброї та матеріалів для її виробництва для України. Є десятки публічних прикладів, коли європейські та американські оборонні компанії відмовляли у співпраці українським. А заява про те що Україна повинна була мати гори артилерійських снарядів смішна в контексті того що ЄС та США маючи фактично необмежені фінансові ресурси другий рік поспіль не можуть значно наростити виробництво зброї. Україна в 2014 році опинилась в глибокій економічні кризі з якої насилу вилізла до 2016 року і не маючи необхідних фінансів та технологій всеодно спромоглася наростити свої військові потуги. Інша справа що цього виявилося недостатньо, Тому подібні заяви Ходжеса це констатація повної імпотенції ВПК країн Заходу.
показати весь коментар
04.12.2023 12:04 Відповісти
Дуже просто говорити, коли твоя країна не в стані війни з таким противником як росія. Так, в чомусь він правий. Але я хочу нагадати, що з 2014 року було підірвано 5 арсеналів, де зберігалось десятки тисяч тонн ***********. Розвідка ворога теж працює, і даю 100% що якщо б ми почали серійне виробництво ракет або снарядів, то була б диверсія. Зараз ми не можемо на своїй території того робити.
показати весь коментар
04.12.2023 12:06 Відповісти
Жлобоеліта України ії представники у владі звикли жити задарма, на халяву, на договорнічках. Піздити і не виробляти. Колосальні схематози і витрачання на це енергії тільки щоб розпілити і вкрасти. То стало їх ментальністю . Інакше вони не вміють думати, ну просто не вміють і все, тому їхні смотрящіє на місцях найвищого керівництва чекають отримати цю допомогу НАШАРУ, як то було завжди по їхньому життю. І ця довга пауза невиробництва через те, що перші то є порода шахраїв, а другі татових синів і поки вони будуть залишатися біля джерела розподілу цінностей українців, чекати нема на що. Хіба на чудо, але його можна і не дочекатися.
показати весь коментар
04.12.2023 12:10 Відповісти
вже прямою мовою каже захід - виробляйте самі, не розраховуйте на захід. Але у нас це не на часі, головне щоб відосіки виходили
показати весь коментар
04.12.2023 12:10 Відповісти
Доречі, на рахунок критиків Ходжеса, з яким я погоджуюсь. Є чудове прислів'я:
" Той хто не хоче - шукає причини. Той хто хоче - шукає можливості.
Власно я в цьому переконався.
показати весь коментар
04.12.2023 12:14 Відповісти
Петя чесав дупу, а зе зайнятий відосіками, а тут ще й беню та своїх треба відмазувати,
отож всім ніколи
показати весь коментар
04.12.2023 12:24 Відповісти
Звичайно можна було зробити більше, при зе не було виготовлено ні одного снаряда 155,152 мм. Міністра Тарана, замість того щоб судити, відправили послом в Словенії, щоб насолоджувався життям. Але є і об'єктивні причини. Чехи хочуть нарощувати виробу ***********, але деякі компоненти є лише в раші та Китаю, що ж ускладнює проблему. Вся Європа хворіє паціфізмом, військових вважають дурнями, ЄС з міцною економікою з населенням 440 мільйонів не може дати України 1 мільйон снарядів, а північна Корея з голодними 24 мільйонів дола раші мільйон снарядів.
показати весь коментар
04.12.2023 12:24 Відповісти
Щоб не було подібної 3,14стьожі натівських.американських і гейропейських лицемірних і гнилих 3,14стаболів .як цей генерал,все.що потрібно було Україні.так це в часі підписання Будапештського паперу,гарантів недоторканості границь України післати накй і зберегти .та підтримувати ЯЗ В РОБОЧОМУ СТАНІ...
показати весь коментар
04.12.2023 12:29 Відповісти
Думка добра, але всі ці 3.14 відмовлялись признати Україну самостійною державою та погрожували блокадою. Тому й прийшлось відмовитись від ЯЗ.
показати весь коментар
04.12.2023 12:42 Відповісти
Їхніми відмовами ,визнавати ,чи не визнавати самостійність ,як таку , Північно Корейський окурок своюжирну "задницю" упорядкував,давши і США І НАТО І ЄС зрозуміти"вам за рашистським коритом"
показати весь коментар
04.12.2023 13:59 Відповісти
https://www.pravda.com.ua/news/2023/12/4/7431543/

Дослівно: "За даними УП, розрахунки Генерального штабу показують, що для виконання завдання президента зі звільнення всієї території України потрібно сил і засобів на 350-400 мільярдів доларів".

