9367 відвідувачів онлайн
3 933 34

Соратники Навального запустили до виборів кампанію "Росія без Путіна"

володимир,путін

Російський "Фонд боротьби з корупцією", заснований Олексієм Навальним, запустив до президентських виборів в РФ кампанію "Росія без Путіна".

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на сторінку ФБК в інстаграмі та на сайт кампанії.

"До виборів 100 днів. Ми закликаємо кожного з нас приєднатися до кампанії та використати цей час для агітації проти Путіна та його влади. ... А 17 березня, у день голосування, ми закликаємо всіх прийти на дільниці та проголосувати проти Володимира Путіна", - заявили у Фонді.

Вибори 2024 року на сайті кампанії називають "референдумом зі схвалення війни".

Автори кампанії закликають кожного росіянина протягом найближчих 100 днів переконати щонайменше 10 людей проголосувати проти Путіна.

На сайті вони опублікували інструкції для агітації проти диктатора.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, президентські вибори призначили в Росії на 17 березня 2024 року.

Топ коментарі
+17
- Навальний - не бутерброд, щоб його туди-сюди визволяти
показати весь коментар
07.12.2023 14:49 Відповісти
+14
які нафіг вибори на московії? всі хто говорить про вибори працює так чи інакше на кремль, тому що ми всі прекрасно знаємо які там "вибори" на 146%
показати весь коментар
07.12.2023 14:49 Відповісти
+12
Щоб вони не обрали, на виході отримають чергове *****....
показати весь коментар
07.12.2023 14:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
- Навальний - не бутерброд, щоб його туди-сюди визволяти
показати весь коментар
07.12.2023 14:49 Відповісти
"росія без росії" єдине прийнятне гасло, щоб починати слухати харошіх узкіх
показати весь коментар
07.12.2023 15:31 Відповісти
які нафіг вибори на московії? всі хто говорить про вибори працює так чи інакше на кремль, тому що ми всі прекрасно знаємо які там "вибори" на 146%
показати весь коментар
07.12.2023 14:49 Відповісти
Потужно.
показати весь коментар
07.12.2023 14:51 Відповісти
"Росія без Путіна"

Бєспутная, тоіссь..
показати весь коментар
07.12.2023 14:51 Відповісти
Бєс путіна
показати весь коментар
07.12.2023 15:13 Відповісти
Простіше-'курва'.
показати весь коментар
07.12.2023 16:01 Відповісти
Значит, на каазлабаде разрешили такие лозунги... Правду люди говорят, шо пыни нет.
показати весь коментар
07.12.2023 14:51 Відповісти
да хоть 100% проголосуют против -чего изменится -да и вся глубинная россия за царя
показати весь коментар
07.12.2023 14:52 Відповісти
Він якого двійника-трійника має на увазі?
показати весь коментар
07.12.2023 14:53 Відповісти
Щоб вони не обрали, на виході отримають чергове *****....
показати весь коментар
07.12.2023 14:53 Відповісти
Нараiсь без хутiна...
Вiд мурдасiв в свiт пiшли
слов*яни гуляти -
Едне племя вiд кассубiв
стало вiддаляти.
До Схiд-Сонця все бiжить-
в свiтлее майбутне,
Та не може до ПУТТЯ
Знайти собi ПУТНЕ.
показати весь коментар
07.12.2023 14:54 Відповісти
в сортах лайна не розбираємось
показати весь коментар
07.12.2023 14:54 Відповісти
росія без Сибіру та Далекого сходу мені більше подобається.
показати весь коментар
07.12.2023 14:55 Відповісти
А слабо без нарисии увидеть нищаки?
показати весь коментар
07.12.2023 14:57 Відповісти
До сраки. В Московії вибори не можливі самі собою. Це як в срср обирали Брежнєва. Галочка або плюсик, буфєт, де підкинули якогось дефіциту, дома п'янка, а як же ж , вибрали світле майбутнє. І всі вибори.
показати весь коментар
07.12.2023 14:59 Відповісти
Навального опустили в тюрмі
показати весь коментар
07.12.2023 15:05 Відповісти
ти бачив?
показати весь коментар
07.12.2023 15:30 Відповісти
я не в тюрмі
показати весь коментар
07.12.2023 15:50 Відповісти
"ми закликаємо всіх прийти на дільниці та проголосувати проти Володимира Путіна" - все, скурвились Навальнята. За х#йла голосували і голосують нограми, його чекають пусті виборчі дільниці, а навальнята вирішили наіп@ти кацапів, забезпечивши хоч якусь явку на цей фарс під назвою вибори
показати весь коментар
07.12.2023 15:06 Відповісти
Єсть путін - єсть расія,нєт путіна - нєт расєї.
показати весь коментар
07.12.2023 15:09 Відповісти
Як би не проголосували, результат відомий вже сьогодні.
показати весь коментар
07.12.2023 15:10 Відповісти
Все це має назву - акція "Допіzди"!
показати весь коментар
07.12.2023 15:15 Відповісти
Это просто помощь для опеспечения явки на выборы. У них на большее ума не хватило. СЛАВА УКРАИНЕ!
показати весь коментар
07.12.2023 15:20 Відповісти
А в Казахстані ,хіба буває по іншому ?!АЛГА КАЗАХСТАН !!!
показати весь коментар
07.12.2023 16:05 Відповісти
До сраки ці хароші руські. Такі ж паскуди тільки іншого кольору.
показати весь коментар
07.12.2023 15:22 Відповісти
Домашнім цуцикам дозволили погавкати... Як страшно!
показати весь коментар
07.12.2023 15:25 Відповісти
2024 росія пу - вибори без вибору. Не підуть росіяни на ці "вибори" - намалюють явку, підуть - проголосують проти, все рівно 70-99% типа за путіна та війну.

