7498 відвідувачів онлайн
18 771 70

Путін взявся погрожувати Фінляндії через її вступ до НАТО

путін

Російський диктатор Володимир Путін оголосив про створення Ленінградського військового округу та перекидання до фінського кордону армії РФ.

Про це пише РБК-Україна із посиланням на заяву президента РФ для програми "Москва. Кремль. Путін", інформує Цензор.НЕТ.

"Взяли затягли до НАТО Фінляндію. У нас що були якісь суперечки? Усі суперечки, у тому числі й територіального характеру, у середині 20 століття давно вирішені. Найдобріші та найсерйозніші були стосунки", - сказав диктатор.

При цьому Путін не втримався і пригрозив Фінляндії військами.

"Проблеми не було, тепер будуть. Тому що ми тепер створюватимемо Ленінградський військовий округ і концентруватимемо там певні військові підрозділи. Навіщо їм це треба? Нісенітниця якась", - заявив він.

При цьому російський диктатор запевнив, що не хоче конфлікту з НАТО. Він сказав, що країни Альянсу нібито самі створюють конфлікт і хочуть "стратегічної поразки" РФ.

"З ким у нас якісь проблеми були? Та ні з ким. Це країни НАТО створюють проблеми з нами, тому що не хочуть такого конкурента в образі Росії", - додав Путін.

Топ коментарі
+49
у ***** короткая память, диды тогда погибли, теперь еще осталось правнукам сдохнуть
показати весь коментар
17.12.2023 11:39 Відповісти
+36
А у рускаго під@ра були суперечки з Україною? Під@ри підписали дуже великий договір про любов та дружбу з Україною, Будапештський меморандум і що?
показати весь коментар
17.12.2023 11:49 Відповісти
+33
🤣тупо клоун,теперь пускай свое любимое пропагандонское "пподлетное время" для расчленинграда расчитывает)))и в бинокль б 52 высматривает.
показати весь коментар
17.12.2023 11:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
у ***** короткая память, диды тогда погибли, теперь еще осталось правнукам сдохнуть
показати весь коментар
17.12.2023 11:39 Відповісти
Так недаремно в них улюблений лозунг "Можем повторить!". До Берліна дійти, звісно повторялка ще не виросла, а от дохнути в промислових масштабах, це без проблем.
показати весь коментар
17.12.2023 11:42 Відповісти
Німці теж можуть павтаріть і опинитись під Москвою.
Легко.
показати весь коментар
17.12.2023 12:11 Відповісти
Не ті вже німці, махмуди більше по торгівлі помидорами…
показати весь коментар
17.12.2023 12:15 Відповісти
Німці так робили і результат їм не сподобався. І вони це пам'ятають. А от нинішні росіяни, забули історію, і те чим закінчили їх імперії
показати весь коментар
17.12.2023 12:16 Відповісти
Німці тоді воювали з цілою імперією з сотнями народів. ******* підораша навіть не бліда тінь того СеСеСеРу.
Якби Гітлер починав ту війну з ******** кордонів ерефії то вона закінчилась би через 3 дня в Іркутську
показати весь коментар
17.12.2023 12:34 Відповісти
не хотіли НАТИ в Україні, а одержали в Фінляндії

показати весь коментар
17.12.2023 18:28 Відповісти
Попу витер після інтиму з Зіновьєевим ?
показати весь коментар
17.12.2023 20:22 Відповісти
🤣тупо клоун,теперь пускай свое любимое пропагандонское "пподлетное время" для расчленинграда расчитывает)))и в бинокль б 52 высматривает.
показати весь коментар
17.12.2023 11:39 Відповісти
лишилось ще створити ленінград ...
показати весь коментар
17.12.2023 11:40 Відповісти
Цитата: "З ким у нас якісь проблеми були? Та ні з ким. Це країни НАТО створюють проблеми з нами, потому що не хочуть такого конкурента в образі Росії", - додав Путін. Джерело:

Якщо переводите фразу, то робіть це до кінця ...
показати весь коментар
17.12.2023 11:42 Відповісти
росію нині можна порівняти з носорогом,який збожеволів і руйнує все навкруги,поки його розстрілюють з гвинтівок невеликого калібру.
Цілком можлиао,що деякі рани серйозні,ба
навіть смертельні.
Утім,поки тварюка яриться,ніхто точно не знає,що відбувається насправді...Зокрема,
й ті,що сидять в голові носорога...
показати весь коментар
17.12.2023 11:46 Відповісти
"У носорога поганий зір, але при його вазі (до 5 т) та товщині шкіри (до 8 см) - це не його проблеми."
показати весь коментар
17.12.2023 12:02 Відповісти
Ресурс танкового ствола від 125 до 800
пострілів...раша компенсує зношене,
знімаючи із зберігання....
Втрати рашаартилерії,разом зі зносом самих
установок,не дозволяють їй реалізувати
тактику "вогневого валу".
Це тільки один приклад...
показати весь коментар
17.12.2023 13:23 Відповісти
кажуть хутін живився після того як штати відмовили нам у фінансуванні, виліз на трибуну з промовами
навіть памперса зняв
показати весь коментар
17.12.2023 11:46 Відповісти
Коли воно вже офіційно подохне..бажано у прямому ефірі, щоб клона не підсунули..
показати весь коментар
17.12.2023 12:26 Відповісти
кацапам підсунуть все що завгодно
тим більше на прямих ефірах воно не з'являється
показати весь коментар
17.12.2023 12:29 Відповісти
Та отож. Цей образ може жити вічно..а так хочеться щоб воно скопитилось, чи померло чи прибили. І Патрушев теж.
показати весь коментар
17.12.2023 12:35 Відповісти
чесно, я би посміхнулась якби всю рашку рознесло в попіл- нікого там не шкода
однаково ненавиджу всіх кацапів як *****.
показати весь коментар
17.12.2023 12:36 Відповісти
Мало того, що ******* совок відірвав шматок Фінляндії, так ***** ще й далі вийобується. Сраний "історик"...
показати весь коментар
17.12.2023 11:47 Відповісти
НАТЄ саме винувате своїм соплежуйством, що їх уже ні в що не ставлять.
показати весь коментар
17.12.2023 11:47 Відповісти
Ну у НАТО поки що все добре...
показати весь коментар
17.12.2023 12:36 Відповісти
Їхне добре залежить від того скільки часу протримається Україна!
Якщо він, ***** створює ленінградський військовий округ, то як говорив Борис Михайлович, "мобілізація це війна".
показати весь коментар
17.12.2023 13:31 Відповісти
Кремлівський психопат каже що всі суперечки вирішені в 20 столітті,тоді якого біса ти зараз робиш в Україні в 21 столітті?
показати весь коментар
17.12.2023 11:47 Відповісти
Усі суперечки, у тому числі й територіального характеру, у середині 20 століття давно вирішені. Найдобріші та найсерйозніші були стосунки", - сказав диктатор."
"З ким у нас якісь проблеми були? Та ні з ким. "
З Україною ніяких проблем не було, не було ніяких суперечок теріторіального характеру, були настільки найдобріші та найсерйозніші стосунки, що вирішили її військовим шляхом знищити. Воно настільки *******, що вважає, що може переконувати Захід яке воно добре да пушисте. А Захід такий сліпий, що не бачить, що воно зробило з Україною і що хоче зробити з наступними, якщо зможе перемогти нас.
показати весь коментар
17.12.2023 11:48 Відповісти
Щось на фото якийсь аноністичний жест #уйло показує, нє? Ну, йому видніше, на те він і #уйло
показати весь коментар
17.12.2023 11:49 Відповісти
А у рускаго під@ра були суперечки з Україною? Під@ри підписали дуже великий договір про любов та дружбу з Україною, Будапештський меморандум і що?
показати весь коментар
17.12.2023 11:49 Відповісти
Скинули Яника, обідєлі мишку, напісяли в норку, і у ***** дах на цій почві поїхав.
показати весь коментар
17.12.2023 12:45 Відповісти
Суперечки не вирішені. Прийде час, доведеться повернути Віпурі і Петсамо.
показати весь коментар
17.12.2023 11:51 Відповісти
Мало берете. На карельському перешийку кацапотварюки анексували в Суомі територію від Виборгу до Теріокі (або Майнілу). Ще на початку 80-х там багато населених пунктів мали фінські назви.
показати весь коментар
17.12.2023 17:11 Відповісти
Приспіть вже оте тєло. (Неважно двійник-трійник аби на *уйла схоже) .
показати весь коментар
17.12.2023 11:51 Відповісти
Банальні приготування до перевиборів, імперія хаває. А на ділі звичайний пук у миску...
показати весь коментар
17.12.2023 11:53 Відповісти
Та ні. Тут інше. 150 мільйонів кацапів почули і аплодують стоячи.
показати весь коментар
17.12.2023 12:05 Відповісти
Це країни НАТО створюють проблеми з нами, потому що не хочуть такого конкурента в образі Росії", - додав Путін. Джерело:

І знову Захід мовчки проковтне цю заяву , і все виглядатиме так що - ***** правий .
Бо - мовчання - знак згоди .
Ну може вже хоч хтось із західних політиків - скаже нарешті "жорстке" слово ,, поставить уй.бка на своє місце . ?
показати весь коментар
17.12.2023 11:54 Відповісти
На жаль часи Рейгана давно пройшли ...
показати весь коментар
18.12.2023 08:11 Відповісти
Ця паскуда хоч розуміє що до вторгнення в Україну рашиських військ Фінляндія не збиралась в НАТО ,одного чекаю коли ця нациська мерзота здохне ,а рф чи тюрма народів розвалится.
показати весь коментар
17.12.2023 11:54 Відповісти
https://www.youtube.com/hashtag/%D1%8F%D0%BA%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B5 #ЯкеКончене :
То, что сверху, выдвинуло сегодня в президенты то, что снизу.
показати весь коментар
17.12.2023 11:56 Відповісти
Ну яка це росія ...? московія ...просто московія на болотах
показати весь коментар
17.12.2023 11:58 Відповісти
Чому напав на Україну? Ми що вступили в нато ? Але тепер вступимо.
показати весь коментар
17.12.2023 11:58 Відповісти
Він напав,тому що ми не вступили в НАТО. Хто винен в цьому? Наприклад шуфрич. Що з ним зараз? А ні хрена. Посидить в малюськіній vip-камері пару місяців та й вийде.
показати весь коментар
17.12.2023 13:09 Відповісти
Интересно, что это чмо создаст, когда Швецию в НАТО примут? Ещё 1 чемодан с говном?
показати весь коментар
17.12.2023 11:59 Відповісти
Це вже якійсь маразм від пу чмо іра.
показати весь коментар
17.12.2023 11:59 Відповісти
Те, що він сам, з розвязаними ним війнами проти іта України війнами є проблемою для цивілізованого світу - до нього не доходить.
І ніколи він та вони (касапи) цього не визнають. Бо брехня є однією із складових (якщо не головною...) частин їхньої ідеології починаючи з 12-13-го сторіччя... вже понад 800 років...
показати весь коментар
17.12.2023 12:00 Відповісти
Світ ще не розуміє до кінця,яку загрозу ця істота становить для всього людстсва.
показати весь коментар
17.12.2023 12:06 Відповісти
А карело-финскую республику не хотят возродить?
показати весь коментар
17.12.2023 12:00 Відповісти
щоб Ти здох брехливий рашистський пес. по кличці "куйло"- Усі суперечки, у тому числі й територіального характеру, у середині 20 століття давно вирішені. Так що ж Ти падлюка вирішуєш в Україні,як не окупаційну війну за українську територію???
показати весь коментар
17.12.2023 12:00 Відповісти
а иди ***** *************** *******............................................................................
показати весь коментар
17.12.2023 12:02 Відповісти
На хера ви цього хворого на всю голову брехливого бункерного щура цитуєте?
показати весь коментар
17.12.2023 12:04 Відповісти
Та нехай, треба ж знати, шо воно там несе в маси.
показати весь коментар
17.12.2023 12:31 Відповісти
А сенсі "не хоче конфлікту з НТО?" А ти з ким у нас з 2014-го воюєш?
показати весь коментар
17.12.2023 12:10 Відповісти
Створили Леніградський військовий округ.
Щоб повторити голодну блокаду Ленінграда.
показати весь коментар
17.12.2023 12:13 Відповісти
Фіни вже раз продемонстрували, що вони Потужна Нація. За них немає чого турбуватися ( у них немає такої мародерократії і є навколо чого єднатись ). Тому цей довбаний труп, чи напів труп путлєр об фінів зуби завше зламає !
показати весь коментар
17.12.2023 12:21 Відповісти
Ot finov ne raz kacapi polucali po usam,vydymo vyvodov *********.Finov i tak silnaja armija,u nix kazdi mucina proxodit sluzbu s 19 let,mozno skazat sto vse umejet vojevat.Ruskix zdal polni razgrom i zdaca Kareliji
показати весь коментар
17.12.2023 12:30 Відповісти
Огидна мерзота щезни нарешті з України прямо в пекло
показати весь коментар
17.12.2023 12:32 Відповісти
Фуйло повністю застряг в Україні. Лишніх військ в нього немає. ЗСУ зробили йому обрізання. Ні Грузії, ні Вірменії, ні Фінляндії він нічого не може зробити.
показати весь коментар
17.12.2023 12:36 Відповісти
Щось ***** приободрилося та почало хвіст розпушувати. Мабуть Трамп на горизонті замаячив. Скоро знову вимагатиме від НАТО валити на кордони 97 року.
показати весь коментар
17.12.2023 12:42 Відповісти
Факти
При Трампі він такого не вимагав, це було при Байдені
Фінляндії також при Трампі не погрожував
показати весь коментар
17.12.2023 13:39 Відповісти
Ну ось Трамп прийде (швидше за все), подивимося, куди він поверне - чи відмовить в допомозі остаточно, чи навпаки - закидає Україну допомогою. Поки що в нього риторика - завершення війни за 24 години.
показати весь коментар
17.12.2023 13:45 Відповісти
ну, якщо трамп врешті здурів, то ще поручкається з путлом. Але хто ж його знає, що в його голові?...
показати весь коментар
17.12.2023 16:28 Відповісти
Риторика - що при ньому цього взагалі би не було
Потім, що потрібен deal - спочатку він не пояснював, що таке deal
Може це відновлення територій - якщо не згодні, тоді дам зброю
А може зараз вже щось інше...