Якось дивно що генштаб почав рахувати не кількістю зброї, а кількістю грошей
показати весь коментар
04.12.2023 12:32 Відповісти
Обама з Байденом віддали ка.апам Крим, ( йшла команда не відповідати) так само демократи начолі з Клінтоном видавили ЯЗ з України, а Байден за 1.7 рока війни дав Україні менше 0.5 відсотка техніки Пентагона, і з нас роблять виноватих, Україна сама не зможе протистояти расєї, Білий дім зі своїми аналіт иками опять обісра..ся!!? Але який висновок треба робити, надіяться на США та ЕС нільзя!
показати весь коментар
04.12.2023 12:43 Відповісти
висновок: послухай сша - і зроби навпаки
показати весь коментар
05.12.2023 00:10 Відповісти
Склади росія рвала практично при всії членойобах та членоїбинях з-ради(можна й без дефісу), а простіше - засирателях мізків суспільству, - від півдня України, до півночі, з самого її заснування як самостійної держави. Освіжити пам,ять про вибори "за кіло гречки"? АРХ М
показати весь коментар
04.12.2023 12:58 Відповісти
Це,*****,все є наслідками:"мой папа и мама-украинцы,но русскагаварящия и я учил в школе украинской язык,но мне вдобнее па руски".Хоч стріляйте в мене за ці слова,пів-віку я це чую від кожного,кого зустрічаю на своєму шляху..
показати весь коментар
04.12.2023 13:06 Відповісти
Були на складах гори снарядів і ракет для Ураганів, Смерчей, Градів в Новобогданівці, Балаклеї і інших місцях але тут "пацріоти" зелені вважають що Порох погано охороняв склади і частенько спав там в каптьорці на посту з берданкою, тому всі склади і повзривали.
Тільки підораса Авакова як голови МВС і голови Нацгвардії яка охороняла всі ці склади НІ РАЗУ не чіпали навіть в ЗМІ,за Іловайськ Авакова як голову МВС і ВСІХ Добробатів також ніхто не чіпав.
Якийсь Дункан Маклауд української влади і політики.
Були радянські снаряди (не всіх калібрів, але більшості були), тому нові ніхто незамислювався випускати, а потім прийшов 2019 і розведення військ і скорочення ЗСУ, не до того було, асфальт треба було з бруківкою класти.
показати весь коментар
04.12.2023 13:14 Відповісти
А разве армейские склады охраняют внутренние войска и полиция?
показати весь коментар
04.12.2023 13:23 Відповісти
З Німеччини погано видно бачу.
Гугл в поміч.
показати весь коментар
04.12.2023 13:25 Відповісти
Он был бы прав, если бы не "одно НО"...
- кацапская агентура и предатели в правительстве и власти Украины.
- кацапские ракеты, которые разворотили бы любой из этих заводов ... До тех пор, пока не будет надежной ПВО, любой завод долго не протянет...
показати весь коментар
04.12.2023 13:14 Відповісти
Не так страшні кацапські ракети як фсбшні агенти у фсб.
Це не привід не випускати військову продукцію.
На випадок військових дій є чіткий алгоритим роботи всіх військових підприємств.
показати весь коментар
04.12.2023 13:21 Відповісти
фсбшні агенти в ОП і Зе владі.
показати весь коментар
04.12.2023 13:22 Відповісти
Американский генерал сказал: "С 2014 года..." и далее по тексту.
показати весь коментар
04.12.2023 13:25 Відповісти
Лахта шуруй по адресі руцкого корабля під проксі
показати весь коментар
04.12.2023 13:29 Відповісти
Мы не можем завод построить. Нам нужно с десяток построить. Один настоящий, и девять не настоящих. Лучший вариант, это украинский завод, с мобилизованными украинскими рабочими, на территории НАТО.
показати весь коментар
04.12.2023 13:23 Відповісти
Як що нормально організована робота заводу по випуску хоча б снарядів, то навіть місцеві жителі не будуть знати що на тому заводі випускають, бо є на той випадок інструкції для всіх робітників і спецслужб які курують такі виробництва, а як що Зе влада шукає відмазки цього не робити, то хрєн коли той завод збудується.
показати весь коментар
04.12.2023 13:28 Відповісти
Що ти бздиш? мої знайомі працюють на військовому заводі і ******* про те, що в них там робиться на всіх п'янках. Це нереально приховати військовий завод, хіба під землю його заперти, щоб ракети не дістали.
