9428 відвідувачів онлайн
9 725 12

Росіяни мають незначне просування на трьох напрямках, - ISW

рф,армія

16 грудня російські війська незначно просунулися біля Авдіївки, Бахмуту та Вербового.

Про це йдеться в аналітичному звіті Інституту вивчення війни (ISW), інформує Цензор.НЕТ.

16 грудня російські війська провели локалізовані наступальні операції поблизу Бахмуту і підтвердили наступ. Геолокаційні кадри, опубліковані 16 грудня, показують, що російські війська просунулися на північ від Хромового (безпосередньо на захід від Бахмуту).

Також 16 грудня російські війська вели наступальні дії поблизу Авдіївки й підтвердили наступ. Геолокаційні кадри, опубліковані 15 грудня, показують, що російські війська просунулися до західних околиць промислової зони на південний схід від Авдіївки.

Окрім цього, 16 грудня російські війська продовжили контратаки на заході Запорізької області та нещодавно досягли незначних успіхів. Геолокаційні кадри, опубліковані 15 грудня, показують, що російські війська досягли незначних успіхів на північний захід від Вербового.

Топ коментарі
+9
Росіяни мають незначне просування на трьох напрямках

Тобто, просуваються на трьох напрямках.

- Доктор, у мене що: рак?
- Та так собі - рачок! Дурниця! (с)
показати весь коментар
17.12.2023 09:15 Відповісти
+9
Прєкратіте мєня нєрвіравать. Пайду, марафон паслушаю. Там ми пабеждаєм.
показати весь коментар
17.12.2023 09:54 Відповісти
+5
Звичайно, то все Америка винна у цьому, а не корупція у владі та некомпетентність командування...
показати весь коментар
17.12.2023 10:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хай просовують. Голову в петлю.
показати весь коментар
17.12.2023 08:48 Відповісти
Росіяни мають незначне просування на трьох напрямках

Тобто, просуваються на трьох напрямках.

- Доктор, у мене що: рак?
- Та так собі - рачок! Дурниця! (с)
показати весь коментар
17.12.2023 09:15 Відповісти
- пацієнте, у вас рак.
- як так , докторе? Ви ж казали ,що у мене просто каміння в нирках!
- так, каміння, а під камінням рак
показати весь коментар
17.12.2023 09:21 Відповісти
Хм...
показати весь коментар
17.12.2023 09:17 Відповісти
Прєкратіте мєня нєрвіравать. Пайду, марафон паслушаю. Там ми пабеждаєм.
показати весь коментар
17.12.2023 09:54 Відповісти
Просто марахвон розповідає про "отріцатєльную пабєду", як роблять в паРаші.
показати весь коментар
17.12.2023 13:11 Відповісти
,,,,американська допомога в просуванні рашистської окупації України .геноциді українського народу і руйнації її інфраструктури ...в дії
показати весь коментар
17.12.2023 09:56 Відповісти
Звичайно, то все Америка винна у цьому, а не корупція у владі та некомпетентність командування...
показати весь коментар
17.12.2023 10:20 Відповісти
корупція, це український "десерт" до того, в чому винна Америка.
показати весь коментар
17.12.2023 10:25 Відповісти
а "незначне" це скільки кілометрів??...
показати весь коментар
17.12.2023 10:21 Відповісти
Просуваються там сотнями метрів, а не кілометрами, зате просування е щоденним.
показати весь коментар
17.12.2023 13:58 Відповісти
Я не розумію таких публікацій, бо Бахмут, Вербове і Авдіївка уже давно мають це. Якщо немає новин,то старими лякати прото негоже,