10805 відвідувачів онлайн
18 264 28

Знищено 10 із 17 ворожих "Шахедів", - Повітряні сили

ппо

У ніч на 5 грудня 2023 року противник атакував ударними БпЛА "Shahed-136/131" з двох напрямків - Курська область та Приморсько-Ахтарськ - РФ, а також зенітними керованими ракетам С-300, які спрямував по цивільних об’єктах Донеччини та Херсонщини.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Командування Повітряних сил.

Як зазначається, усього в ударі зафіксовано 17 ударних БпЛА типу "Шахед" та шість зенітних керованих ракет ЗРК С-300.

"В результаті бойової роботи знищено 10 ударних БпЛА в різних регіонах України.

До відбиття повітряного нападу противника залучено винищувальну авіацію, зенітні ракетні підрозділи та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+4
в перший рік війни шахедів більше збивали через те що дозволили поліції і тер обороні зі стрілкової зброї збивати а зараз цього не роблять бояться мабудь що ермакам в офіс шальна залитить;потрібен приказ всім хто зі зброею стріляти по цілям буде ефект враження більший
показати весь коментар
05.12.2023 08:36 Відповісти
+4
нет просто они на западную часть летели,а там тебе нет особо ни пво ни моб.груп,булки расслаблены сначала войны,только при тыреньи гуманитарки напрягаються)это тебе не николаев-одесса и киев со старконем спецами по шахидам.
показати весь коментар
05.12.2023 08:39 Відповісти
+4
мій "стрілець" декому до рота не влізе..
військові, які ТУТ, поряд, і самі, краще за мене, знають про це.. і їм не рааааз вже прилітало.. та то таке?
але замість "реєстрової" пари стволів (со справкой от ЗєлЄнскага-"спасітєля") у небо могло би бути направлені тисячі стволів, до того ж розосореджені по усій Україні, і не обов'язково на дорогезній техніці і НЕ з зарплатнею військовослужбовців, щомісячною..
а шахеду пофігу од чого впасти чи від гепарда-зушки з молодим, навченим бійцем чи від ак74 у руках досвіченого "діда", якщо попасти куди треба будь-якою зброєю..
просто зевлада сциться озброєного Українця
показати весь коментар
05.12.2023 12:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
в перший рік війни шахедів більше збивали через те що дозволили поліції і тер обороні зі стрілкової зброї збивати а зараз цього не роблять бояться мабудь що ермакам в офіс шальна залитить;потрібен приказ всім хто зі зброею стріляти по цілям буде ефект враження більший
показати весь коментар
05.12.2023 08:36 Відповісти
нет просто они на западную часть летели,а там тебе нет особо ни пво ни моб.груп,булки расслаблены сначала войны,только при тыреньи гуманитарки напрягаються)это тебе не николаев-одесса и киев со старконем спецами по шахидам.
показати весь коментар
05.12.2023 08:39 Відповісти
стосовно гуманітарки і інші регіони не відстають. На жаль...
показати весь коментар
05.12.2023 10:04 Відповісти
звідки тобі відомо,що є,чого нема в західній Україні? ти ж "спеціаліст по булках".А про стирену гуманітарку то до своїх зелемразот звертайся,поділяться.
показати весь коментар
05.12.2023 13:20 Відповісти
над моєю хатою, яка стоїть нависоті, далеко видно навкруги, досить часто, пролітають низько 50-100м, що іноді видно навіть вночи, а стріляти по ним нема можливості... і шахеди летять собі далі
показати весь коментар
05.12.2023 09:34 Відповісти
Ти хоча б спочатку поцікавився що в телеграмі е чат-бот на який Повітряні Сили просять надсилати повідомлення про маршрут руху шлюхедів, стрілець мамкін.
показати весь коментар
05.12.2023 09:42 Відповісти
мій "стрілець" декому до рота не влізе..
просто зевлада сциться озброєного Українця
показати весь коментар
05.12.2023 12:15 Відповісти
..розкажіть про це беззбройним, окупованим, пограбованим, вбитим, згвалтованим... бучанцям, херсонцям, запорожцям, маріупольцям...... "прикольна" влада аніматорів про..бала усе і розрахувалася долями людей..
а за своЇ кревні гроші Українець, у пристойній нЕ Зе-країні, мав би мати достУпне право на самооборону, захист ближнього свого, своєї України на своєму місці, бо вічноозброєні мусора-чиновники-сбушники повтікали у перших рядах, залишивши беззбройних цивільних напризволяще.... а ми усим їм платили і платимо зряплати і досить неслабі зряплати...
і да, тобто наше українське "тилове" ППО зі стрілецькою зброєю такОж має бути на фронті?
наразі уся держава під вогнем, звісно, різної інтенсивності, і якщо один з сотень власників"піддіванної зброї" зібьє шахеда , то це могли би бути десятки чи сотні недолетівших до цілі дронів..
але усі влади, а особливо зелено-янучарська влада, бояться озброєного Українця
показати весь коментар
05.12.2023 15:58 Відповісти
..дякую, дуже дякую.. ви просто розкрили мені очі на сувору реальність, вас дуже не вистачає у коридорах зеленої влади аніматорів-заочників
показати весь коментар
06.12.2023 02:59 Відповісти
для когось, напевне, буде дивина, що більшість шахедів підбивається вже у тилу України і, напевне, тими "тиловими щурами", для кого "моя хата з краю", і може навіть з короткостволу (сарказм)...
а взагалі, якщо не поділяєте думки підсилення обороноздатності України на усих рівнях, усих регіонах, до речі, безкоштовно для бюджету, то ваша справа... нехай шанси шахедів будуть вище
показати весь коментар
06.12.2023 09:37 Відповісти
засунеш собі в одне місце ті свої стволи.
бачив дуже багато людей які мали ці стволи але коли зайшли чеченобуряти то позасовували свої стволи в сраки і пішли схиливши голову через гум корідори повз косі очі і бородаті пики козолюбів.
ти наче будьоний з ак-шаблею на коні хочеш війну майбутнього виграти.
показати весь коментар
05.12.2023 15:49 Відповісти
схоже, ти свої стволи успішно, в одному місці, проніс скрізь "гум корідори повз косі очі і бородаті пики козолюбів", і, звісно, маєш право ділитися своїм досвідом з "салагами"
хоча річ у допися йшла про геть інше, звісно, якщо уважно читати, грубо кажучі - про відстріл "замінованих механічних птахів", які летять на голови інших, та то таке... де ви такі учОнИє беретеся?
показати весь коментар
05.12.2023 16:07 Відповісти
мій ствол - це гармата а ти заткни своє диванне обличчя і сиди тихо. ніхто і ніщо. поки тебе дівчинку з пісюном нормальні мужики захищають від чеченобурят.
показати весь коментар
05.12.2023 16:19 Відповісти
...дехто може навіть захоплюватися твоїми талантами (з огляду вищезгаданого)...
а взагалі, я - дурень, що з дурнем зв'язався.. визнаю
показати весь коментар
05.12.2023 16:44 Відповісти
Не переймайтесь і не звертайте уваги на різне підзеленене хамло.
Ви класний, правда.
показати весь коментар
05.12.2023 21:34 Відповісти
Чого ти на людину накинувся, хамло? Що він не так написав?

