7432 відвідувача онлайн
3 250 11

Рада ухвалила законопроєкт про посилення незалежності САП: "Правки Лозового" скасували частково

вр

Рада ухвалила законопроєкт №10060 про посилення самостійності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк, передає Цензор.НЕТ.

"Незалежність САП прийнята в цілому. За - 298. На жаль, але в законопроекті тільки дуже частково скасовані деякі норми по "правкам Лозового", - зазначив парламентар.

Железняк нагадав, що ухвалення законопроєкту є однією з вимог МВФ та ЄС, а також послів G7.

"Правда позиція останніх по правкам Лозового була проігнорована", - додав він.

Нардеп Олексій Гончаренко пояснив, що Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру виведено зі структури Офісу Генерального прокурора та організовано в окремий орган прокуратури.

"Мова йде про:

Вдосконалення процедури конкурсного відбору на адміністративні посади в САП та посади прокурорів;

Створення окремої процедури дисциплінарних проваджень щодо прокурорів САП;

Визначення механізму підзвітності керівництва САП, яке ґрунтується на оцінці ефективності діяльності САП" - додав нардеп.

Топ коментарі
+4
бандюги поправки лозового не скасують...
де ж потім харчєваться?
показати весь коментар
08.12.2023 14:53 Відповісти
+2
Сподіваємось, при ухваленні жодна тварина пани не постраждали?
показати весь коментар
08.12.2023 14:52 Відповісти
+2
Рада ухвалила законопроєкт про посилення незалежності САП: Нікуя рада не ухвалила, якщо На жаль, але в законопроекті тільки дуже частково скасовані деякі норми по "правкам Лозового", - зазначив парламентар. Так що ухвалила Рада?
показати весь коментар
08.12.2023 15:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сподіваємось, при ухваленні жодна тварина пани не постраждали?
показати весь коментар
08.12.2023 14:52 Відповісти
бандюги поправки лозового не скасують...
де ж потім харчєваться?
показати весь коментар
08.12.2023 14:53 Відповісти
Краще б задали питання: якщо України не буде, тоді де харчуватимуться? За кордоном "схеми" не працюють.
Русняві чиновники це розуміють, тому у них дронами держава займається, ефективно.
показати весь коментар
08.12.2023 15:13 Відповісти
Рада ухвалила законопроєкт про посилення незалежності САП: Нікуя рада не ухвалила, якщо На жаль, але в законопроекті тільки дуже частково скасовані деякі норми по "правкам Лозового", - зазначив парламентар. Так що ухвалила Рада?
показати весь коментар
08.12.2023 15:08 Відповісти
Правки Лозового - обмежений строк на розслідуванням справи. Генпрокуратор залишав за собою право на звернення за правовою допомогою (пошук грошей), !, щоб не повторилась історія з беніним банком, нічого не робив. Тоді Куперси провели дослідження махінацій і ні СБУ,ні три генпрокурори на могли торпедувати висновок і забрати оригінал. В Америці та Високому суді Лондона курсує саме цей висновок. Тепер саме НАБУ із САПом вправі обійти прокуратора.
показати весь коментар
08.12.2023 15:42 Відповісти
шо за "Куперси" ? 😶
показати весь коментар
08.12.2023 16:55 Відповісти
То як панство вважає, чи це повне виконання вимог ЄС, як каже Шмигаль ось тут:

https://censor.net/ua/news/3460399/******************************************************************************************************

чи таки наш прем'єр знов випадково збрехав?
показати весь коментар
08.12.2023 16:12 Відповісти
Поки не відмінять поправки Лозовогоо нам не бачити ні ЄС ні НАТО.
показати весь коментар
08.12.2023 16:41 Відповісти
Та й платня у прокурорів САП не мала - більше 100тис.
показати весь коментар
08.12.2023 16:59 Відповісти
Нагадайте мені, будь ласка, коли прийняли ці "првки Лозового", хто за них голосував?
показати весь коментар
08.12.2023 17:07 Відповісти
3,14дори зеленодупі і тут вирішили пропетляти. Парубій з Порошенком їм аплодують, їх справа живе.
показати весь коментар
09.12.2023 01:03 Відповісти