9077 відвідувачів онлайн

Правоохоронний комітет Ради проголосував псевдоскасування "правок Лозового", - Шабунін

шабунін

Правоохоронний комітет Верховної Ради проголосував псевдоскасування "правок Лозового". Депутати скасували частинку правок, проте спеціально залишили ключові дірки, які дозволять топ-корупціонерам і надалі уникати покарання.

Про це заявив голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін, інформує Цензор.НЕТ.

"В такий спосіб частина комітету на чолі зі "слугою" Іонушасом хочуть обдурити і українців, і західних партнерів (які фінансують 60% національного бюджету!). Нагадаю, що останні вчора прямо закликали скасувати ВСІ "правки Лозового" 

Проте Іонушасу та іншим "слугам" важливіше захистити себе і своїх господарів від покарання за ТОП корупційні злочини. Окрім Іонушаса, скасуванню правок противилася проросійсько-Татарівська частина комітету, наприклад, ексОПЗЖшник Мамка", - написав Шабунін у фейсбуці.

Правоохоронний комітет Ради проголосував псевдоскасування правок Лозового, - Шабунін 01

Топ коментарі
+23
Зуб даю - вонипроти зовнішнього американського управління виступають!

Мовляв - "У нас свой асобинный путь!"
показати весь коментар
06.12.2023 22:21 Відповісти
+22
Та да ,давай Шабуня топи їх у Раді , тільки по правді , як топив Пороха ...та тягнув за вуха зеленого ,обнюханого зайчика
показати весь коментар
06.12.2023 22:26 Відповісти
+21
Таке відчуття що вони знають що тут не будуть жити, а тому роблять так щоб по максимуму косонути грошей
показати весь коментар
06.12.2023 22:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это было ожидаемо , как божий день.
показати весь коментар
06.12.2023 22:10 Відповісти
Це Шабунін завів у ВРУ лєщенканаємазаліщук по списках своєї фракції, це у Шабуніна видатний дроновод ********** був довіреною особою на виборах, це Шабунін терпів чорта авакова, це Шабунін підписував укази про нагородження орденом ківи, це Шабунін клопотався за надання громадянства україни новінському?
Шабунін не вилизував жодному президенту.
показати весь коментар
07.12.2023 12:11 Відповісти
І це звичайно Шабунін проголосував за правки лозового.
показати весь коментар
07.12.2023 12:12 Відповісти
Мухи проти гамна.
показати весь коментар
06.12.2023 22:12 Відповісти
"псевдосканування" - точно развод якийсь..
показати весь коментар
06.12.2023 22:16 Відповісти
Зуб даю - вонипроти зовнішнього американського управління виступають!

