8686 відвідувачів онлайн

У грудні США передадуть Україні всі 14 замовлених комплексів Vampire

сша,vampire

Цього місяця Україна отримає всі замовлені у США комплекси протидії безпілотникам Vampire. Йдеться про 14 одиниць.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на заяву Командування Військово-морських сил США.

Зазначається, що у грудні 2023 року завершать постачання Vampire. Ці системи були розроблені для виявлення та перехоплення безпілотників.

Розробка, виробництво та постачання систем проходить у максимально короткі терміни під керівництвом спеціальної Команди розробок точних видів озброєння PMA-242 ВМС США.

"Ми поставили перші чотири системи лише за шість місяців, використовуючи інноваційну стратегію укладання контрактів і старанно працюючи, щоб йти в ногу зі швидким розвитком системи", - заявив заступник керівника програми іноземних продажів Кевін Распет.

ВМС США також повідомляють, що разом з новою партією Vampire повинні надійти перші ракети APKWS оснащені безконтактним детонатором. Це станеться найближчими тижнями.

Топ коментарі
+5
Ти сумніваєшся в геніальності та зухвалості Найвеличнішого та його Слуг?!!
показати весь коментар
07.12.2023 16:34 Відповісти
+2
Ну це супер, але чому так мало? У масштабах США - це як комар чхнув
показати весь коментар
07.12.2023 15:50 Відповісти
+2
Воу, воу, палєхчє. А то ми так весь світ завоюємо.
показати весь коментар
07.12.2023 16:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну це супер, але чому так мало? У масштабах США - це як комар чхнув
показати весь коментар
07.12.2023 15:50 Відповісти
Щоб не спи**или та не почали по Епіцентрам продавати.
показати весь коментар
07.12.2023 16:15 Відповісти
Ну це не екіпірування, тут в інтернет не виставиш на продаж
показати весь коментар
07.12.2023 16:23 Відповісти
Ти сумніваєшся в геніальності та зухвалості Найвеличнішого та його Слуг?!!
показати весь коментар
07.12.2023 16:34 Відповісти
А що ви бачили в Епіцентрах?
показати весь коментар
07.12.2023 17:49 Відповісти
а скільки потрібно? Десятки тисяч? Так їх немає стільки. Пан в курсі що ці ЗРК лише у 2021 році почали вироблятись серійно?
показати весь коментар
07.12.2023 16:19 Відповісти
У масштабах бюджету США 14 машин за три роки?
показати весь коментар
07.12.2023 16:22 Відповісти
Забули у замовленні дописати два нулі. Чи нулі дописали, а американці їх викреслили.
показати весь коментар
07.12.2023 17:05 Відповісти
Треба бути оптимістом.Подяка хоч за 14,а скільки Україна таких випустила з таким досить пристойним науково-технічним потенціалом?
показати весь коментар
07.12.2023 16:31 Відповісти
"Украина получит все ЗАКАЗАНЫЕ комплексы"
показати весь коментар
07.12.2023 16:49 Відповісти
3,14 І не більше !!!
показати весь коментар
07.12.2023 15:56 Відповісти
Воу, воу, палєхчє. А то ми так весь світ завоюємо.
показати весь коментар
07.12.2023 16:02 Відповісти
Добре,але нащо рашу повідомляти?
Чи її повідомили раніше за нас?
показати весь коментар
07.12.2023 16:28 Відповісти
Не повідомили, а поінформували. Заздалегідь:
https://defence-ua.com/news/obitsjani_ssha_vbivtsi_droniv_vampire_z_raketami_apkws_vijavilis_ne_nastilki_blizkim_do_zsu_jak_hotilos-10239.html