4358 відвідувачів онлайн
1 303 10

Японія 6 грудня проведе онлайн-саміт G7, Зеленський візьме участь у зустрічі

зеленський

Прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда проведе онлайн саміт G7 6 грудня. Зустріч запланована на 16:30 за Києвом і пройде у повністю закритому режимі.

Про це пише видання Kyodo News, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що у першій частині зустрічі візьме участь президент України Володимир Зеленський. Це стало відомо через кілька годин після того, як Зеленський скасував зустріч по відеозв'язку з сенаторами США.

Речник японського уряду Хірокадзу Мацуно додав, що лідери країн "Великої сімки" обговорять важливі для міжнародної спільноти питання, такі як війна в Україні, ситуація на Близькому Сході та розвиток штучного інтелекту.

До G7 входять США, Німеччина, Франція, Велика Британія, Італія, Японія, Канада, а також Європейський Союз.

Топ коментарі
+10
Що - уже "Блазня" встигли "прокапать"?
показати весь коментар
06.12.2023 07:07 Відповісти
+9
Він ще там не всрався
показати весь коментар
06.12.2023 07:16 Відповісти
+6
Не хвилюйтеся, це тимчасово
Немає жодної ситуації де зелена кодла зі своїм зіцпредседателем ще не зганьбилися!
показати весь коментар
06.12.2023 07:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Що - уже "Блазня" встигли "прокапать"?
показати весь коментар
06.12.2023 07:07 Відповісти
Може дєрмак терміново повернеться з Штатів?
показати весь коментар
06.12.2023 08:55 Відповісти
Як , можно ВІРИТИ ПАТОЛОГІЧНОМУ ЗЕБРЕХУНУ, який вчора , КИНУВ СЕНАТОРІВ США?
показати весь коментар
06.12.2023 09:57 Відповісти
Він не "кинув"! Для "кидання" потрібна політична воля А цей "слизняк" лише виконав команду свого "куратора" Той дав команду "не рипаться!" і "Блазень" покірно "запхнув язик у сраку"!
показати весь коментар
06.12.2023 10:02 Відповісти
Це якщо знов не биконе і в останній момент не відмовиться
Нажаль вимушений констатувати , що за Zе Україна стає FailedState
показати весь коментар
06.12.2023 07:10 Відповісти
Так на саміті він лише зачитає текст з суфлера А на "брехінгу" треба самому щось брехать - даючи відповіді на запитання!
показати весь коментар
06.12.2023 07:19 Відповісти
Він ще там не всрався
показати весь коментар
06.12.2023 07:16 Відповісти
Не хвилюйтеся, це тимчасово
Немає жодної ситуації де зелена кодла зі своїм зіцпредседателем ще не зганьбилися!
показати весь коментар
06.12.2023 07:33 Відповісти
у него передоз, какой нахрен саммит, он выключился из конгресса в последнюю минуту
показати весь коментар
06.12.2023 07:49 Відповісти
Дуже вдалий вибір!
Зеленський провідний фахівеці зі штучного інтелекту. Бо судячи з провалів останнього року, з природним у нього великі проблеми.
І формат просто чудовий-дистанційний, не треба слідкувати щоб цей "весільний генерал" чогось не поцупив, як звично.
показати весь коментар
06.12.2023 08:57 Відповісти