показати весь коментар
04.12.2023 18:02 Відповісти
Бомжиха менше бухай зі свома знайомими бомжами і не буде казаться що ви на військовому заводі працююєте.
показати весь коментар
05.12.2023 03:20 Відповісти
Совершенно верно , укр.гос.заволы в странах НАТО !!!! ЭТО лучшая защита во всех отношениях!!!
показати весь коментар
04.12.2023 16:15 Відповісти
Більше знаків оклику постав,бо не всі бачать 😁
Читай статті Цензор про плани Німеччиною будівництва військових підприємств в Україні.
показати весь коментар
04.12.2023 16:26 Відповісти
01- а кто тебе сказал, что строительство будет беспоаиным для Германии и это не более,чем коммерческий ход...? Строительство де будет за чей то счет и кто то на этом заработает...
А что произойдет с заводом потом, строителей может уже никак и не волнует...
02- обещать женится - не значит "женится"...
показати весь коментар
04.12.2023 16:40 Відповісти
Ты дату статьи там видишь?!
10 июЛя 2023 !!!! прибавь к ней 12 обещанных недель...! Это значит, что после 10 ОКТЯБРЯ завод должен быть или только бумажка о нем ?!
Так ЕСТЬ завод или его нет ?!
показати весь коментар
04.12.2023 16:53 Відповісти
Это как раз то о чем я говорю "обещать женится - не значит женится"!
показати весь коментар
04.12.2023 16:50 Відповісти
Бери лопату і починай копати щоб нові військові заводи в Україні були під землею, геній 🤣
І копай поглибже щоб кацапськи ракети не дістали 😆
показати весь коментар
05.12.2023 14:09 Відповісти
показати весь коментар
05.12.2023 14:10 Відповісти
Генерал трошки з датами заплутався.Не з 2014 року ,а з 1991-го...Відповідь на поверхні.Влада грабувала і розвалювала країну,а низи ходили на т.з."вибори"і "вибирала" собі різну погань.Це ж продовжується і зараз,але вперті віслюки, через брак критичного мислення, пальцем вказують,що винні хто завгодно,тільки не вони самі. Параліч головного мозку-діагноз важкуватий,і поки що массового видужування на обрії не видно.
показати весь коментар
04.12.2023 13:40 Відповісти
Снаряди мабуть таки потихеньку все ж випускали.

На момент відновлення незалежності України на її території було зосереджено ~17 % потужностей https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%9E%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81_%D0%A1%D0%A0%D0%A1%D0%A0&action=edit&redlink=1 оборонно-промислового комплексу СРСР (загальною кількістю приблизно 2000 підприємств та організацій, в яких працювало більше 700 тис. ос.), проте вже до початку 1997 року кількість працівників у ОПК зменшилась більш ніж на 50 %https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8#cite_note-2 [2] .
показати весь коментар
04.12.2023 15:19 Відповісти
У 2006-2008рр в рамках програми "Партнерство заради миру" під егідою посольства
США МО України ( міністр Гриценко), премєр- Йуля ) утилізувало (способом переплавки) 1,5 млн штук стрілецької зброї, 1000 штук ПЗРК і 130 тис тонн *********** (в останній цифрі не впевнений).
Снаряди знищувались методом відстрілу, що дозволяло одночасно утилізовувати стволи гармат.
Ми рухались до цілковитого і всеосяжного миру !
показати весь коментар
04.12.2023 14:07 Відповісти
Кляті лицеміри. Що робила, що робила? Бабло крала(еліта). Бісить що воно лепече, вдаючи що не в курсах що, хто, і скільки. Нехай сеню на поліграф посадять, розкаже до цента як великий бар'єр будував. Корифей Лазаренко вже напевно на гора видав всі схеми і способи відносно чесних заробітків. Все ці курви з держдепу знають до цента ломаного де лежить і чиє,вдають з себе ідіотів маскуючи вміло свої істинні плани.
показати весь коментар
04.12.2023 14:55 Відповісти
Навряд чи військові з Пентагону цікавляться такою інформацієй що там і де було в якойсь далекій Україні. Вони і Україну на мапі світу мабуть знайдуть з третьої спроби.
показати весь коментар
04.12.2023 15:21 Відповісти
Я взагалі дивуюся як країна змогла п'ять років протриматися з дурнями при владі. Все що він каже це логічні речі, але він незнає українців, доля надає нам багато шансів, але ми не упустимо шанс просрати той самий шанс ,але одного разу він може бути останнім.
показати весь коментар
04.12.2023 16:05 Відповісти
Лодку, блеать, раскачіваєт...