9385 відвідувачів онлайн
1 437 16

У Херсоні пролунало кілька вибухів, постраждали двоє людей (оновлено)

херсон

Армія РФ обстрілює Херсон, у місті пролунало кілька вибухів і атака може продовжитися.

Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко, передає Цензор.НЕТ.

"Херсон під ворожим вогнем! Армія РФ обстрілює місто з тимчасово окупованого лівого берега.

Пролунали кілька вибухів. Атака може продовжитись. Будьте обережні! Не перебувайте на відкритому просторі!" - йдеться в повідомленні.

У Херсонській ОВА повідомили, що наразі відомо, що внаслідок обстрілів постраждали двоє людей.

58-річну херсонку доставили до лікарні у стані середньої тяжкості. У неї діагностували вибухову травму та поранення голови. Потерпілій надають медичну допомогу.

Топ коментарі
+2
НЕ знаю, хто пише, але справді, коли у Херсоні за Наказом Верховного Правителя України, самозванця Єрмака, у Херсоні житиме кістяк 95-го кварталу, то Зелені Гниди більше і краще думатимуть про ЗСУ...
показати весь коментар
09.12.2023 13:51 Відповісти
+1
Ты,козломордая погань сегодня зарегистрировалась для того,что бы эту бредятину высрать? В спам,животное.
показати весь коментар
09.12.2023 13:35 Відповісти
+1
У Воронежі пристрелили військового льотчика, подробиць наразі немає
показати весь коментар
09.12.2023 13:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ты,козломордая погань сегодня зарегистрировалась для того,что бы эту бредятину высрать? В спам,животное.
показати весь коментар
09.12.2023 13:35 Відповісти
То что я хотел сказать-я уже сказал,а ты козломордая псина-должна ползти вслед за русским кораблём.
показати весь коментар
09.12.2023 13:39 Відповісти
НЕ знаю, хто пише, але справді, коли у Херсоні за Наказом Верховного Правителя України, самозванця Єрмака, у Херсоні житиме кістяк 95-го кварталу, то Зелені Гниди більше і краще думатимуть про ЗСУ...
показати весь коментар
09.12.2023 13:51 Відповісти
🔥У Новоросійську чути вибухи та звуки стрілянини.
показати весь коментар
09.12.2023 13:52 Відповісти
У Воронежі пристрелили військового льотчика, подробиць наразі немає
показати весь коментар
09.12.2023 13:54 Відповісти
Сподіваюся, це за них ГУР нарешті взялося.
показати весь коментар
09.12.2023 13:58 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2023 13:55 Відповісти
🤡 У Лисичанську, де немає мобільного зв'язку, окупанти вішають таксофони
показати весь коментар
09.12.2023 13:55 Відповісти
Aллё ! это )(уйлё ?
показати весь коментар
09.12.2023 13:57 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2023 14:00 Відповісти
А вдруг то зеленский с елдаком пукнули в унисон?
показати весь коментар
09.12.2023 14:05 Відповісти