Чи тебе трігернуло, що Зебздюка якось зачепили, зелебобік?
А щодо зброї - я дуже пожалкувала, що не встигла до 24.02 зібрати всі документи, щоб купити. Не суди по сцикунах усіх людей підряд.
показати весь коментар
05.12.2023 21:33 Відповісти
будешь сбивать на дом соседа? будешь сбивать при подлёте на свой дом? сосед пусть сбивает перед твоим домом? выбирай любой вариант
показати весь коментар
05.12.2023 18:33 Відповісти
..мій будинок вже підбитий через цю війну, до речі..
а якщо тобі так краще, то нехай шахеди собі летять далі у щільнозаселені вумним нарідом міста і вже там падають, а чи збиті вже там ППО чи по самій вже цілі, мабуть декому так буде прикольніше
вже все якось пох..
- зебіли, робіть шо хочете, обирайте на сцаря шо хочете хоч дермака хоч зєльду хоч безумну, крадіть-мародерте що хочете... ппц...
показати весь коментар
05.12.2023 19:00 Відповісти
куда тебя унесло? сбивать надо с умом, с минимально-возможными поврежденями и так чтоб не попало в мирняк или свои самолёты-вертолёты с перепугу не посбивать, а не просто всем вподряд гасить абы куда
показати весь коментар
05.12.2023 19:46 Відповісти
приємно мати справу з Капітаном Очєвидність..
показати весь коментар
05.12.2023 19:57 Відповісти
еппо назыв.приложение)
показати весь коментар
05.12.2023 09:51 Відповісти
Закликаю всіх успішних людей долучитися до перспективного проєкта автоматичного дрона поки не запізно і чеченобурятія не захопила нас. serglytvy gmail
показати весь коментар
05.12.2023 15:47 Відповісти
Дякуємо нашому ППО і Бог у поміч
показати весь коментар
05.12.2023 17:17 Відповісти
Бог в помощь точно не помешает, если мы сбиваем из 17 этих говнопалок аж 10.
показати весь коментар
05.12.2023 22:16 Відповісти