Все відбувалось (здача ядерної зброї, здача Крима, вторгнення), коли при владі - демократи.
Хоч демократи у Конгресі підтримують Україні - проте слухаються адміністрацію
Адміністрація навіть наданим правами та грошима, чомусь не повністю користуется
Все звалюють, що республіканці винуваті.
Хоча по фактам, чомусь навпаки...
показати весь коментар
17.12.2023 18:52 Відповісти
Кремлівський недомірок трахнутий на всю плєшиву голову ,
тому що йому давно пора йти до пекла і горіти там 😠
показати весь коментар
17.12.2023 12:50 Відповісти
Кацапу верить- себя не уважать.
показати весь коментар
17.12.2023 13:28 Відповісти
Передислокують 102 військову базу з Вірменії?
показати весь коментар
17.12.2023 13:42 Відповісти
Финны таким образом оттянуть часть орков от Украины - большая подяка!
показати весь коментар
17.12.2023 13:54 Відповісти
Мабуть мікрофон в холодильник засунули: - "живее всех живых", - з існуючим баблокланом і імперськими амбіціями ми ще можемо й 200 років пику ***** спостерігати, російські барани з,їдять. АРХ М
показати весь коментар
17.12.2023 13:56 Відповісти
не того "путіна" запустили. Мабуть банкетного.
показати весь коментар
17.12.2023 16:26 Відповісти
а чого це він раптом прокинувся?? фіни Бог зна коли в нато вступили...
показати весь коментар
17.12.2023 15:51 Відповісти
До трьох країн Прибалтики чому воно не має запитань?
показати весь коментар
17.12.2023 16:24 Відповісти
По моєму, це у рашки тепер проблеми,бо з'явилось ще 1000 км кордону з НАТО.
показати весь коментар
17.12.2023 18:40 Відповісти
Путін робить все,щоб війна розворушилась на теріторії росії.Але росіянє вважають що навпаки....Може вони недоумки?
показати весь коментар
17.12.2023 18:52 Відповісти