11304 відвідувача онлайн
20 302 140

Росія не має планів вести війну проти України у 2025 році, - Буданов

буданов

Начальник української військової розвідки Кирило Буданов заявив, що росіяни не планують вести війну проти України у 2025 році.

Про це він сказав у рамках дискусії "2024: виклики і перспективи", повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Lb.ua.

"Можу вам єдине сказати: планів вести війну у 2025 році Російська Федерація станом на зараз не має. Можливо, під кінець 2024 року, якщо нічого не зміниться, вони будуть це коригувати. Але наразі планів таких у них немає", - заявив Буданов.

За його словами, росіяни мають проблеми з ресурсами.

"Вони так само мають проблеми. Проблеми не так з підтримкою суспільства, бо думка пересічного росіянина мало кого цікавить. Питання в ресурсах, тому що ця війна дуже дорога. І ресурси там не є необмеженими. Можливо, трішки грубо пролунає, але ми воюємо за чужий кошт, а вони - за свій. І свої кошти вони рахують, хоч здається, що ні. І дуже прискіпливо", - сказав очільник розвідки.

Топ коментарі
+40
Все чекав, коли це опудало рота роззявить!
Виліз оракул недороблений.
показати весь коментар
14.12.2023 16:01 Відповісти
+36
Це як ви зелені вилупки казали о 2022?
показати весь коментар
14.12.2023 16:00 Відповісти
+30
Какіє люді! Де ж ти пропадав так довго - каву в Ялті цмулив?
показати весь коментар
14.12.2023 16:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
І гриби
показати весь коментар
14.12.2023 17:42 Відповісти
Цей Буданов каже святу правду: іудейська камарілья з Банкової підпише т.з. "мирний договір" (читай- капітуляцію на умовах рф) ще з початку 2024 року. Тому в 2025 році війну вести росія не збирається...
показати весь коментар
14.12.2023 16:32 Відповісти
як там кримська кава, будВанга?
показати весь коментар
14.12.2023 16:32 Відповісти
Росія не має планів вести війну

Плани спіззілі ілі тамошнєго містера Фікса замочілі?
показати весь коментар
14.12.2023 16:33 Відповісти
Уже "говоруны" закончились? Верещучка давно ничего не вещала, или она со своей сектой занята? Все остальные считают годовые "перемоги", что бы Байдену доложить? БезуМная новый законопроект с расстрелами вояет? Аграхимия за кедами на распродажу помчался? А ... усиленно партизанское соединение формируют!!!!
показати весь коментар
14.12.2023 16:37 Відповісти
Верещучка пепелаци чекає.
показати весь коментар
14.12.2023 17:12 Відповісти
xyіта.
показати весь коментар
14.12.2023 16:48 Відповісти
Ого, скільки кацапів вилізло.
показати весь коментар
14.12.2023 16:52 Відповісти
Скажи, щоб вона ноги стулила.
показати весь коментар
14.12.2023 16:56 Відповісти
Буданов гарний старлей-штурмовик, але генерал-лейтенанта отримав відомо чому.
показати весь коментар
14.12.2023 16:53 Відповісти
Пане, Буданов, це ти з Криму нам віщяєш?
показати весь коментар
14.12.2023 17:01 Відповісти
За його(,грушника Буданофа) словами, росіяни мають проблеми з ресурсами.

"Вони так само мають проблеми., але куйло всія 3,14дерації каже інше(що в нього з м'ясом немає проблем)))- До кінця року планували набрати 412 тисяч осіб. На вчорашній вечір набрано 486 тисяч людей, і потік наших чоловіків, які готові захищати батьківщину зі зброєю в руках, не припиняється", - цитують росЗМІ куйла. Джерело:
показати весь коментар
14.12.2023 17:02 Відповісти
Буданов! Пам'ятай - ти розвідник!
А мовчання для розвідника - золото!
показати весь коментар
14.12.2023 17:07 Відповісти
Буданов правильно сказав, що вони воюють за чужий кошт, бо буданови, арахамії, депутати, чиновники вони воюють за чужий кошт, за кошт пересічних українців, які кладуть своє життя, здоровя, ресурси, а чиновники збагачуються, їхні отприски тусуються в батальйонах Монако і їм всім насрать на проблеми українців.
показати весь коментар
14.12.2023 17:15 Відповісти
Буданова тоже притравили или он по жизни такой дебил? Ресурсов там уж точно хватит. На хрена врать? Сколько можно врать саоему народу? Зная правду мы бы готовились к борьбе морально и физически,а от вранья идет демотивация. Вобщем мало нам внешних врагов,так еще и внутренние добивают
показати весь коментар
14.12.2023 17:15 Відповісти
Буданов правильно делает. Надо поддерживать дух народа.
показати весь коментар
14.12.2023 17:15 Відповісти
Про яку нестачу ресурсу він говорить? Зайдіть в гугл і спитайте скільки отримує рабсія млрд з експорту газу,нафти,та іншого. А тепер порівняйте з сумою яку ми вибиваємо з «партнерів» ну і відніміть % який «наші» привласнюють.
показати весь коментар
14.12.2023 17:16 Відповісти
Наш переломний,скажи по плану,коли буде переломний момент,а треба с даніловим согласувати,коли у кацапів закінчаться ракети.
показати весь коментар
14.12.2023 17:18 Відповісти
Буданов. Как там кава в Криму ? Не, холодно ?
показати весь коментар
14.12.2023 17:20 Відповісти
Ця війна на десятиліття. Хоча бойові дії можуть тимчасово бути не такими інтенсивними, як зараз. Поки не розпадеться рашка спокою не буде
показати весь коментар
14.12.2023 17:24 Відповісти
ми воюємо за чужий кошт??

