8838 відвідувачів онлайн

Концерн Rheinmetall планує випускати в Україні танки "Пантера"

танк

Україна домагається від союзників можливості виробляти західну техніку на своїй території. Питання щодо запуску виробництва озброєння вже обговорюють з низкою компаній – зокрема, німецьким концерном Rheinmetall.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише The Wall Street Journal.

Як повідомив представник концерну, Rheinmetall вже ремонтує німецьку військову техніку в Україні. 

"Компанія має намір найближчим часом почати збірку свого бронетранспортера Fox в Україні, відправивши його компоненти через кордон в тому, що вона охрестила "Лисицею в коробці". Надалі амбіціями Rheinmetall є виробництво нового танка "Пантера" і засобів ППО в Україні", – йдеться в матеріалі.

Генеральний директор компанії Армін Паппергер зазначив, що виробництво техніки в Україні буде обходитися дешевше, враховуючи більш низькі витрати на робочу силу.

Топ коментарі
+13
Прекращайте играть в WoT Panther KF51 - современный танк

показати весь коментар
08.12.2023 01:44 Відповісти
+12
Срач поляків з німцями всім відомий. Тільки працювати в Німеччину поляки їдуть аж бігом. У зворотному напрямку бажаючих набагато менше.
показати весь коментар
08.12.2023 00:19 Відповісти
+11
от навіщо ви безжалісно кидаєте людину у реальне життя?
показати весь коментар
08.12.2023 02:05 Відповісти

Завантаження...