10686 відвідувачів онлайн

Парламент Болгарії подолав вето президента на БТРи для України

болгарія

Національні збори Болгарії 8 грудня, проголосували за подолання вето президента Румена Радева щодо угоди між Міністерством внутрішніх справ Болгарії та Міністерством оборони України про постачання Болгарією старих бронетранспортерів (БТР) Україні, ратифікованої парламентом минулого місяця.

Пропозицію подолати вето було прийнято 161 голосом "за", 55 депутатів проголосували "проти", передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

Конституція Болгарії надає главі держави обмежене право вето, дозволяючи президенту повертати закони до Національних зборів для подальшого обговорення. У свою чергу парламент може скасувати вето президента простою більшістю голосів або прийняти вето та переглянути ветовані положення.

З моменту вступу на посаду в січні 2017 року Радєв вільно використовував владу, зауважує видання, і це було його 34-е вето. Національна асамблея скасовувала вето в майже усіх випадках - окрім п’яти.

Раніше прем'єр-міністр Болгарії Ніколай Денков висловив впевненість, що більшість у парламенті відхилить вето, накладене президентом країни Руменом Радєвим на угоду про постачання Україні 100 одиниць бронетехніки.

Як повідомлялося, Народні збори Болгарії на черговому засіданні в середу, 22 листопада, ратифікували угоду між Міністерством внутрішніх справ Болгарії та Міністерством оборони України про надання Україні бронетехніки та відповідного озброєння і запасних частин.