росія тепер Гулаг - одні вже сидять, інші трясутся...стадо "активістів" за війну або "поза політики" (самообманом). Ідеологію "руССкого міра" - втратили під Києвом 2022.

Цікаво є міфи про росію пу в Україні?

1) в сортах лайна не розбираємось. Контраргумент - а прийдеться, рів з крокодилами можливий, проблема не зникне...
2) да хоть 100% проголосуют против -чего изменится -да и вся глубинная россия за царя. Контаргумент - що робити із 10-25%, що проти царя. Частина політзеки, частка в аля РДК чи легіон "Вільна Росія". Ті хто в опозиції та еміграції ставлять запитання - чи може Україна дозволити на основі них будувати нову армію росіян проти пу? Збільшити склад... Як до цього ставиться Захід, там теж не має відповіді.
3) які нафіг вибори на московії? всі хто говорить про вибори працює так чи інакше на кремль, тому що ми всі прекрасно знаємо які там "вибори" на 146% Це міф? Якщо говорити не йти на вибори, агітувати - це все рівно приймати участь у виборах. Мовчати чи ігнорувати? Ця ситуація виникає в наслідок особливостей інфопростору на цій війні... на Заході досі працюють "рос ЗМІ", не кажучи про інше...

4) - Навальний - не бутерброд, щоб його туди-сюди визволяти. Ось це цікаве. З початком війни Навальний у Вашингтон пост розмістив статтю про повну підтримку України включно із репараціями. ФБК будує свою інфополітику - від боротьби із корупцією. Вже зараз домоглася ряд персональних санкцій проти осіб режиму пу, що беруть участь у війні проти України. Ця позиція близька до укр. суспісльства? Окремі особи із ФБК донатили на ЗСУ... із відповідними скандалами.
Новий лідер ФБК - Марія Певчих сформувала тезу - інститут Репутації... в Україні із цим простіше, тому що була процедура виборів (про якість зараз не пишуться).

Саме цікаве впливає війна на суспісльство в Росії? Навіть на орків - протест родин мобілізованих, підходить?

Хоче України чи ні, але питання російського суспільства не оминути...

\\\ Ще. Там э у них дискусія - відповідальність та вина. Є один феномен - частина, що несе відповідальність, але не має вини. Це в першу чергу "покоління війни", що емігрувала із росії пу, взяло зброю на стороні України, чи є рос. опозицією із проукраїнською позицією. ФБК чи Навальністи підходять під це.

Саме цікаве інше. Вже під час війни на ФБУ та Навального були "наїзди" із України. Цікаво, що це особи повязанні із колом ОПЗЖ... Навіть сам Арестович в цьому приймав участь.
показати весь коментар
07.12.2023 15:28 Відповісти
Саме цікаве інше. Вже під час війни на ФБК
показати весь коментар
07.12.2023 15:30 Відповісти
Внутрішній світ. Для них відкриття, що російський лібералізм містить імперскість. Прикладм цього є "реформи" зверху, проти низів (соц. верств). Для них є здивування, що навіть лірична поезія та література написана ісперцями та ксенофобами. Але і є реакція...
В них розуміння, що свободи не можливі без демократичних інститутів.

Їм, як частині рос. суспільства все треба починати із нуля...навіть літератури, що відображає процеси в суспільстві. Вони в часі десь в 1917 році... це феномен навіть вже обговорюють на Заході та порівнюють із Україною.
показати весь коментар
07.12.2023 15:43 Відповісти
Ха-ха-ха, буцімто щось зміниться; народилися рабами та здохнуть ними ж!
показати весь коментар
07.12.2023 15:37 Відповісти
Для України це не ха-ха...Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 336 230 осіб (+1120 за добу), 5618 танків, 8045 артсистем, 10482 броньовані машини. Це означає війну...в 2024.
показати весь коментар
07.12.2023 16:10 Відповісти
Антиреклама- буде працювати в даному випадку як реклама.
показати весь коментар
07.12.2023 19:40 Відповісти