8015 відвідувачів онлайн
10 871 14

"Уряд Орбана відкрито перейшов на російські позиції", - Туск

туск,дональд

Колишній прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що уряд Віктора Орбана відкрито "перейшов на російські позиції".

Про це Туск сказав, спілкуючись зі ЗМІ у п’ятницю, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду".

Туска запитали про його можливі переговори з прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном.

"Ми маємо справу з урядом, який відверто перейшов на російські позиції… Давайте чесно. Його стосунки з Москвою і Путіним органічні, і я не думаю, що мої переконання можуть суттєво змінити його ставлення", - наголосив він.

Колишній прем'єр Польщі зазначив, що він би "не переоцінював свій вплив на Віктора Орбана", і що вони "сьогодні не близькі один одному політично.

Він заявив, що уряд Орбана блокує рішення, за якими Польща мала б отримати від ЄС 800 млн євро за зброю, передану Україні.

"Я озлоблений тим, що в останню хвилину – коли вони бігають за своїми грошима… вони не змогли врегулювати з Орбаном таке важливе для нас питання, як 800 мільйонів євро на зброю", - сказав він, посилаючись на уряд Матеуша Моравецького.

Глава "Громадянської платформи" запевнив, що буде твердим на Європейській раді, де обговорюватимуть важливі питання, пов’язані з Україною.

"Я переконаний, що відсьогодні більшість лідерів братимуть до уваги польську думку, коли йдеться про українські питання та коли йдеться про Угорщину та Орбана", - наголосив він, додавши, що буде використовувати різні аргументи та методи, "щоб хоча б усунути негативні наслідки" ставлення Орбана.

Топ коментарі
+17
показати весь коментар
08.12.2023 15:07 Відповісти
+13
Подібне можна сказати й про уряд Моравецького
показати весь коментар
08.12.2023 15:06 Відповісти
+7
... і щоб, цього не подумали про нас (Польшу) після призначення нового уряду, ми розженем оте кодло, що блокує кордон на користь кацапам? - Ні? Він так не сказав? - тю....
показати весь коментар
08.12.2023 15:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Подібне можна сказати й про уряд Моравецького
показати весь коментар
08.12.2023 15:06 Відповісти
Уряд орбана відкрито перейшов на рyZZкі позиції .... 100%!!

а уряд Польщі з його "протестувальниками"....на чиїй стороні?!
показати весь коментар
08.12.2023 15:38 Відповісти
показати весь коментар
08.12.2023 15:07 Відповісти
https://t.me/BerezaJuice/39533 Борислав Береза :
"Орбан https://www.radiosvoboda.org/a/news-orban-uhorshchyna-yevrosoyuz-vstup-********/32722291.html назвав Україну «однією із найкорумпованіших країн світу» і вкотре виступив проти вступу України в ЄС під час свого візиту до Парижу. Прем'єр-міністр Угорщини заперечив оцінку Єврокомісії про те, що «Україна досягла прогресу».

Водночас зазначив, що готовий «до гнучкості» щодо інших питань, відповідаючи на питання щодо можливого «розмороження» Єврокомісією 10 мільярдів євро для Угорщини.

Орбан звісно мудак, але він стає все більшою проблемою і якщо на нього не реагувати, то проблема не вирішиться. Потрібні перемовини та посередники. Але не впевнений, що Зеленський з Єрмаком можуть щось змінити. Немає приводу думати інакше".
показати весь коментар
08.12.2023 15:08 Відповісти
Орбан, звісно, мудак , а Зе ще більший.
показати весь коментар
08.12.2023 15:56 Відповісти
... і щоб, цього не подумали про нас (Польшу) після призначення нового уряду, ми розженем оте кодло, що блокує кордон на користь кацапам? - Ні? Він так не сказав? - тю....
показати весь коментар
08.12.2023 15:12 Відповісти
Так само як і уряд Дуди...
показати весь коментар
08.12.2023 15:13 Відповісти
Значить не віддали а продали зброю, правда ще не получили гроші
показати весь коментар
08.12.2023 15:20 Відповісти
А уряд польщі поки що на 50%
показати весь коментар
08.12.2023 15:22 Відповісти
Євросоціалізм виявився організаційно заслабким для протидії неоімперіалізму русні.
показати весь коментар
08.12.2023 15:37 Відповісти
Угорщина одна з найпродажних країн світу, живе на подачки Росії, підтримує війну проти України, вбивство мирного населення, жінок, дітей. Тому Угорщину давно потрібно ганати з ЄС
показати весь коментар
08.12.2023 15:52 Відповісти
А чи не пора нам газогін в Угорщину на ремонт ставити? Чому? А тому що труби поріпалися та взагалі він засорився….як орбан рота закриє так і газогін полагодиться
показати весь коментар
08.12.2023 16:05 Відповісти
ЛИКВИДИРУЙТЕ ИХ !!! ПОРА ДЕЙСТВОВАТЬ !!!
показати весь коментар
08.12.2023 22:25 Відповісти
Це ж вже ясно як день що орбан розкатав губу на українські теріторії і відпрацьовує це пуйлу.
показати весь коментар
10.12.2023 20:09 Відповісти