разрушенная в хлам страна, загаженная земля, экология, нищета, сотни тысяч раненых и убитых - это чужий кошт?
показати весь коментар
14.12.2023 17:25 Відповісти
може видамо цього дібіла русні, визволимо кілька Азовців? нехай ця брехлива мерзота на русні свою куйню розповідає.
показати весь коментар
14.12.2023 17:41 Відповісти
Серіал "Кава у Ялті - 2".

Краще б спитали жабу Буданова. В неї більш адекватні дані. І її дружину ніхто не "травив".
показати весь коментар
14.12.2023 17:50 Відповісти
А плавки напевно здав, цей шпрехшталмейстер.
показати весь коментар
14.12.2023 17:57 Відповісти
сидить буданов на набережній ялти, гріється на сонечку, п'є каву й такий: "у 2025 році росіяни не мають планів вести війну"...
показати весь коментар
14.12.2023 17:51 Відповісти
Відповідь з окопів земарафону

https://dumskaya.net/news/okopnyy-analitik-vatakaratel-o-situatcii-na-fron-180904/
показати весь коментар
14.12.2023 17:59 Відповісти
У 2022 році також не планувала. Тепер у 2025році. Готовимось до шашликів.
показати весь коментар
14.12.2023 18:12 Відповісти
Коли слухаєш цього сопляка одразу зникає оптимізм і приходить розуміння того, що все на багато ******** ніж про це кажуть Zелені гниди.
показати весь коментар
14.12.2023 18:42 Відповісти
Особливо зараз, коли проблеми з фінансуванням і постачанням, Буданову потрібно не язиком ляпати, а засилати диверсантів зривати військові заводи і склади (для цього мільярди і ракети не потрібні).
показати весь коментар
14.12.2023 19:02 Відповісти
Ну так готуватися ми повинні до того, що вони будуть воювати хоч до 2055. А то це як "влітку в Крим", тількі "в 2025 планів на войну немає"

А потім сядемо в калюжу бо "а як в 2025 воювать, коли думали що ніхто воювать не буде".

Розглядати і планувати треба по гіршому сценарію. Якщо вийде кращий, то і добре - бо готові до гіршого.
показати весь коментар
14.12.2023 19:05 Відповісти
я навіть більше напишу: кацапія навіть і не мала планів вести проти Україну навіть ще в 2022-ому чи в 2023-ому, але.... "щось пішло не так" (с) і кацапія вже втратила ПОЛОВИНУ АРМІЇ! сотні тисяч поранених і вбитих мосКАЛів і десятки тисяч знищеної і пошкодженої військової техніки!
показати весь коментар
14.12.2023 19:07 Відповісти
У нього не Арестович ,часом, в прогнозистах-радниках..?
показати весь коментар
14.12.2023 19:30 Відповісти
Тисяча і одна казка від принцеси Буданової...
показати весь коментар
14.12.2023 20:19 Відповісти
Давненько Муданов не орошав сечею оченята зебілам
показати весь коментар
14.12.2023 22:02 Відповісти
Майже 700 років воювали. А по даним Буданова через рік плани закінчяться.
показати весь коментар
14.12.2023 22:12 Відповісти
Якщо Буданов публічно каже " не має", то значить читається навпаки: : "має!"
Ви що забули що він розвідник! Настільки потужний що із ролі не виходить навіть перед своїми. То так щоб маскуватися, то професійне!
Так що все добре казав що ще 2 запуски ракет у москалів і ВСЬО, і що влітку 2023 будемо в Криму !
Читайте проміж строк його промови! То так задумано!
показати весь коментар
14.12.2023 23:09 Відповісти
Ойц...Кирюша... я тебя извиняюсь попросить не пи@ди....