9548 відвідувачів онлайн

США стверджують, що існує легальний спосіб конфіскувати активи Росії в інтересах України, - Financial Times

рф

Західні країни аналізують способи конфіскації заморожених російських активів на користь України.

Про це повідомляє Радіо Свобода із посиланням на Financial Times, передає Цензор.НЕТ.

У матеріалі видання стверджується, що впродовж останніх тижнів США у приватних перемовинах займають дедалі наполегливішу позицію щодо питання конфіскації заморожених російських активів. На засіданнях "Групи семи" (G7) Сполучені Штати заявляють, що існує шлях до конфіскації активів, який "відповідає міжнародному праву".

"Члени G7 та інші держави можуть конфіскувати активи Росії як контрзаходи, щоб спонукати її припинити агресію", – йдеться у документі американського уряду, з яким ознайомилася газета FT.

За словами офіційного представника США для FT, Вашингтон веде активні перемовини щодо використання російських активів і вважає, що рішення має бути ухвалене в короткий термін. Це питання можуть обговорити на можливій зустрічі лідерів G7, присвяченій другій річниці повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Видання пише, що активізація переговорів викликана тим, що впродовж останніх тижнів зірвалося виділення двох пакетів фінансової допомоги Україні на суму понад 100 мільярдів доларів США, оскільки республіканці у Конгресі та прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заблокували фінансування Києва.

Зазначається, що у західних країнах заморожено близько 300 мільярдів доларів резервів Центрального банку Росії.

Топ коментарі
+7
Достатне визнати РФ «країною спонсором тероризму» і відкриваються великі нові «юрідічні можливісті».

Але США поки цього не зробили.
показати весь коментар
16.12.2023 17:37 Відповісти
+6
Коли юридично обгрунтують - буде легальним. З моральної точки зору - справедливо.
показати весь коментар
16.12.2023 17:06 Відповісти
+6
Нехай хтось покаже америкосам календарик, який видало фсб московії:

показати весь коментар
16.12.2023 17:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Розумію, що юридично це все складно. Але з моральної точки зору, будь-який спосіб в цій ситуації є легальним
показати весь коментар
16.12.2023 16:52 Відповісти
Достатне визнати РФ «країною спонсором тероризму» і відкриваються великі нові «юрідічні можливісті».

Але США поки цього не зробили.
показати весь коментар
16.12.2023 17:37 Відповісти
Не поспішайте ! Бо ці гроші можуть повернутися до московії чрез нашу владу.
показати весь коментар
16.12.2023 17:03 Відповісти
Нашли легальный способ ограбить кацапов. Хехе.
показати весь коментар
16.12.2023 17:05 Відповісти
Кацапи повинні сплатити репарації Україні за цю війну.

Заплатити за кожну сзуйновану цеглину.
Компенсувати всі затрати біженцям.
Компенсувати всім українцям які втратили жітло.
Компенсувати міським громадам та державі за порушену інфраструктуру.

Заплатити за кожну Слізіну!

тому , Корейко, це не «грабежі кацапів» а восстановлення справедливісті.
показати весь коментар
16.12.2023 18:54 Відповісти
Коли юридично обгрунтують - буде легальним. З моральної точки зору - справедливо.
показати весь коментар
16.12.2023 17:06 Відповісти
В принципе правильно соображают на западе. Своё бабло жалко всегда отдавать---а чужое нет. А нам похер---деньги не пахнут тем чьи они. Тут вопрос как долго будут муссолить схему по отьёму и сколько денег именно.
показати весь коментар
16.12.2023 17:06 Відповісти
Нехай хтось покаже америкосам календарик, який видало фсб московії:

показати весь коментар
16.12.2023 17:07 Відповісти
Вони ж все думають, що з кацапами можна домовитися. Ну ось нехай орієнтуються на листопад 2024 року...
показати весь коментар
16.12.2023 17:08 Відповісти
показати весь коментар
16.12.2023 17:21 Відповісти
клоуны вот только пару посадок захватят под авдеевкой и сразу на капитолий,алигаторы в вашингтоне ,этот хлам любой пзрк сбивает даже дедушка стингер)
что им остаетьсяттак это клепать бравурные плакатики.
показати весь коментар
16.12.2023 17:23 Відповісти
Говорили, балакали - сіли, та й заплакали...
показати весь коментар
16.12.2023 17:08 Відповісти
Хоч легально, хоч нелегально, а головне, щоб конфіскували!
показати весь коментар
16.12.2023 17:08 Відповісти
То чого ж тоді лише балакаєте-вперед
показати весь коментар
16.12.2023 17:18 Відповісти
Проблема в том, что российские активы это не деньги которые лежат в банке и их просто нужно перевести на счета банка Украины. Там всё намного сложнее и непонятно, что именно США/Канада/Евросоюз собираются конфисковывать.
показати весь коментар
16.12.2023 17:21 Відповісти
Будут множить на ноль.
Кацапские ЗРВ размещены в (для примера) Канаде. Они работают в канадской экономике. Канада их конфискует. Изымает из своей экономики и передает Украине. Украина ими погашает долг перед Канадой. Деньги возвращаются в канадскую экономику.
Деньги обернулись, все остались при своих. Зачем дергаться?
показати весь коментар
16.12.2023 17:52 Відповісти
я також стверджую
показати весь коментар
16.12.2023 17:23 Відповісти
Вірю в таке, але не вірю, що це буде зроблено зараз. Ну нащо після перемоги шукати гроші на відбудову України, якщо ті 320 млрд(чи скільки там наморожено)) )можна буде просто лише дістати і витратити на нас як реперації від рсні? До речі, ще одна причина НЕдіставання їх зараз- трохи "папізже" влада в Україні може стати знов нормальна(я не про моно, блєать, більшість- вона на "нарах" буде, маю надію).
показати весь коментар
16.12.2023 17:42 Відповісти
Конечно иснуэ! Как в Украине! Собралась ВР и написала нужный закон! И все нелегальное стало легальным!
показати весь коментар
16.12.2023 17:44 Відповісти
яка саме Західна система законів? на захід від кого і від чого? а чи не заблукало ти чмошне? чи ти вважаєш, що парашка може порушувати закони, а для того щоб їй протидіяти не можна ніяких законів приймати?
показати весь коментар
16.12.2023 20:41 Відповісти
А шо, є ще й нелегальні..??
показати весь коментар
16.12.2023 17:51 Відповісти
проти парашки легально все, навіть те, що нелегально
показати весь коментар
16.12.2023 20:38 Відповісти
хто ж тепер після припинення американської допомоги Україні, в цей складний час для неї , повірить пустопорожньому американському словесному "кварталу"???
показати весь коментар
16.12.2023 17:57 Відповісти
Если уже начали заниматься этим вопросом , то найдут способ как его законно решить.
показати весь коментар
16.12.2023 18:19 Відповісти
через 10 років...
показати весь коментар
16.12.2023 23:48 Відповісти
щодо конфіскації майна параши і парашинців, легально все.
показати весь коментар
16.12.2023 20:37 Відповісти