5220 відвідувачів онлайн
2 583 19

Військовим армії Литви заборонили виїжджати до недружніх країн

литва

Сейм Литви прийняв поправку до закону, яка забороняє професійним військовим Литовської армії виїжджати до недружніх країн. Виключення становлять, серед іншого, службові поїздки. До списку таких країн увійшли Росія, Білорусь, Китай, Молдова та ще майже 10 інших країн та регіонів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це  повідомляє Delfi.

За цю поправку проголосували 78 парламентаріїв, ніхто не голосував проти і ніхто не утримався.

Очікується, що ця поправка знизить ризик витоку секретної інформації.

Топ коментарі
+2
Грузія увійшла до списку?
показати весь коментар
16.12.2023 01:24 Відповісти
+2
https://www.youtube.com/watch?v=byJh9IpETpM Ще не вмерла Україна

показати весь коментар
16.12.2023 04:26 Відповісти
+1
Так.
"На початку грудня Міністерство закордонних справ уже повідомляло, що підготувало попередній список таких країн. До нього входять Росія та окупований нею Крим, Білорусь, Вірменія, Азербайджан, Казахстан, Китай, Киргизстан, Придністров'я Молдови, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Сакартвело, Абхазія та Південна Осетія."

Деякий подив викликає Азербайджан, але їм видніше.
показати весь коментар
16.12.2023 03:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Грузія увійшла до списку?
показати весь коментар
16.12.2023 01:24 Відповісти
Так.
"На початку грудня Міністерство закордонних справ уже повідомляло, що підготувало попередній список таких країн. До нього входять Росія та окупований нею Крим, Білорусь, Вірменія, Азербайджан, Казахстан, Китай, Киргизстан, Придністров'я Молдови, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Сакартвело, Абхазія та Південна Осетія."

Деякий подив викликає Азербайджан, але їм видніше.
показати весь коментар
16.12.2023 03:33 Відповісти
Дякую. Тобто Молдова сама не входить до списку, а тільки пимири?
показати весь коментар
16.12.2023 03:50 Відповісти
прочитав нижче. Дякую.
показати весь коментар
16.12.2023 03:52 Відповісти
Молдова незрозуміло чому.
Можливо то готувалось коли Додон був.
показати весь коментар
16.12.2023 01:35 Відповісти
Вино не сподобалось.
показати весь коментар
16.12.2023 07:56 Відповісти
Приднестровье же. Там военный анклав орков.
показати весь коментар
16.12.2023 12:56 Відповісти
Может и так. Границ там точно нет.
показати весь коментар
16.12.2023 14:11 Відповісти
чому Молдова?
мабуть в наших литовських братів є на то підстави, але якось неочікувано..
показати весь коментар
16.12.2023 02:45 Відповісти
Мається на увазі тільки територия Придністров'я. Певна кількість ЗМІ не публікує повну версію для виключення срачів щодо Вісі Зла. І це неправильно.
показати весь коментар
16.12.2023 03:36 Відповісти
те що ми не все знаємо, а робимо висновки на тому шо нам дають - тут навідь не підходь.
але шо дають, на тому і висновки... - по іншому і бути не може
показати весь коментар
16.12.2023 03:44 Відповісти
і все одно не розумію яким чином терріторія Приднестрівья, яка за фактом окупована кацапнею, стала завадою заборони литовьким воєнним їхати в Молдову.
просветіть...
показати весь коментар
16.12.2023 03:54 Відповісти
Та ви ж самі собі й відповіли, згадавши, що частина території Молдови, яка називається Придністров'ям, є окупованою і тому Литва не визнає оце "придністров'я"самостійною державою.
показати весь коментар
16.12.2023 13:50 Відповісти
от воно як, мається на увазі не те що написано,
а написано було Молдова - обубеть з вашими ребусами...
показати весь коментар
16.12.2023 04:16 Відповісти
"KAM gruodžio pradžioje jau paskelbė parengė pirminį tokių valstybių sąrašą. Jame - Rusija ir jos okupuotas Krymas, Baltarusija, Armėnija, Azerbaidžanas, Kazachstanas, Kinija, Kirgizija, Moldovos Padniestrės regionas, Tadžikistanas, Turkmėnistanas, Uzbekistanas, Sakartvelo Abchazijos ir Pietų Osetijos regionai."

Дав собі клопоту знайти в оригіналі.
показати весь коментар
16.12.2023 04:18 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=byJh9IpETpM Ще не вмерла Україна

показати весь коментар
16.12.2023 04:26 Відповісти
Правильно ,а что там в Белоруссии или Россий потеряли .
показати весь коментар
16.12.2023 08:31 Відповісти