Мовляв - "У нас свой асобинный путь!"
показати весь коментар
06.12.2023 22:21 Відповісти
якби у них ще й гроші свої були - то й нехай
показати весь коментар
07.12.2023 00:00 Відповісти
А ХОЧУ зовнішнього управління - бо це була б гарантія успіху України у війні!
показати весь коментар
07.12.2023 09:10 Відповісти
Таке відчуття що вони знають що тут не будуть жити, а тому роблять так щоб по максимуму косонути грошей
показати весь коментар
06.12.2023 22:25 Відповісти
Біда в тому, що руйнування держави дає їм змогу унинути відповідальності, бо не буде позивача і можна жити не тужити десь в інших каїнах. Це все пояснює
показати весь коментар
06.12.2023 23:13 Відповісти
Ну саме так. Як тільки запахне смаженим - вони здриснуть.
показати весь коментар
06.12.2023 23:21 Відповісти
Звичайно знають. Будуть переймати досвід Орбана - не дають грошей на Заході, візьмемо на Сході...
Путін добрий, він дасть.
показати весь коментар
07.12.2023 03:51 Відповісти
Путлер навіть за поправки Лозового спрашувати не буде !
показати весь коментар
07.12.2023 12:41 Відповісти
Та да ,давай Шабуня топи їх у Раді , тільки по правді , як топив Пороха ...та тягнув за вуха зеленого ,обнюханого зайчика
показати весь коментар
06.12.2023 22:26 Відповісти
Прийми заспокійливого, Порох робив те саме.
показати весь коментар
06.12.2023 23:09 Відповісти
Ну все! Як це робив Порох, то можна і зеленим, для цього їх і обрали, так?
показати весь коментар
06.12.2023 23:14 Відповісти
Головне бовкнути про те саме...про Пороха ...ви шось палите цікавеньке ? Шо такі невгамоні енергічні
показати весь коментар
06.12.2023 23:19 Відповісти
У пороха не було моно більшості. Він не міг робити «теж саме». О
показати весь коментар
07.12.2023 01:20 Відповісти
Зебілоїд, ти ж ту Констиитуцію в очі не бачив))))
показати весь коментар
07.12.2023 11:20 Відповісти
А чого ж тоді Порох не "сидить" за "те саме"? Навіть звинувачення не оголосили за чотири роки!
показати весь коментар
07.12.2023 04:46 Відповісти
Бо пришло лайно ще гірше !
показати весь коментар
07.12.2023 12:40 Відповісти
Так справа в тому що якби було так - то "гірше лайно" обов"язково-б скористалося знайденим на конкурента "лайном" - щоб вигідно себе "відтінить" і показать "класним чуваком" Але це не зроблено! Питання: Чому? Відповідь: Бо не змогли того "лайна" накопать!
показати весь коментар
07.12.2023 13:00 Відповісти
Вы скрытый зе-дебил?
Вместо того чтобы что-то новорить по сути того о чем пишет Шабунин, вы старательно размазываете свои испражнения по вентилятору😡
показати весь коментар
07.12.2023 09:14 Відповісти
Ваш Шабунінвідбілює ОПу неприховано ,маніпулюючі лохторатом, шо тут вже розмазувати ? В свій час юнацький популізм Шабуніна, накидав каміння в українську політичну історію ,наслідки маємо сьогодні , треба як журналісту мати сміливість ,визнати свої помилкі публічно ..можливо тоді хтось і почне вірити у його бла бла
показати весь коментар
07.12.2023 12:18 Відповісти
віталік, є вихід - витягай із шафи костюм вареного рака. Чи продав його на ОЛХі після виборів 19-го року?
показати весь коментар
06.12.2023 22:26 Відповісти
Яку чудову країну побудували поприколу!
показати весь коментар
06.12.2023 22:36 Відповісти
Полум'яний борець за все хароше та проти всього плохого.
показати весь коментар
06.12.2023 22:59 Відповісти
Що Шабунін сказав не так?
Ті, хто залишили "дірки", про які знатимуть (і вже знають) партнери, які прямо повʼязують подальшу допомогу Україні з реальним подоланням корупції, саме ті фігуранти та поплічники
ТОП-корупції працюють проти України. Вони ускладнюють отримання військової допомоги. Їхні прізвища відомі, куди в світі вони подінуться зі статками, які намагаються зберегти у такий спосіб? У рашу?
показати весь коментар
06.12.2023 23:14 Відповісти
Интересно, кто-то удивился??? После 2 миллиардов украденных с поставок оружия это закономерное продолжение. Вот только когда США не дадут денег на новое оружие, то же не удивляйтесь, а поблагодарите го...на Ионушиса его посипак.
показати весь коментар
06.12.2023 23:23 Відповісти
"Зробили нас разом!" Як і обіцяв ЗЕлений шут!
показати весь коментар
06.12.2023 23:31 Відповісти
А что вы ожидали?
показати весь коментар
06.12.2023 23:32 Відповісти
Нє, ну точно ******* на голову... Думають, що про це ніхто не здогадається чи шо? Вже майже два роки як повномасштабна війна йде, а ці довбойоби і далі граються у гру "розведи лоха партнерів"
показати весь коментар
06.12.2023 23:44 Відповісти
Виявляється "соросята" були праві під час царювання солодкодупого, праві і під час царювання зеленодупого. Нам потрібні не дупи з політологами і серіалами, нам потрібні звилини в мізках. Але насамперед нам потрібно відстояти Україну. Тому донатимо на ЗСУ, від кожного по можливості, дуже прошу.
показати весь коментар
07.12.2023 03:38 Відповісти
А ти до "Блазня" з "блазенятами" звертайся! Вони вже накралися доволі - і правнукам вистачить! Українці прості й без тебе цим уже десятий рік займаються!
показати весь коментар
07.12.2023 04:49 Відповісти
Шо сталося? "Ви ж це робили разом!"
ПартіЙоти з ригами об'єднались, щоб влаштувати "кінець епохи бідності".
Ви яким чином збиралися його влаштувати і кому?
"Війну закінчити!" Яким чином?
Нашому мудрому наріТу, хоч би інстинкт самохбереження віднайти, не кажучи про звивини у мізках, бо знову оберете "новоєЛітцо", яке НАОБІСЦЯЄ. І жодні закони, правки і реформи, якими б хорошими вони не були, не допоможуть захиснити країну від обраних вами маніпуляторів.
показати весь коментар
07.12.2023 10:08 Відповісти
Шабунін як завжди бреше. Ніхто з європейських політиків не вимагає скасування правок Лазового. Їх взагалі неможна скасовувати. Правки Лазового встановили кінцевий термін проведення досудового розслідування, а продовження цього терміну - тільки через суд. А зараз на вимогу наших поліцаїв і Шабуніна нардепи будуть намагатися їх скасувати. Але для країни це буде дуже погано. Шабунін разом з поліцаями хочуть побудувати поліцейську державу. Шабуніну платять і він волає. Не ведитесь.
показати весь коментар
07.12.2023 06:31 Відповісти
Пацан геройски борется с коррупцией только если она не касается именно его,попробовал от в Штатах так посылать подальше налоговую инспекцию открыто заявляя что ему деньги более нужнее.
показати весь коментар
07.12.2023 06:45 Відповісти
А можно наконец убрать из Цензора пиар этого клоуна?
показати весь коментар
07.12.2023 06:42 Відповісти
Молодець Шабкня! Як же ж добре підгорає у сцяних коментаторів.
показати весь коментар
07.12.2023 06:59 Відповісти
Хтось невідомий заважає сонцеликому Зеленському відмінити- прийняти ВСі потрібні для вступу в ЄС та НАТО правки і реформи. І хто ж це може бути?
НЕБАЖАННЯ самого Зеленського та його кодла побачити УКРАЇНУ в ЄС та НАТО, а їх родичі з бізнесами і маєтками давно там.
показати весь коментар
07.12.2023 09:43 Відповісти