ГУР МО не підтверджує ліквідацію рашистів, які розстріляли беззбройних українських захисників під Авдіївкою

У Головному управлінні розвідки не підтверджують інформацію про ліквідацію російських окупантів, які розстріляли беззбройних українських воїнів на Донеччині.
Про це заявив представник ГУР МО Андрій Юсов, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.
Раніше у ЗСУ підтвердили інформацію про те, що було ліквідовано групу російських військових, яка розстріляла 2 українських воїнів.
"Зараз важко сказати, що тих саме (причетних до розстрілу військових РФ. - ред.). Але ситуація під Авдіївкою і даним конкретно населеним пунктом дуже динамічна. І так, є інформація, це непоодинокі випадки, коли укріплення переходять з рук у руки. Проте стверджувати, що саме тих ліквідовано, ми зараз не можемо. Цей момент треба додатково верифікувати", – сказав він.
Немає, за даними Юсова, і деталей щодо того, представники яких саме підрозділів російської армії могли це вчинити. Представник ГУР називає таку інформацію "чутливою" і каже, що в ході розслідування всі деталі будуть повідомлятися.
Як повідомлялося, у мережі з'явилося відео, на якому зафіксовано, як окупанти розстріляли двох полонених українських бійців. Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що це - воєнний злочин, за який РФ має понести покарання. Офіс генпрокурора розпочав розслідування за фактом розстрілу окупантами беззбройних військовослужбовців ЗСУ на Донеччині.