Топ коментарі
+22
Голосування показує що більшість болгарського народу підтримує Україну а президент куплена кацапська мразота.
показати весь коментар
08.12.2023 18:36 Відповісти
+10
Підкупити одного преза легко,а ось весь парламент.._)))
показати весь коментар
08.12.2023 18:35 Відповісти
+10
Чорти в пеклі регочуть, бо прочитали БОЙОВИК наоборот...
показати весь коментар
08.12.2023 18:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Підкупити одного преза легко,а ось весь парламент.._)))
показати весь коментар
08.12.2023 18:35 Відповісти
А прімирник амерікосів нічого не каже.
показати весь коментар
08.12.2023 19:00 Відповісти
прімирник не каже нічого, бо такого слова просто не існує
показати весь коментар
08.12.2023 19:04 Відповісти
Так не існує. А приклад трампа є. І маркарова дуже довго наполягала на вдох партійній підтримці України в Американський політиці. Шо знов, словами люсі, - ********.
показати весь коментар
08.12.2023 19:09 Відповісти
ясно шо там дякуєм дуже дякуєм, просто хочу шоб на Болгарію хоча б той флотилія напала(без крейсера - це вже не флот) членоморська.
рашкінська.
думаю шо Болгарія хакричить - ЗМСУ, памагіііі""""2222!!!!111
показати весь коментар
08.12.2023 18:36 Відповісти
Голосування показує що більшість болгарського народу підтримує Україну а президент куплена кацапська мразота.
показати весь коментар
08.12.2023 18:36 Відповісти
Нажаль він не один такий президент в Європі!
показати весь коментар
08.12.2023 18:43 Відповісти
А що показує обсир....ня Зеленським президента Болгарії у його країні і привселюдно? Не вийшло у Зеленського посваритися ще й з Болгарією? Парламент виявився не таким уразливим, як президент.
показати весь коментар
08.12.2023 23:49 Відповісти
Чорти в пеклі регочуть, бо прочитали БОЙОВИК наоборот...
показати весь коментар
08.12.2023 18:37 Відповісти
Сейчас, кстати актуально)
показати весь коментар
08.12.2023 18:44 Відповісти
Отличная новость! И логистика будет быстрой.
Дякуємо за принциповість!
показати весь коментар
08.12.2023 18:42 Відповісти
Щось не тих президентів вибирають у Европі,прорашистські консерви скрізь.
показати весь коментар
08.12.2023 18:46 Відповісти
Нам ли в Украине другим рассказывать за президента,если сами балбеса выбрали?
показати весь коментар
08.12.2023 18:51 Відповісти
Кацапи великі гроші вливають в фінансування виборів своїх маріонеток.
показати весь коментар
08.12.2023 18:55 Відповісти
Так і працює демлкратія. Таким і є спавжній парламентаризм. І тому болгари і в НАТО, і в ЄС. І тому там промацковський президент ніколи не узурпує владу. А чому ми не в НАТО? А чому ми не в ЄС? Тому, що не красиві? 🤔
показати весь коментар
08.12.2023 18:52 Відповісти
я вот читаю Антиколорадоса, там иногда пишет з Болгарии дописувач, точно так же и точно то же пишет, это может вы?
очень адекватно и подружески, щиро.
ясно что тЕпло и с сопереживанием от Болгарии, вопреки власти, то ли это нам, двум народам не знать то?
вместе против коммунизма!
показати весь коментар
08.12.2023 18:58 Відповісти
Ні, я не коментую Антиколорадоса. Не підписаний. Хоча іноді читаю. Мої коментарі іноді є на УП, якщо їх не забанюють. 😊
показати весь коментар
08.12.2023 19:29 Відповісти
а на УП можна писати коментарі?
показати весь коментар
08.12.2023 19:35 Відповісти
😊 Іноді можна. Деякі навіть не видаляють. 😊
показати весь коментар
08.12.2023 19:37 Відповісти
Просто в мене немає "форми" куди писати коментар. Під новиною нічого немає.
показати весь коментар
08.12.2023 20:00 Відповісти
значить, коменти вимкнені.
показати весь коментар
08.12.2023 20:27 Відповісти
а, ок, а і хто і коли там просив підписуватись?
я просто не знаю, просто читаю, і так, до речі, часто думається про Гадю Сравченко, типу, як кумира робл..ть, з ПОПа то , так що не знаю, - никого уже не вижу кроме Умбаргва Квармунгу - депутат Мадагаскара, мразмократической фракции минорской сенатской большинстватой функциии
ты, то сам за зе?
был то?
я - не ходил, так и признавался. давай, говори, че, ну?
показати весь коментар
08.12.2023 19:36 Відповісти
😁 Я ніколи не голосував і не проголосую за клоунів у політиці. Але на вибори ходжу завжди. Щоб вибрати між поганим і катастрофічним. Я надто добре рлзумію, хто несе катастрофу. Я часто і за справи критикував Порошенка, доки він був президентом і робив дурниці. І умовним порохоботом став у першому турі виборів, коли доведося вибирати між Порошенком, Тимошенко і Зєлєнскім. І звичайно у другому турі теж годосував за Порошенка. Хоча не вважаю його своїм кумиром, але те, що він робить зараз, приносить країні користь.
показати весь коментар
08.12.2023 19:44 Відповісти
Дуже дякую за витримку.
бо я не зміг піти, в смислі за те що ... якийсь цирк, а в другому = один мене вважає салоїдом-геєм, а інший - віруном-любящим духів.
ясно що знав шо треба було піти і проголосувати за т.з. Гетьмана, але не хотілось бути тим за кого вважають, а саме, - за віруна, типу в духів вірити.
ну не знаю, не ходив від ненависті до всіх кандидатів.
показати весь коментар
08.12.2023 20:01 Відповісти
Іноді голосувпти треба не серцем, а цинічним розумом. Коли на дошку ставиш всіх кандидатів і вмикаєш пам'ять, яка дбайливо подасть все про кожного. І тоді важливо щабути по стмпатії і антипатії. Особливо по антипатії.
показати весь коментар
08.12.2023 21:51 Відповісти
І що? Виграли, перемогли? І це ще навіть не квіточки, а тільки бубочки.
показати весь коментар
08.12.2023 23:54 Відповісти
ти єврей?
я за те кажу шо "совість" була б чиста, типу - я голосував проти Клоуна. а так - просто не ходив, хоча за Порошенка вроді би майже ні разу не було соромно. А не як оте неголене в футболочці бігає з такою рожею, як нібито вичисляє скільки ще мілісекунд треба потерпіти до сортиру. г*споди, просто жах.
особливо бридко шо Клоун мій колега, атеїст. Краще вже правослабнутий "Порох" ніж цей поц
показати весь коментар
09.12.2023 11:33 Відповісти
Моє питання на точку зору "не ходив (на вибори) від ненависті до всіх кандидатів." Що не так? Нормальне, передбачуване питання, а не питання на питання. До чого тут єврей? Чи вже так нудить від них завдяки деяким представникам? P.S. А Ви не допускаєте думки, що можете спілкуватися з дуже дорослою жінкою, що тикаєте?
показати весь коментар
09.12.2023 18:05 Відповісти
Допускаю, допускаю шо можу спілкуватись і з Цукербергом, так що "тикаю", чи така ймовірність не існує?
Так само і я, можу бути ...... репер там на рашці є... ну, в татушках, так що ви "викаєш"?
татарин котрий, репер то....
показати весь коментар
15.12.2023 14:18 Відповісти
показати весь коментар
15.12.2023 15:45 Відповісти
Тому що 73% це жлобйо та лохи і тільки один з них на 43 році життя довів, що він таки не лох... бо кинув 73% лохів і жлоб'я 🤔🧐😁😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
08.12.2023 19:02 Відповісти
Щось словяни знають краще за українців за свої історії. поляки, словаки, болгари - шо там не так, чому в них так змінилось відношення за рік війни та прийняття біженців з України - шось побачили ближче.
показати весь коментар
08.12.2023 19:04 Відповісти
от шо інструктор з мінєту животворящого робить на посаді посла в Болгаріі
показати весь коментар
08.12.2023 19:06 Відповісти
та, да...цілий парламент переконати то не хухри-мухри)))
показати весь коментар
08.12.2023 19:13 Відповісти
еті рукі нє для скукі - для любви сердца
показати весь коментар
08.12.2023 19:59 Відповісти
і такі баталії за старий радянський хлам ,а депутатам звісно респект.
показати весь коментар
08.12.2023 19:19 Відповісти
Молодцы болгары в отличие от хныкающих соплежуев, которым мексиканцы забор обсцыкают.
показати весь коментар
08.12.2023 19:25 Відповісти
перший промінь світла в надто темному тунелі ...
показати весь коментар
08.12.2023 19:30 Відповісти
Не хотів би я опинитися у тих старих як світ бтрах.
показати весь коментар
08.12.2023 19:50 Відповісти
А чьто же ви сдєлаєтє с магіламі наших салдат?- Ми будєм хадіть на ніх сц...ть (відповідь болгарського посла якомусь московиту, і то давня відповідь). А старі сенси не вмирають.
показати весь коментар
08.12.2023 20:14 Відповісти
ЗНАЧИТ СКОРО И ПРЕЗИДЕНТА ОДОЛЕЮТ !)
показати весь коментар
08.12.2023 20:29 Відповісти
А що, комуняко-радЄв, вср@вся?

Хотів вислужитися перед кацапнею? Тепер можеш сказати: ...я намагався, але не вийшло...

Найкращий комуніст -- той, якого не видно в тепловізор. Це стосується всіх червоних і червонястих!
показати весь коментар
08.12.2023 20:56 Відповісти
Болгарам велика вдячність!

Українці, пам'ятаймо всіх, хто нам допомагає!
показати весь коментар
08.12.2023 20:58 Відповісти